Liza on Demand Sezon 4 Data premiery

Liza on Demand, amerykański serial komediowy z Lizą Koshy w roli głównej, doczeka się czwartego sezonu na YouTube. Serial został wyprodukowany przez Above Average, firmę zajmującą się cyfrową rozrywką, założoną w 2012 roku przez Lorne’a Michaelsa z Broadway Video.

Liza na żądanie Sezon 4 Data premiery

Liza on Demand Sezon 4 ma zostać udostępniony na YouTube Premium w 2022 roku. Nie ustalono jednak konkretnej daty premiery serialu. Wielu fanów nie jest pewnych, czy serial zostanie odnowiony, czy anulowany dla 4. sezonu na YouTube Premium.

Pomimo tego, że data premiery jest niepewna, wielu fanów z optymizmem patrzy na sukces swojego ulubionego serialu. Harry Elfont, Deborah Kaplan i Liza Koshy założyli serial. Premiera serialu na YouTube Premium odbyła się 27 czerwca 2018 r. Liza on Demand ma obecnie trzy sezony i łącznie 25 odcinków.

Liza na żądanie Sezon 3 Data premiery 13 października 2021 r
Liza on Demand Season 3 End Date 15 października 2021 r
Liza on Demand Season 4 Release Date Jeszcze nie ogłoszono

Liza na żądanie Historia

Liza na żądanie jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Ameryce. Liza jest olśniewającą i interesującą kobietą, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność serialu. Najlepsze w programie Liza on Demand jest to, że porusza on ważne kwestie, z którymi boryka się dzisiejsze pokolenie, takie jak seksizm, rasizm, pewność siebie, porównywanie i rozpacz.

Liza na żądanie – obsada i bohaterowie

Liza na żądanie Sezon 4 Data premiery
Liza na żądanie na Youtube Originals

W skład obsady serialu Liza on Demand wchodzą następujące osoby:

W rolę Lizy Hertzler wciela się Liza Koshy. Jest ona zadaniowcem próbującym osiągnąć elitarny status podczas pracy dla aplikacji Task. Kimiko Glenn gra Harlow, współlokatorkę i bliską przyjaciółkę Lizy, która jest właścicielką psa wystawowego o imieniu Bark-Paul Gosselaar.

Travis Coles gra Olivera, bliskiego przyjaciela i współlokatora Lizy, który pracuje w firmie zajmującej się obrotem nieruchomościami. W programie Liza on Demand występuje również wielu gości. Program jest świetną zabawą dla widzów, zwłaszcza podczas pandemii. Program telewizyjny daje widzom możliwość zapoznania się z konkretnymi problemami społecznymi.

Liza na żądanie Sezon 4 Trailer

Nie ma zwiastuna Liza na żądanie Sezon 4, ponieważ nie został jeszcze odnowiony i nie jest w produkcji. Jeśli materiały z serialu będą dostępne, zostaniesz o tym poinformowany.

Serial został odnowiony na drugi sezon, który zadebiutował 25 września 2019 roku. Ponadto, serial został przedłużony o trzeci sezon, który rozpocznie się i zakończy w październiku 2021 roku.

Liza on Demand śledzi losy tytułowej bohaterki, która podejmuje się różnych zadań, zleceń i prac dorywczych, aby piąć się po szczeblach kariery i zostać elitarną specjalistką od zadań specjalnych.

Serial był kręcony w Los Angeles w styczniu 2018 roku. Z powodu pandemii Covid19 pierwsze czytanie trzeciego sezonu odbyło się 29 stycznia 2021 roku, a zdjęcia rozpoczęły się w następnym tygodniu.

Liza on Demand miała swoją premierę 22 czerwca 2018 r. w Anaheim Convention Center w Anaheim w Kalifornii, podczas 9. dorocznej konferencji wideo online Vidcon. Podczas pokazu odbyła się sesja pytań i odpowiedzi.

Liza on Demand Season 4 Renewal Status

Liza na żądanie
Liza na żądanie

17 listopada 2017 roku ogłoszono, że YouTube przyznał produkcji zamówienie na serię ośmiu odcinków pierwszego sezonu. Koshy będzie producentem wykonawczym, obok Deborah Kaplan, Harry’ego Elfonta i Courtney Carter, a także wystąpi w serialu.

Producentem serialu miał być Sam Childs. Todd Biermann, Anna Mastro, Heath Cullens, Deborah Kaplan i Harry Elfont zostali ogłoszeni reżyserami serialu 29 stycznia 2018 roku. Serial będzie pisany przez Kaplana i Elefanta. 6 marca 2018 roku podano, że serial będzie miał premierę na YouTube Red w maju 2018 roku, ale później przesunięto ją na czerwiec.

24 stycznia 2019 r. ogłoszono, że serial został przedłużony na drugi sezon składający się z ośmiu odcinków, który rozpocznie się 25 września 2019 r. 18 stycznia 2020 roku ogłoszono, że serial został przedłużony na trzeci sezon.

Liza na żądanie Review

Joel Keller z portalu Decider w swojej pozytywnej recenzji polecił widzom obejrzenie serialu, mówiąc: „Stream It. To zaskakująco dobry program. Szczególnie zabawna jest próba odtworzenia przez Lizę jej licealnych doświadczeń, z żartami na temat współlokatorów zachowujących się jak jej rodzice i próbami uniknięcia etykietki pedofila.”

W nieco bardziej mieszanej recenzji Robert Lloyd z The Los Angeles Times stwierdził, że pierwszy odcinek był „zwyczajny” i „sztywny”, ale drugi odcinek „udaje się w znajome miejsca, hello, I Love Lucy – ale także w te mniej oczekiwane i pokazuje Koshy’ego z dobrym skutkiem, w tym kilka skutecznych komedii fizycznych”.” Przynajmniej mnie to rozśmieszyło.

Jak oceniasz artykuł?