Królewna Śnieżka i rude włosy Sezon 3: Odnowienie?

Królewna Śnieżka i Czerwone Włosy Sezon 2 Oficjalny zwiastun

Komiks Soraty Akizuki „Królewna Śnieżka z rudymi włosami” to japońska manga shojo. Rozpoczęła się w dwumiesięcznym magazynie shojo manga LaLa DX, a obecnie została przeniesiona do wydawanego co miesiąc LaLa i jest dostępna w wydaniach zbiorczych Hakusensha. Pierwsza połowa serii była emitowana w Japonii od 6 lipca 2015 roku do 21 września 2015 roku, w wersji animowanej wyprodukowanej przez Warner Bros., Hakusensha, Showgate, The Klockworx Co. Ltd., Hakuhodo DY Media Partners, Docomo Animation Outlet, BS Fuji i Bones. Od 11 stycznia do 28 marca 2016 roku, druga połowa serialu była emitowana w Japonii.

Królewna Śnieżka i rude włosy Sezon 3 Data premiery

Sezon 3 Królewny Śnieżki o rudych włosach nie został jeszcze ogłoszony. Pomimo popularności serialu wśród zwolenników, jednym z prawdopodobnych wyjaśnień jego anulowania jest fakt, że dwa pierwsze sezony i OVA nie przyniosły wystarczających dochodów ze sprzedaży Blu-ray i DVD. Innym wyjaśnieniem jest to, że Studio BONES było zajęte tworzeniem materiałów rocznych do wielu innych popularnych seriali, takich jak My Hero Academia i Bungo Stray Dogs, przez co trzeci sezon Królewny Śnieżki o rudych włosach został pominięty.

Ponieważ jednak manga wciąż trwa, wciąż można dowiedzieć się więcej o związku Shirayuki i Zena. Do tej pory w animacji poruszono tylko 8. wątek oryginalnej treści. Jeśli powstanie 3. sezon, będzie się on skupiał przede wszystkim na podróży Shirayuki na północne terytorium Królestwa Clarines, gdzie wraz z Ryuu rozpoczną pracę nad nowymi lekami. Po otrzymaniu pewnych informacji Zen postanowił udać się na północ.

Sezony Data wydania
Śnieżka i rude włosy Sezon 1 Data premiery 6 lipca 2015 r
Data premiery 2. sezonu serialu „Królewna Śnieżka i rude włosy 11 stycznia 2016 r
Śnieżka i rude włosy Sezon 3 – Data premiery Nie zapowiedziano

Królewna Śnieżka i rude włosy Sezon 3 Historia

Śnieżka i rude włosy sezon 3 data premiery
Królewna Śnieżka i Czerwone Włosy Sezon 2

Odcinki 32-8 z źródłowej serii komiksowej zostaną pokazane w nadchodzącym sezonie. Shirayuki będzie również eksplorować Klaryski na północy. Ponieważ ludzie wymieniają się, gromadzą i analizują wiedzę medyczną, region Scholar jest znany z fachowej wiedzy. Ryuu wyruszył na poszukiwanie Shirayuki. Współpracowali, by stworzyć nowsze leki. Ryuu odnalazł Shirayuki w Dzielnicy Uczonych, która pozwala ludziom dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ryuu jest bohaterem One Piece, który został zbudowany całkowicie od podstaw.

Shirayuki przypomina sobie przypadkowe spotkanie z księciem Izaną z przeszłości. Fani dowiadują się, co Zen robiła, dopiero gdy zaczyna informować Izanę o sobie i Zen. Shirayuki i Zen pogodzili się, gdy Shirayuki odwiedza Zena w klasztorze, w którym przebywał, by upiec dla niego ciasto.

Poniższe stwierdzenie jest wyłącznie ze względów stylistycznych i nie powinno być używane w tekście. Wraca do swojego mieszkania, a potem pracuje. Przypomina sobie, jak Shirayuki wpłynęła na niego i jak bardzo jej potrzebuje. Kiedy ktoś wchodzi i przekazuje mu pewne informacje, budzi się w nim pragnienie, by wyruszyć na północ. Nie wie, co robić. Nie mamy pojęcia, co skłoniło bohatera do podróży na północ. Sezon trzeci zostanie ujawniony wkrótce, miejmy nadzieję. Nie wiadomo, dlaczego bohater wyruszył na północ.

Królewna Śnieżka i rude włosy sezon 3 obsada

Ze względu na brak informacji na temat 3. sezonu, trudno jest przewidzieć, które postacie lub członkowie obsady pojawią się ponownie w 3. sezonie. Oto najbardziej oczekiwane postacie i członkowie obsady, którzy mogą, ale nie muszą powrócić w trzecim sezonie.

Shirayuki przedstawiona przez: Saori Hayami (japoński); Brina Palencia (angielski), Zen Wisteria przedstawiona przez: Ryōta Osaka (japoński); Josh Grelle (angielski), Mitsuhide Lowen grany przez: Yūichirō Umehara (japoński); Ian Sinclair (angielski), Kiki Seiran przedstawiona przez: Kaori Nazuka (japoński); Jamie Marchi (angielski), Obi grany przez: Nobuhiko Okamoto (japoński); Austin Tindle (angielski)

Królewna Śnieżka i rude włosy streszczenie

Królewna Śnieżka o rudych włosach Soraty Akizuki to manga shojo o Shirayuki i jej związku z księciem Zen. Shirayuki ma jedną wyróżniającą ją cechę fizyczną: wspaniałe rude włosy. Zauważa to książę Raj z Tanbarunu i błaga ją, by została jego towarzyszką. Shirayuki ucieka do Clarines, sąsiedniego kraju, gdzie poznaje księcia Zen Wistarię. Shirayuki może uniknąć propozycji konkubinatu księcia Raja dzięki jego pomocy i postanawia przenieść się do Clarines, gdzie pracuje jako nadworna lekarka. Chociaż ludzie nie akceptują ich związku z powodu różnic w statusie społecznym, Shirayuki i Zen w końcu się zakochują.

Królewna Śnieżka o rudych włosach jest kontynuowana w chwili obecnej – ukazały się 24 wydania komiksów, z czego 17 zostało przetłumaczonych na język angielski przez Viz Media. Studio BONES przekształciło komiks w animację w 2015 roku, z dwoma sezonami (jak dotąd) po dwanaście odcinków każdy. Serial został wydany na licencji Funimation zarówno w wersji z napisami, jak i w tłumaczeniu. Co więcej, trzy tomy komiksu zostały zaadaptowane na OVA, która została wydana niezależnie od animacji.

Gdzie oglądać Królewna Śnieżka i rude włosy??

Królewna Śnieżka i rude włosy Sezon 3

Ponieważ na razie nie ma żadnych informacji o trzecim sezonie, widzowie serialu mogą cieszyć się poprzednimi sezonami do czasu ogłoszenia trzeciego sezonu. Hulu, Apple TV, oraz Amazon Prime Video poprzednie sezony są łatwo dostępne.

Królewna Śnieżka i Rude Włosy Sezon 3 Trailer

Tak naprawdę nie ma zwiastuna trzeciego sezonu, ponieważ nic nie zostało zweryfikowane, ale zwiastuny pierwszego i drugiego sezonu są dostępne lub można je obejrzeć na YouTube, a zwiastun drugiego sezonu jest dostępny na górze tej strony.

Jak oceniasz artykuł?