Hagure Yuusha no Estetica Season 2 Release Date!

Lekka seria książek Tetsuto Uesu Aesthetica of a Rogue Hero ( Hepburn: Hagure Ysha no Esutetika) jest autorstwa Tetsuto Uesu i została przedstawiona przez Tamago no Kimi. W lipcu i wrześniu 2012 roku Arms wyemitował 12-odcinkową adaptację anime. W Ameryce Północnej dystrybuowany był przez Funimation, a wydanie Blu-ray ukazało się 17 grudnia 2013 r.

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Data premiery

Twórcy nie ogłosili, kiedy ukaże się Esthetica of the Rogue lub seria Hagure. Hagure Yuusha no Estetica Season 2 ukaże się prawdopodobnie latem 2022 roku.

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 1 Data premiery 6 lipca 2012 r
Hagure Yuusha no Estetica Sezon 1 Data zakończenia 21 września 2012 r
Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Oczekiwana fabuła

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Data premiery
Hagure Yuusha no Estetica

Ponieważ historia jest tak różna od innych seriali animowanych, wymaga od widzów pełnego skupienia, aby ją zrozumieć. Akcja rozgrywa się w alternatywnym wszechświecie, w którym świat funkcjonuje według dziwnych praw. Młodzi ludzie w tym mieście z niecierpliwością oczekują wejścia do magicznego świata. Każdy może zostać wciągnięty do magicznego świata i mieczy znanych jako Alazard. Gdy zdobędą wystarczającą wiedzę, zostają odesłani do prawdziwego świata jako doświadczeni czarodzieje. Jednak w drodze powrotnej do domu wpadną w sieć biurokracji. Babilon to nazwa o światowym pochodzeniu. Będą przechodzić przez program towarzyski i odwykowy.

Babilon nieustannie pracuje, próbując potajemnie przejąć władzę nad światem. Ta ocena jest używana do wyboru najlepszych i najpotężniejszych czarodziejów spośród powracających. Po zebraniu wystarczającej liczby najdziwniejszych czarodziejów będą dążyć do zdominowania świata. W rezultacie nasz bohater anime, Akatsuki Osawa, rozpoczął tę operację. Uspokoił Alazarda, pokonując ostatniego Księcia Ciemności. Osawa bierze udział w zaciętej walce z łotrem i bezpośrednio go zabija.

Później, gdy zło zostało zabite, następca tronu obudził się i polecił Osawie, by pilnował jego dziecka. Osawa i Miu są teraz na drodze do pokonania myśli Babilonu. Szczęśliwie Osawa znalazł przyzwoitą grupę osób, które pomagają mu w drodze, a teraz bierze udział w różnych rodzajach walk. Ta animacja zmieni się, gdy Osawa zacznie się bardziej interesować bitwami, co zostanie podkreślone w 2. sezonie. Teraz to do Estetycznego apelu odważnego bohatera Osawy należy ocalenie planety przed złymi planami Babilonu.

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Spodziewani bohaterowie

Chociaż nic nie zostało potwierdzone, fani mogą spodziewać się powrotu takich postaci jak Akatsuki Osawa. Nobuhiko Okamoto (Japonia); Eric Vale (angielski); Miu Osawa (japoński) Yoko Hikasa (japoński); Felecia Angelle (angielski); Kuzuha Domoto (japoński) Kana Hanazawa (japoński); Monica Rial (angielski); Chikage Izumi (japoński) Kana Ueda (japoński); Ryan Reynolds (angielski); Kenya Onizuka (japoński) Cris George (angielski); Hideo Ishikawa (japoński) (angielski)

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 1 Historia

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Data premiery
Hagure Yuusha no Estetica

Tylko kilku mieszkańców Ziemi zostało przeniesionych do innego miejsca w pierwszym sezonie i tylko nieliczni z nich będą mieli przywilej powrotu na Ziemię. Jednym z tych wybranych mieszkańców był Akatsuki Ousawa, młody chłopak, który został wysłany do krainy Alayzard, by walczyć i pokonać Mrocznego Władcę Gariusa. Udaje mu się osiągnąć swój cel. Kiedy nadszedł czas powrotu na Ziemię, niektórzy bogacze postanowili zabrać ze sobą drobne przedmioty na pamiątkę. Akatsuki natomiast obrał inną drogę i postanowił ożywić dziecko Mrocznego Pana, Miu. W pierwszym sezonie ujawniono, że Miu jest jego dawno zaginioną młodszą siostrą.

Kiedy Akatsuki i Miu wracają, oboje zostają zmuszeni do zapisania się do tajnej szkoły zwanej BABEL, gdzie ci, którzy powrócili z innych planet, byli uczeni, jak kontrolować zdolności, które zdobyli. Szkolenie zostało przeprowadzone w celu zrozumienia ich i wyszkolenia, aby mogli służyć społeczności, gdy nadejdzie czas. Czy sekret, że Miu jest dawno zaginioną siostrą Akatsuki, zostanie ujawniony przed wszystkimi narodami, czy też ich cel, jakim jest spędzenie razem życia, zostanie zniweczony, jak wiele osób spekulowało w pierwszym sezonie??

Gdzie oglądać Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2?

Pierwszy sezon jest obecnie dostępny na stronie Hulu i Funimation, jednak po ogłoszeniu drugiego sezonu, może on zostać wydany również przez wszystkich tych dostawców treści.

Hagure Yuusha no Estetica Sezon 2 Trailer

Ponieważ serial nie został jeszcze zapowiedziany, na razie nie ma oficjalnego teasera. Fani będą musieli poczekać na zwiastun, gdy seria zostanie ogłoszona przez Tamago no Kimi.

Jak oceniasz artykuł?