Jak zdobyć Pokecoins w Pokemon Go za darmo?

Hello! Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze? A więc tak! Oto jestem z kolejnym artykułem dla wszystkich czytelników Site. Kto nie lubi grać w gry? Ale czy lubisz grać w Pokemon Go? Na pewno znasz grę Pokemon Go, jeśli tak, to zebrałem dla Ciebie kilka aktualizacji. W tym artykule dowiesz się, jak możesz zdobyć Pokecoins w grze Pokemon to go, ale za darmo. Zacznijmy ten artykuł bez zbędnego owijania w bawełnę! Przewijajcie dalej, aby dowiedzieć się!

Zacznijmy ten artykuł od krótkiego wprowadzenia do gry. Gra mobilna z rozszerzoną rzeczywistością Pokémon Go. Gra Pokémon Go, przeznaczona na urządzenia z systemami iOS i Android, została opracowana i wydana przez firmę Niantic we współpracy z The Pokémon Company i Nintendo. Tatsuo Nomura wyreżyserował tę grę, a Junichi Masuda skomponował do niej muzykę. Mieke Hutchins, Dennis Hwang i Yusuke Kozaki są artystami. Gra Pokémon Go działa na urządzeniach z systemem Android, iOS i iPadOS. W Australii i Ameryce Północnej, gra została wydana w dniu 6 lipca 2016 roku, w Europie, został wydany w dniu 13 lipca 2016 roku, w Japonii, Pokémon Go został wydany w dniu 22 lipca 2016 roku, a na koniec, w dniu 14 grudnia 2016 roku, gra została ostatecznie wydana w Indiach. Gra Pokémon Go wykorzystuje GPS urządzeń mobilnych do trenowania, łapania, lokalizowania i walki z wirtualnymi stworami, zwanymi Pokémonami. Wcześniej w grze Pokémon Go dostępnych było tylko około 150 gatunków, ale od 2021 roku liczba gatunków wzrosła do około 700. Na początku Pokémon Go zebrał mieszane recenzje, został doceniony za swoją koncepcję, ale skrytykowany za problemy techniczne. W 2016 roku gra ta stała się jedną z najbardziej dochodowych gier i została pobrana ponad 500 milionów razy na całym świecie. Zacznijmy czytać kolejne artykuły, aby dowiedzieć się więcej!

Czym są Pokécoiny?

Pokecoins są walutą w grze i można ich używać do kupowania różnych przedmiotów obecnych w grze. Podobnie jak w innych grach, pokecoins również pomagają użytkownikom kupować w grze co tylko chcą. Pokecoins są jedną z ważnych rzeczy w grze Pokémon Go, za które można kupić prawie wszystko w grze. Znasz ją dobrze? Możesz kupować takie rzeczy jak szczęśliwe jajka, Poke balle, magazyny, ulepszenia toreb, kadzidełka, inkubatory i przynęty. Ale jak kupić pokecoins?? Możesz użyć prawdziwych pieniędzy, aby kupić pokecoins w Pokémon Go. Ale jeśli jesteś studentem lub masz jakieś pieniądze, to możesz użyć pewnych technik, aby kupić pokecoins na wszystkie wyżej wymienione rzeczy. Mam nadzieję, że te informacje pomogły Ci dowiedzieć się więcej o używaniu Pokecoins. Jeśli tak, to kontynuuj czytanie tego artykułu, aby poznać więcej sposobów na zdobycie pokecoins za darmo. Zaczynajmy więc!

Jak zdobyć Pokecoins w Pokemon Go za darmo?

Jak zdobyć Pokecoins w Pokemon Go za darmo?
Pokemon Go

Przeczytaj tę część dość uważnie, tutaj opowiem Ci o sposobie na zdobycie Pokecoins za darmo, nie zostaniesz obciążony ani groszem za Pokecoins.

Jedynym sposobem na zdobycie Pokecoins za darmo jest przejęcie fortyfikacji gymów. Jeśli nadal będziesz to robić, będziesz zarabiać pewien zestaw Pokecoins na każde 21 godzin, które można odebrać w sklepie. Przeczytaj uważnie kolejne kroki.

1. Przede wszystkim musisz znaleźć w swojej okolicy gym, który możesz ufortyfikować i zdobyć.

2. Po zdobyciu sali gimnastycznej umieść w niej swojego pokemona.

3. Po upływie 21 godzin odwiedź sklep, a następnie „spienięż go”.

4. Przy ponownej wizycie otrzymasz 500 gwiezdnych pyłów i 10 monet za każdy pokemon Pokemon które masz w sali gimnastycznej.

5. A po zebraniu wszystkich Pokecoins, idź kupić to, co chciałeś kupić.

Pamiętaj jednak, że funkcja „cash in” kończy się po 10, więc maksymalna ilość Pokecoins, które możesz zdobyć w ciągu jednego dnia to 100. Do następnego artykułu pozostań w kontakcie z Site, aby uzyskać więcej takich artykułów.

Mam nadzieję, że to musiało ci pomóc, ponieważ używając wszystkich tych sposobów możesz używać tylko monet bez marnowania swoich cennych pieniędzy.

Jak oceniasz artykuł?