Kiedy możemy się spodziewać Teasing Master Sezon 3?

Sława i miłośnicy seriali anime nieustannie nabierają tempa i jestem pewien, że każdy już wie o serialach anime. Widząc rosnącą popularność nie tylko w swoim kraju, ale także w krajach zachodnich i na całym świecie, coraz więcej ludzi domaga się bardziej ekscytujących anime lub więcej sezonów swoich ulubionych programów anime. W tym poście omówimy inne anime tego typu, czyli Teasing Master. Serial doczekał się już dwóch sezonów, a teraz w kolejce czeka sezon trzeci. Tutaj dowiesz się o wszystkich najnowszych aktualizacjach i nowościach dotyczących tego popularnego anime Teasing Master Sezon 3.

Teasing Master, zwany również tytułem Teasing Master Takagi-san lub Karakai Jōzu no Takagi-san, to serial telewizyjny anime autorstwa studia Shin-Ei Animation. Anime jest oparte na serii mangi o tej samej nazwie, napisanej i zilustrowanej przez Sōichirō Yamamoto.

Teasing Master Sezon 3: Nadchodzi czy nie?

Teasing Master Sezon 3: Nadchodzi czy nie?

Teasing Master to romantyczno-komediowy serial animowany, znany jako najlepszy serial slice of life w historii. Pierwsza część serii ukazała się 8 stycznia 2018 roku, a zakończyła 26 marca 2018 roku, podczas gdy druga część ukazała się po roku, 7 lipca 2019 roku, a zakończyła 22 września 2019 roku. Oba sezony zawierają 12 odcinków, każdy po 23 minuty na odcinek. Minął już ponad rok od premiery drugiego sezonu, ale nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat trzeciego. Zrozumiałe jest, że fani szaleją na samą myśl o tym, czy sezon 3 Teasing Master nadejdzie, czy nie? Cóż, poznajmy odpowiedź.

Pierwsze dwa sezony zebrały świetne recenzje i spotkały się z pozytywnym odbiorem na całym świecie. Serial ma rating 7.7 na 10 na IMDb. Zarówno seria mangi, jak i jej adaptacja spotkały się z ogromnym podziwem widzów. Do lutego 2019 roku manga ukazała się w nakładzie 6 milionów egzemplarzy. Jeszcze niedawno, w 2021 roku, Teasing Master Takagi-san zdobył 66. nagrodę Shogakukan Manga Award w kategorii shōnen. Nie ma więc mowy o tym, że twórcy anulują trzecią odsłonę. Dlatego wciąż jest nadzieja. Teraz pojawia się informacja o dostępności materiałów źródłowych do trzeciego sezonu. Najnowszy tom mangi został wydany 12 lutego 2021 roku. Manga ma w sumie 15 tomów. Studio animacji nie martwi się więc o źródło i treść trzeciej części. Bez problemu mogą dostarczyć treści, które pozwolą na odnowienie anime na trzeci sezon.

Teasing Master Season 3 Release Date

Produkcja anime trwa zazwyczaj 1-3 lata. Nie jest jeszcze za późno na wydanie trzeciego sezonu Teasing Master. Jeśli twórcy chcą rozpocząć produkcję od razu i pamiętając o sytuacji pandemii, sezon 3 Teasing Master Takagi-san powinien prawdopodobnie ukazać się pod koniec 2021 lub w 2022 roku. Poczekajmy jeszcze trochę czasu, aż usłyszymy oficjalne informacje od zespołu produkcyjnego.

Teasing Master Sezon 3 Postacie

Mistrz dokuczania Sezon 3: Postacie i załoga

Reżyseria: Hiroaki Akagi, na licencji Crunchyroll, Funimation, oraz Netflix, anime jest dostępne do oglądania w dwóch wersjach językowych – japońskiej i polskiej. W serialu występują dwie główne postacie, a fabuła kręci się tylko wokół nich. Jedną z nich jest Takagi, której głos w języku japońskim podkłada Rie Takahashi. Takagi lubi spędzać czas na dokuczaniu Nishikacie; jest w nim zauroczona i stara się jak najlepiej wykorzystać jego odpowiedzi na jej sztuczki. Kolejną postacią jest oczywiście Nishikata, której głosu użyczyła Yuki Kaji. Nishikata jest kolegą z klasy Takagiego, któremu uwielbia dokuczać i sprawiać, że staje się zarumieniony. Nieustannie próbuje się na niej odegrać, jednak Takagi konsekwentnie wykorzystuje okoliczności i niweczy jego plany. Nishikata lubi Takagiego, ale on tego nie dostrzega.

Teasing Master Sezon 3 Historia

Teasing Master Sezon 3: Fabuła

Posiadanie przyjaciela, który zna cię od podszewki, powinno być czymś, za co warto być wdzięcznym, jednak w przypadku Nishikaty jest zupełnie inaczej.

W pierwszym sezonie widzimy, że jego koleżanka z klasy, Takagi, która jest zakochana w Nishikacie bezwiednie, lubi mu dokuczać i wykorzystuje swoją szeroką wiedzę na temat jego zachowania, aby dokładnie przewidzieć, jak zareaguje na jej zaczepki, co sprawia, że dla Nishikaty prawie niezrozumiałe jest, że nie jest w stanie skutecznie się zrewanżować. Niezależnie od tego, Nishikata zobowiązuje się, że pewnego dnia zapewni Takagi bolesną, ale bardzo potrzebną konsekwencję, wprawiając ją w zakłopotanie z powodu upokorzenia spowodowanego jego dokuczaniem.

W 2. sezonie widzimy, że nawet po spędzeniu dużej ilości czasu z Takagim, Nishikata wciąż walczy o wytropienie zdolnego teasera. Wszelkie metody, które on stosuje, by odkryć jej wady, nie przynoszą żadnych rezultatów. Mimo to, żałosne wysiłki Nishikaty tylko odsłaniają jego własne wady, które Takagi wykorzystuje, aby stać się coraz bardziej biegłą w przekomarzaniu się z nią. Aby pogorszyć sytuację Nishikaty, plotki o nim i Takagim mogły rozprzestrzenić się w klasie z powodu regularnych związków między nimi. Następnie Nishikata robi postępy w realizacji swojego celu – zawodzi Takagi i sprawia, że staje się ona zakłopotana i upokorzona.

Co może zawierać sezon 3 pod względem fabularnym?? Moim zdaniem, dzięki temu związek Nishikaty i Takagi znacznie się pogłębi. Wydaje mi się, że sezon 1 to przede wszystkim Takagi dokuczający Nishikacie, jednak w sezonie 2 zaczynają się do siebie zbliżać pod względem relacji.

Niezależnie od tego, co się wydarzy, zawsze jesteśmy gotowi aktualizować naszą sekcję o najnowsze informacje. Aby w pełni cieszyć się trzecim sezonem, należy wcześniej obejrzeć dwa poprzednie.

Jak oceniasz artykuł?