Land of the Lustrous Season 2 Release Date Updates

Cześć wszystkim! Genki Desu? Cóż, nazwa lub nawet temat anime może sprawić, że chorzy ludzie poczują się lepiej, a nawet poprawić sobie humor. Deso?

Anime, o którym dziś porozmawiamy, jest dość znane. Nie tylko manga jest popularna, ale także anime jest chętnie oglądane przez widzów i ma dość wiernych fanów. A więc o czym mówię?? A więc do dzieła!

Houseki no Kuni, jest adaptacją mangi. Animacja została wyprodukowana przy pomocy grafiki komputerowej przez Orange Studio.

Autorem scenariusza tego fantasy jest Toshiya Ōno, a reżyserem Takahiko Kyōgoku. Za produkcję anime odpowiada szereg osób: Yōko Baba, Hiroshi Kamei, Yūichi Tada, Maya Fujino, Tomoyo Kamiji, Mika Shimizu, Yoshihiko Yamazaki, Hirotaka Kaneko i Kento Yoshida. Wielu z nich pracowało razem, by zrobić z tego coś najlepszego.

Anime zadebiutowało w 2017 roku, a całkowita liczba 12 odcinków wynosi 24 minuty każdy. Dystrybuowane przez Orange Studio i licencjonowane przez Sentai Filmworks i MVM Films; kiedy będziesz oglądać to anime??

Zanim przejdę do tego, dlaczego to anime jest obowiązkowe do obejrzenia. I podziel się tą samą historią. Dla tych, którzy już to oglądali, pozwólcie, że odniosę się do tego jako pierwszy.

Jeśli zastanawiasz się, czy anime będzie miało swój powrót? Czy i kiedy pojawi się sezon 2?? Czy pojawi się sezon 2?? Czy anulowano?? Cóż, nie myślcie za dużo i nie martwcie się tym, zostawcie to nam. Chillujesz i przeglądasz artykuły. Nie martw się, dam ci znać, zanim artykuł przyniesie dobre wieści.

Czy sezon 2 zostanie wydany??

Aby odpowiedzieć na to pytanie, będziemy musieli zmierzyć się z dwoma kwestiami i przeanalizować je jako fakty.

Po pierwsze, czy istnieje wystarczająco dużo materiałów źródłowych, aby kontynuować historię?

A po drugie, ile zarobi zespół, jeśli wyda nowy sezon?.

Pamiętając o tym wszystkim, sprawdźmy datę premiery.

Land of the Lustrous Sezon 2 Data premiery

Land of the Lustrous Season 2 Release Date
Kraina Piękna

Przede wszystkim, sezon 1 anime zakończył swoją premierę pod koniec grudnia, czyli 27 grudnia 2017 roku.

Od premiery minęły cztery lata. Ale czy to oznacza, że nie dostaniemy nowego sezonu??

Przede wszystkim, jeśli sprawdzimy czynniki adobe, to. Anime ma materiał źródłowy jako nowy i ostatni tom w lipcu 2020 roku. Tak więc materiał źródłowy nie będzie problemem, ponieważ anime ma do opowiedzenia pewną historię.

Teraz o zyskach. Chociaż tomy sprzedają się bardzo dobrze. A sezon 1 jest oceniany wyżej niż przeciętnie. Producenci obawiają się jednak, że nawet jeśli anime powróci z nowym sezonem, nie dorówna to ich oczekiwanej liście zysków.

Być może przyniosą zyski, ale mimo że anime było wielkim hitem, zyski nie spełniły oczekiwań. A oni nawet nie mają Netflixa, który by ich wspierał.

Ale czy to oznacza, że nie ma żadnej nadziei?? Nie, wcale nie. Na razie możemy jedynie stwierdzić, że anime najprawdopodobniej wypuści swój nowy sezon pod koniec 2022 roku. A ponieważ minęły już 4 lata, nasze przeczucie jest takie, że jeśli anime nie pojawi się do końca roku, to najprawdopodobniej już nigdy nie powróci.

Land of the Lustrous Sezon 1 Data premiery 7 października 2017 r
Land of the Lustrous Sezon 1 Data zakończenia 23 grudnia 2017 r
Land of the Lustrous Season 2 Release Date Nie zostało jeszcze ogłoszone

Land of the Lustrous Sezon 2 Obsada

Land of the Lustrous Sezon 2 Data premiery
Kraina Lustrii

Nie możemy zdradzić zbyt wiele na temat fabuły nowego sezonu, poza tym, że będzie on kontynuacją adaptacji nowego tomu. A ponieważ nowy tom ukaże się w 2021 roku, istnieje niewielka szansa, że anime powróci do 2022 roku.

Przyjrzyjmy się zatem postaciom:

  1. Rutyl
  2. Fosforyl
  3. Diament
  4. Cinnabar
  5. Jadeit
  6. Bort
  7. Morganite
  8. Czerwony beryl
  9. Goshenit

Oto postacie, z którymi najprawdopodobniej się spotkasz.

Land of the Lustrous Sezon 1 Historia

Poznaj bohaterów, których ciało zamiast z krwi i kości zrobione jest z kryształów. Aby pomóc im przetrwać w środowisku, które jest zbyt toksyczne dla przetrwania ludzi. Ale czy są bezpieczni, skoro ich ciało jest zrobione z kryształów??

Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Teraz muszą uważać na Lunarian, którzy polują na te kryształy, by robić z nich biżuterię. Czy życie tych nowych gatunków będzie teraz w niebezpieczeństwie??

Obejrzyj to niesamowite anime, ocenione na 8 przez IMDb i 8.40 według My Anime List (MAL).

Gdzie oglądać Kraina Lustra Sezon 2?

Kraina Piękna
Kraina piękności

Anime jest dostępne do oglądania w; HiDive, Amazon Prime Videos, lub Gogoanime.

Oglądajcie ten dramat fantasy z tajemnicą jesieni już teraz. Udostępniłem wam zwiastun, abyście mogli obejrzeć anime po obejrzeniu.

Tym samym narysuję linię zakończenia. To znaczy, że dotarłeś do końca. Odwiedzaj naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej, a my codziennie przygotowujemy dla Ciebie nowe wiadomości.

Happy Watch!

Jak oceniasz artykuł?