Kaguya-Sama: Love Is War Season 3 Release Date Details!

„Kaguya sama: Love is War” widzowie zastanawiają się, kiedy główni bohaterowie dowiedzą się więcej o rozkwitających romansach w serialu. Wreszcie nadszedł koniec oczekiwania.

Jak podaje Anime News Network, „Kaguya sama: Love is War” jest oparty na bestsellerowej mandze o tej samej nazwie, która zajęła dziewiąte miejsce wśród najlepiej sprzedających się tomów w Japonii w 2019 roku. Od tego czasu film odniósł sukces zarówno wśród japońskiej, jak i anglojęzycznej publiczności. Sezon 2 został uznany za najlepszą komedię w 2021 roku na Crunchyroll Anime Awards za przedstawienie zalotów między Kaguyą Shinomiyą a Miyuki Shirogane w epickich bitwach emocji w sezonach pierwszym i drugim.

Biorąc pod uwagę popularność mangi i anime, a także ilość historii, które pozostały do opowiedzenia, wielu fanów zakładało, że sezon 3 jest przesądzony. Zostało potwierdzone, że będą kolejne odcinki, ale fani nie mają pojęcia, kiedy pojawi się następny. Data premiery, obsada i szczegóły fabuły nadchodzącego trzeciego sezonu serialu „Kaguya sama: Miłość to wojna” można znaleźć tutaj.

Kaguya-Sama: Love Is War Season 3 Release Date

Kaguya-Sama: Love Is War Season 3 Release Date

Trzeci sezon serialu „Kaguya sama: Love is War” będzie dostępny na Funimation 25 października 2020 roku, jak podaje oficjalne konto serialu na Twitterze. Jednak od czasu ogłoszenia nie pojawiły się żadne aktualizacje, więc ci, którzy mają nadzieję dowiedzieć się, kiedy ukażą się nowe odcinki, muszą polegać na domysłach.

Anime News Network po raz pierwszy poinformowało o serialu Kaguya sama: Love is War w maju tego roku. W zapowiedzi 3. sezonu nie podano daty premiery, tak jak w przypadku 2. sezonu, ale wyemitowano go w czerwcu 2019 roku, siedem miesięcy później. Sezon 2 został zapowiedziany przez Anime News Network w październiku 2019 roku i będzie miał premierę w Japonii siedem miesięcy później, w kwietniu 2020 roku.

Od ogłoszenia 25 października 2020 roku nie było żadnych informacji od studia, a minęło już siedem miesięcy. Trwająca globalna pandemia COVID-19 utrudniła produkcję „Kaguya sama: Miłość to wojna”, ale serial może być gotowy na jesień lub zimę 2021 roku. Jeśli nie uda się dotrzymać żadnego z tych terminów, najprawdopodobniej zostanie wydany na początku 2022 roku.

Kaguya-Sama: Love Is War Season 1 Release Date 12 stycznia 2019 r
Kaguya-Sama: Love Is War Season 2 Release Date 11 kwietnia 2020 r
Kaguya-Sama: Love Is War Season 3 Release Date Kwiecień 2022

Kaguya-Sama: Miłość to wojna Sezon 3 Postacie

Niektórzy użytkownicy Reddita spekulowali, że za opóźnienia w premierze trzeciego sezonu odpowiada zobowiązanie serialu do używania tych samych aktorów głosowych. Fani powinni wiedzieć, kto pojawi się w „Kaguya sama: Love is War” sezon 3, jeśli serial zwolni tempo produkcji, aby zapewnić, że wszystkim postaciom głosu użyczą ci sami wykonawcy.

Jeśli serial poczeka, aż wszyscy aktorzy będą dostępni, zanim rozpocznie się dubbing nowego sezonu, Alexis Tipton będzie podkładać głos Kaguyi, a Aaron Dismuke – Miyuki. Jad Saxton zagra przyjaciela Kaguyi, Chika, a Austin Tindle ponownie wcieli się w rolę Yu, samotnego ucznia z charakterystyczną fryzurą emo.

Amanda Lee, lepiej znana jako AmaLee, być może ponownie wcieli się w rolę osobistej asystentki Kaguyi, Ai, a Bryn Apprill, lepiej znana jako jej najbliższa powierniczka Nagisa, jest niemal pewna, że również powróci. Ian Sinclair w roli narratora serialu i Brandon McInnis jako Tsubasa, bohater serialu.k.a. Chłopak Kashiwagi, dopełnienie oczekiwanej obsady angielskiego dubbingu.

Kaguya-Sama: Miłość jest wojną Sezon 3 Historia

Kaguya-Sama: Love Is War Sezon 3 Data premiery

Jeśli chodzi o aspekty fabularne, „Kaguya sama: Miłość to wojna” trzyma się raczej chronologii historii niż kolejności, w jakiej została ona przedstawiona chronologicznie w oryginalnej mandze.

Wynika to z faktu, że Kaguya i inni bohaterowie mangi mają wiele retrospekcji z przeszłości, które są następnie włączane do anime w celu ułatwienia narracji. Jest też ładny wykres na stronie Reddit która ilustruje, które odcinki z sezonu 1 i 2 zawierają poszczególne rozdziały.

Drugi sezon mangi zakończył się rozdziałami 100 i 101, znanymi jako „Cell Phone Arc”.” Sezon 3 będzie zawierał także wiele dodatkowych wątków, takich jak egzaminy śródsemestralne w rozdziale 105 (wojna rapowa) oraz różne imprezy świąteczne w rozdziałach 149-156. (różne spotkania świąteczne).

Jak oceniasz artykuł?