In Treatment Season 5 Release Date – aktualizacja

Program HBO „In Treatment” był jednym z najważniejszych programów telewizyjnych w historii sieci. Serial ma unikalne założenie, które nigdy wcześniej nie zostało wypróbowane. Program oparty jest na psychoterapeucie z Baltimore, który spotyka się z pacjentami w swoim domu. W końcu zaczyna kwestionować własne motywacje do pracy i szuka pomocy. Obecnie trwa czwarty sezon serialu. Jednak najbardziej palącym pytaniem dla fanów jest to, czy serial zostanie wznowiony w piątym sezonie. Jest bardzo prawdopodobne, że tak się stanie. Czy jest to jednak już potwierdzone?. In Treatment opowiada o życiu i pracy Paula Westona, psychoterapeuty, którego znakomicie gra aktor Gabriel Byrne. W serialu nie ma czasu na ustalenie jego założeń. Po otrzymaniu tytułu doktora.D. po ukończeniu New School Paul postanawia otworzyć prywatną klinikę w swoim domu. Jest czarujący, uparty i zakłopotany, ale w głębi serca jest miłym facetem. Program koncentruje się na jego osobistych problemach związanych z codziennym obserwowaniem pacjentów chorych emocjonalnie i psychicznie oraz, czasami, wątpliwościami co do własnego zdrowia psychicznego.

In Treatment Season 5 Release Date

In Treatment Season 5 Release Date
W leczeniu

Piąty sezon „In Treatment” jest oczekiwany z zapartym tchem. Tymczasem czwarty sezon „In Treatment” zebrał doskonałe recenzje i dużą widownię. HBO jeszcze tego nie ogłosiło. Możemy być jednak pewni, że serial ma się dobrze, a HBO prawdopodobnie wyda oświadczenie po zakończeniu czwartego sezonu. Jednym z czynników sprzyjających powrotowi serialu jest fakt, że jego produkcja nie jest szczególnie kosztowna. Ponieważ w serialu ciągle pojawiają się nowi aktorzy, produkcja przebiega sprawnie, bez dodatkowych opóźnień czy problemów z harmonogramem. i będzie to gdzieś w okolicach sierpnia 2023 roku.

Sezony Daty wydania
W leczeniu Sezon 1 Data premiery 28 stycznia 2008
In Treatment Season 4 Release Date 23 maja 2021 r
In Treatment Season 5 Release Date Jeszcze nie ogłoszono
In Treatment Season 5 Release Date

Obsada serialu „W leczeniu” sezon 5

W piątym sezonie obsada z pierwszego, czwartego sezonu może nie powrócić w tym nadchodzącym sezonie – takie jest nasze założenie, ponieważ czwarta seria zakończyła się niedawno, więc nie jest to potwierdzone. Zamiast tego, tak jak w czwartym sezonie, może to być obsada, albo będzie kolejny, bo to tylko przewidywania, więc do obsady dołączyła Uzo Aduba, nowa osoba, która pracowała w Orange Is the New Black. Wciela się w postać dr. Brooke Taylor, postać opisana przez WarnerMedia jako „spostrzegawcza i współczująca” w swoich interakcjach z „różnorodną trójką pacjentów.” Aduba powiedziała podczas wirtualnej trasy prasowej TCA. że jest to, niestety, najtrudniejsza i najbardziej zróżnicowana praca, jaką kiedykolwiek wykonała w swojej karierze i bardzo ciężko się do niej przygotowywała. W każdej scenie pojawia się aktorka. Jednak mówi, że było to „jedno z najwspanialszych, najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałam”.”Być może w 5. sezonie Anthony Ramos zagra Eladio, pomoc domową dla młodego dorosłego członka zamożnej rodziny; Liza Colón-Zayas zagra Ritę, przyjaciółkę Brooke; John Benjamin Hickey zagra Colina, milionera, przestępcę w białych kołnierzykach, który niedawno wyszedł z więzienia; a Quintessa Swindell zagra Lall Adam, chłopak Brooke jest portretowany przez Joela Kinnamana.

In Treatment Season 4 Recap

In Treatment Season 5 Release Date
W trakcie leczenia

Brooke Taylor, grana przez Adubę, wydaje się być zupełnie innym typem psychiatry niż Paul Weston, grany przez Byrne’a. W ciągu trzech poprzednich sezonów serialu był miłym, ale niedoskonałym facetem, który musiał radzić sobie z procesem o błąd w sztuce lekarskiej i problemami rodzinnymi. Twórcy filmu chcieli uhonorować oryginał, jednocześnie modernizując go o bardziej współczesne kwestie. Pacjenci Brooke, którzy zmagają się z przemianami życiowymi, wyzwaniami związanymi z tożsamością i innymi problemami, stanowią największą część dramatu, ale ona sama również ma swoje własne demony, z którymi musi sobie poradzić. Według informacji prasowej terapeutka zmaga się z „życiową stratą”, a jej były i obecny chłopak komplikuje jej życie. Jako czarnoskóra kobieta napotyka na problemy, z którymi Weston nigdy nie musiała się zmierzyć. Po tak długiej nieobecności intrygujące będzie obserwowanie, jak serial posunie się naprzód, nie zakłócając już ułożonych ram In Treatment. W tym, mamy wyjaśnione podsumowanie sezonu 4 ma to stworzył wiele szumu i jest to nagradzany serial wszech czasów.

Gdzie oglądać „In Treatment” Sezon 5?

HBO Max ma obecnie W trakcie leczenia dostępny do oglądania. Ponadto serial, który zdobył nagrodę Primetime Emmy, jest dostępny w serwisach VOD, takich jak Amazon Prime, Apple TV, YouTube, a także ubiega się o kolejną nagrodę podczas tegorocznej ceremonii.

Jak oceniasz artykuł?