Jak oglądać The Adam Project online z dowolnego miejsca?

The Adam Project Official Trailer

Wszyscy czekamy na premierę nowego amerykańskiego filmu science fiction jako oryginalnej produkcji na najbardziej znanych platformach streamingowych. A poza tym, The Adam Project może być dokładnie tym, czego ludzie potrzebują, a oglądanie online będzie niezwykle proste. W związku z tym przyjrzyjmy się, kiedy, kiedy i jak widzowie mogą oglądać The Adam Project online z każdego miejsca, jeśli tylko mają dobre połączenie z Internetem.

The Adam Project Data premiery

W piątek, 11 marca 2022 roku, The Adam Project został udostępniony wyłącznie w serwisie Netflix. Oznacza to, że widzowie będą mogli obejrzeć film po godzinie 00:01 PT na większości serwisów streamingowych, ponieważ jest to typowa godzina lądowania.

The Adam Project Historia

Po przypadkowym zderzeniu pojazdów w roku 2022, podróżujący w czasie pilot wojskowy Adam Reed nawiązuje współpracę ze swoim 12-letnim wcieleniem w celu zachowania przyszłości. Teaser przedstawia dorosłego Adama spotykającego swojego nastoletniego „ja” w domu, w którym dorastał, i bawiącego się tak, jakby to on był właścicielem domu, co wprowadza chłopca w stan niepewności. Kiedy później młody Adams uświadamia sobie, że wydają się być tą samą osobą, nabiera zaufania do przybysza z zewnątrz. Ich nieustanne dyskusje są przyprawione humorem i intelektem, a obraz ma wspaniałą atmosferę porywającej przygody w stylu science-fiction, doświadczenia podróży w czasie, którą widzieliśmy już wcześniej u najlepszych reżyserów, sądząc po jego dość futurystycznej estetyce.

Obsada filmu The Adam Project

Jak oglądać The Adam Project online z dowolnego miejsca?
The Adam Project

Oczywiście widzowie doskonale wiedzą, że główną atrakcją filmu jest nasz ulubiony Ryan Reynolds, do którego dołączył mały Walker Scobell. Oprócz Reynoldsa i Scobella w filmie występują także Zoe Saldana, Catherine Keener, Jennifer Garner i Mark Ruffalo. Shawn Levy jest reżyserem tego najnowszego filmu.

Jak oglądać „Projekt Adam” online z dowolnego miejsca?

Stany Zjednoczone

To jest oryginalny film Netflix. Oznacza to, że widzowie w Stanach Zjednoczonych mogą go obejrzeć pod warunkiem posiadania członkostwa w sieci. Aby zarejestrować się w serwisie Netflix, wejdź na stronę, wpisz swój adres e-mail i kliknij przycisk Rozpocznij. Mogą wybrać 3 różne pakiety na tej platformie streamingowej. Plan podstawowy kosztuje 8 dolarów.99 miesięcznie, ale sugerujemy przejście na plan Standard za 15 dolarów.49 miesięcznie lub plan Premium za 19 dolarów.99 miesięcznie, jeśli klienci chcą mieć większą przejrzystość oglądania i inne korzyści. Wszystkie oferują podobną zawartość, więc należy wybrać plan, który pod względem funkcjonalności najbardziej odpowiada ich wymaganiom.

Wielka Brytania

Ponieważ The Adam Project jest dostępny w serwisie Netflix w Wielkiej Brytanii, fani prawdopodobnie go obejrzą. Fani muszą teraz tylko zarejestrować się w serwisie Netflix, który obecnie oferuje członkostwo w wysokości od 5 funtów.99 do 13 funtów.99 co miesiąc. Ponieważ program jest bardzo zbliżony, użytkownicy muszą wybrać tę, która oferuje najlepsze dla nich funkcje, takie jak jakość obrazu i liczba urządzeń, na które mogą przesyłać informacje.

Ponieważ Netflix nie ma globalnego katalogu, abonenci mogą odkryć, że niektóre treści są niedostępne, gdy się przeprowadzą. Jeśli fani nie mogą znaleźć tego filmu w swoim katalogu podczas podróży, będą musieli skorzystać z niezawodnego VPN, aby obejrzeć The Adam Project w krajach, w których nie jest on dostępny.

Kanada

Fanów w Kanadzie ucieszy wiadomość, że oni również mogą obejrzeć nowy film, posiadając członkostwo w serwisie Netflix. Aby rozpocząć, wystarczy wejść na oficjalną stronę Netflixa i zarejestrować się w jednej z trzech dostępnych ofert. Plany Netflix w Kanadzie zaczynają się od 9 USD.99 do 20 dolarów.99 za miesiąc. Ponieważ filmy te zawierają podobne treści, fani muszą porównać nagrody oferowane przez każdy z nich i dołączyć do tego, który najlepiej spełnia ich potrzeby.

Indie

To samo podejście stosują widzowie indyjscy i ludzie na całym świecie, aby obejrzeć film. Wystarczy mieć konto w serwisie Netflix, a film będzie dostępny w Indiach około godziny 13. Fani na całym świecie mogą przeliczyć ten czas na swoją strefę czasową, aby otrzymać dokładną godzinę obejrzenia obrazu.

Chociaż reprezentowanych jest tu tylko kilka narodów, Netflix jest dostępny w kilku krajach, więc fani nie powinni się martwić. Potencjalny film jest obecnie odtwarzany w serwisie od tego momentu.

The Adam Project Trailer

Młody Adam został wyrzucony zza głowy na tylnym siedzeniu samochodu obok Dużego Adama i Laury (Zoe Saldaa), z którą Adam wydaje się być w związku, w głównym filmie Adam Project. Ściga go samolot z żołnierzami na poduszkowcach.

Duży Adam pozostaje w tle w teaserowym zwiastunie filmu The Adam Project, który skupia się na tym, jak młody Adam popada w konflikty. Jego matka nie wie, co z nim zrobić, ale Wielki Adam ma plan. Zwiastun jest obecnie dostępny do obejrzenia na YouTube.

Jak oceniasz artykuł?