Killer Siblings Season 4: Renewed or Cancelled?

Jeśli chodzi o specjalne programy o prawdziwych zbrodniach, Oxygen zawsze jest na szczycie. Jest to jeden z nadchodzących amerykańskich seriali internetowych. Zabójcze rodzeństwo to kryminalno-dokumentalny serial telewizyjny, którego 3 sezony miały już swoją premierę, a 4 jest w drodze.

Oryginalnym językiem serialu jest angielski. To jeden z najbardziej oczekiwanych seriali internetowych wszech czasów.

Serial otrzymał ocenę 7.6 z IMDb.

Zabójcze rodzeństwo zabierze widzów w głąb umysłów członków rodziny. Są oddani dokonywaniu złowrogich czynów, bez względu na koszty.

Sezon 1 wyemitowany w 2019 roku, a sezon 3 wyemitowany 3 grudnia, a odcinki ukazują się co tydzień.

Reżyserem serialu jest Mathew Watts.

Mordercze rodzeństwo Sezon 4 Data premiery

Czy ogłoszono datę premiery 4 sezonu?? Czy serial zostanie wznowiony??

Cóż, data nie została jeszcze ogłoszona przez Oxygen. Weźmy pod uwagę, że sezon 3 został wyemitowany kilka dni temu.

Status daty jest nadal w toku. Ale tempo wydawania kostiumów jest dobre, więc można się spodziewać nowego sezonu. Do tego czasu ciesz się sezonem 3, nowe odcinki są dodawane co tydzień.

Zabójcze rodzeństwo Sezon 1

Mordercze rodzeństwo
Mordercze rodzeństwo

Sezon śledzi losy najbardziej maniakalnego rodzeństwa w historii. Dzięki kilku ekskluzywnym wywiadom i relacjom z pierwszej ręki ich ja jest znane. Serial zagłębi się w złe umysły rodzeństwa, które połączyło się w pary. Razem popełniają najbardziej ohydne i wyrafinowane morderstwa. Film przedstawia również mrożące krew w żyłach historie rodzeństwa, które zostało złapane na gorącym uczynku w sieci kłamstw.

Serial bada więź między rodzeństwem. I co tak naprawdę doprowadziło ich na drogę morderstwa. Dlaczego popełniają te zbrodnie?

Wplecione historie z ich dzieciństwa i szczegóły zbrodni. Serial jest obowiązkową pozycją do oglądania dla miłośników kryminałów. Te odcinki z pewnością zmrożą ci kości.

Serial zgłębia umysły, wychowanie i motywacje członków rodziny. Ich jedyną misją jest teraz zabijanie.

?

Psychologowie, detektywi i śledczy zabierają widzów w głąb siebie. Ich umysły są teraz zaślepione przez oszustwo i zemstę.

Nie oglądałeś jeszcze serialu? Idź i oglądaj teraz, 3 sezony już się ukazały.

Emisja sezonu w październiku 2019 r.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o następnym sezonie.

Mordercze rodzeństwo Sezon 2

Drugi sezon składa się z 12-godzinnych odcinków. W tym sezonie poznajemy dalsze losy rodzeństwa. Historia jednego z rodzeństwa popycha drugie do zemsty. Ten sezon jeszcze bardziej zwiększył agresję serialu. Serial opowiada o morderstwie najstarszego brata i historii 13-latka. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, bo zepsułoby to tajemnicę, która się wokół tego rodzi. Cała seria kręci się głównie wokół jednego morderstwa za drugim. Niespodziewane zwroty akcji i śledztwo, które toczy się wokół rodziny Suh.

Premiera 2. sezonu w listopadzie 2020 r. Sezon składa się z 12 odcinków.

Zabójcze rodzeństwo sezon 3 podsumowanie

Zabójcze rodzeństwo
Zabójcze rodzeństwo

Odcinki emitowane są co tydzień, premiera w grudniu 2021 roku. Dostępny jest tylko odcinek 1. Podanie streszczenia zepsuje nastrój!

Zdradzę tylko krótką zajawkę. Nie martw się!

Teraz, gdy brat rodzeństwa został skazany za morderstwo. Trójka rodzeństwa wpada na śmiertelnie niebezpieczny plan. Ich celem jest teraz pomszczenie go. A celem jest główny świadek w procesie. Plan się psuje, gdy niewłaściwa osoba…

Kurczę, miałem zamiar dać z siebie wszystko!! Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków.

Cóż, to wszystko! Zebrałem wszystko, co musicie wiedzieć.

Szczęśliwy zegarek! Idź obejrzeć serial!

Jestem pewna, że jeśli jesteś uzależniony od gatunku kryminału, spodoba Ci się ten serial. Mroczna, krwawa aura serialu z pewnością przykuje waszą uwagę.

Premiera serialu iTunes, Apple TV, jeśli jeszcze nie oglądaliście, to koniecznie obejrzyjcie tę dramę.

n Data premiery 2. sezonu: Odnowiony? Anulowano?

Jak oceniasz artykuł?