Into The Night Season 2 Release Date i co się wydarzy?

Into the night to belgijski serial oryginalny, który miał swoją premierę na Netflixie w maju 2020 r. Ten serial telewizyjny z gatunku thrillera science-fiction zyskał ogromną popularność od czasu swojej premiery. Dla tych, którzy nie wiedzą, serial jest oparty na polskiej powieści, która ukazała się w 2015 roku pod tytułem „Stary aksolotl”, napisanej przez Jacka Dukaja. Serial zyskał ogromną popularność po premierze pierwszego sezonu Into The Night.

Serial kręci się wokół grupy ocalałych, którzy lecą nocnym lotem z Brukseli, który musi lecieć na zachód, aby uniknąć promieni słonecznych, ponieważ na Ziemi doszło do katastrofy słonecznej. Oznacza to, że każdy, kto zostanie wystawiony na działanie promieni słonecznych, może umrzeć. W środku serialu samolot zostaje porwany, a ludzie muszą odłożyć na bok swoje różnice i zbliżyć się do siebie, aby móc żyć razem.

Program jest reżyserowany przez Jasona George’a i cieszy się dużą popularnością. Ma wszystko, czego szukasz w serialu, ma napięcie, ma świetną naukową frekwencję i postacie w serialu są naprawdę konkretne. Ale nie wszystko jest idealne, prawda?? Wielu krytyków nazwało serial nienaukowym i absurdalnym, ale dodali również, że ich zdaniem serial był bardzo zabawny. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia oglądać seriale science fiction, to ten serial jest zdecydowanie dla Ciebie. Minęło około półtora roku, odkąd nie słyszeliśmy o drugiej części serialu. To sprawia, że fani obawiają się, czy kiedykolwiek powstanie 2. sezon Into The Night. Dlatego też przeprowadziliśmy dokładne badania i oto wszystkie szczegóły, które powinieneś wiedzieć o Into The Night sezon 2 Release Date.

Into The Night Sezon 2 Data premiery

Into The Night Sezon 2 Data premiery

Pierwszy sezon Into The Night został udostępniony 1 maja 2020 roku w serwisie streamingowym Netflix. Program składał się z 6 odcinków, a czas trwania każdego z nich wynosił 30 minut. Minęło już półtora roku, odkąd nie znamy daty premiery 2. sezonu serialu. To prawdopodobnie z powodu trwającej pandemii kowida. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, serial został przedłużony na drugą część 1 lipca 2020 roku, czyli niedługo po premierze pierwszego sezonu w maju.

Dlaczego serial jest opóźniony?

  • Jak wszyscy wiemy, zdjęcia do różnych programów zostały opóźnione z powodu trwającej pandemii kowida. To może być powód, dla którego nie doczekaliśmy się drugiego sezonu Into The Night.
  • Ponadto Netflix potrzebuje co najmniej dwóch do trzech miesięcy, aby odnowić jakikolwiek program. Dzieje się tak dlatego, że Netflix ocenia recenzje, które otrzymuje od widzów, a następnie decyduje, czy chce kontynuować serial w kolejnej odsłonie, czy nie.
  • Nie tylko to, twórca serialu Jason George był bardzo zadowolony z reakcji, jaką otrzymał od serialu i bardzo wcześnie podjął decyzję, że chce wprowadzić 2. sezon dla. Ale to się zmieniło, kiedy gruźlica uderzyła w świat i od tego czasu nastąpiło opóźnienie w planie zdjęciowym.

Czy Into The Night Season 2 zostanie odwołany??

Nie ma wątpliwości, że serial zdobył ogromną popularność na całym świecie. jeśli mówimy o czynniku, który jest wymagany do odnowienia każdego rodzaju serialu. Into The Night dostaje zielone światło od każdego z czynników. Program cieszy się dużą popularnością, a twórcy mają także materiał źródłowy, który pozwoli im kontynuować program w kolejnym sezonie.

Odkąd serial został odnowiony, nie ogłoszono oficjalnej daty premiery i nie ma jeszcze daty premiery 2. sezonu Into The Night.

Jeśli dokonamy przewidywań na podstawie informacji, które uzyskaliśmy z różnych źródeł. Możemy się więc spodziewać, że Into The Night ukaże się gdzieś na początku lub pod koniec 2022 roku. To są tylko przewidywania, nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony twórców.

Into The Night Season 1 Recap

Into The Night Sezon 2

Ci, którzy oglądali już 1. sezon, wiedzą, jak zakończył się serial. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak Into The Night Sezon 1 zakończył się, oto kilka spoilerów dla Ciebie. W odcinku kończącym 1. sezon przestajemy dostrzegać, że Ayaz i Rik w końcu rozwiązali swoje problemy. Oprócz tego widzieliśmy, jak samolot bezpiecznie ląduje w Bułgarii, a pasażerowie są wreszcie bezpiecznie przenoszeni do bunkra. Proces przenoszenia pasażerów do bunkra został wykonany przez Sylvie.

Z drugiej strony, Terenzio stara się odkupić swoje winy i stara się zgłosić na ochotnika pasażerów, którzy są przenoszeni do bunkrów dla ich bezpieczeństwa. ale Sylvie zakuwa Terenzio w kajdanki, a pozostali pasażerowie udają się do bunkrów. Po tym Sylvie ma uwolnić Terenzio, ale nie była w stanie tego zrobić i co się dzieje dalej? Terenzio umiera. Pod koniec odcinka Sylvie znajduje rozwiązania problemów, z którymi się borykali.

Into The Night Sezon 2 Historia

Być może zastanawiasz się, co można zobaczyć w drugim sezonie Into The Night. Po obejrzeniu zakończenia 1. sezonu możemy przewidzieć kilka możliwości dla 2. sezonu. Na początku drugiego sezonu być może zobaczymy, jak Sylvie próbuje przedstawić możliwe rozwiązanie problemów, z którymi się borykali. W odcinku kończącym 1. sezon widzieliśmy też, jak dowódcy próbowali porozmawiać z Sylvie o rozwiązaniu problemu.

To, jak wprowadzą rozwiązania do życia, może być czymś, co zobaczymy w 2. sezonie. Terenzio umiera pod koniec pierwszego sezonu, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że serial może odkryć przyczynę promieni słonecznych, które spowodowały tak wielkie zniszczenia. Ponadto zobaczymy, jak ci pasażerowie ukształtują swoje życie na nowo. Oto niektóre z możliwości fabuły 2. sezonu.

Obsada 2. sezonu Into The Night

Into The Night Season 2 Cast

Nie ma oficjalnego potwierdzenia co do nowej obsady drugiego sezonu. Istnieją jednak duże szanse, że stara obsada może powrócić. To obejmuje, Jan Bijvoet (Richard „Rik” Mertens), Pauline Etienne (Sylvie Bridgette Dubois), Vincent Londez (Horst Baudin), Mehmet Kurtuluş (Ayaz Kobanbay), Regina Bikkinina (Zara Oblonskaya), Alba Gaïa Bellugi (Ines Mélanie Ricci). Oprócz tego możemy również zobaczyć, Nabil Mallat (Osman Azizi). Stefano Cassetti (Terenzio Matteo Gallo) i Astrid Whettnall (Gabrielle Renoir) nie powrócą. W serialu zobaczymy też kilka nowych postaci.

Into The Night Sezon 2 Trailer

Jak na razie nie pojawił się jeszcze zwiastun 2. sezonu. Jest to możliwe z powodu trwającej pandemii kowida i opóźnień w planie zdjęciowym. Być może zobaczymy zwiastun drugiego sezonu na 2-3 tygodnie przed premierą serialu. Do tego czasu możecie obejrzeć zwiastun sezonu 1, aby odświeżyć sobie pamięć. Pierwszy sezon jest dostępny na stronie Netflix do oglądania w kółko.

Jak oceniasz artykuł?