Madan No Ou To Vanadis Season 2 Release Date Updates!

Madan no ou to vanadis to interesujące widowisko z wątkiem wojennym, przeplatane romantycznymi i filozoficznymi aspektami. W serialu poruszane są skomplikowane aspekty polityczne, polityka wojenna, mroczne tajemnice, korupcja, spiski itp. Na podstawie serii light novel o tym samym tytule autorstwa Tsukasy Kawaguchi.

Jak na razie seria anime ma tylko jeden sezon, liczący w sumie 13 odcinków. Serial przynosi głęboką przygodę, w której poruszane są poważne kwestie polityczne, bliskie rzeczywistości. Jednak tempo fabuły jest bardzo nierówne i pojawiają się tu i ówdzie pewne problemy. Oto, co wiemy o Madan No Ou To Vanadis Sezon 2 Data premiery.

Madan No Ou To Vanadis Sezon 2 Data premiery

Na razie nic o drugim sezonie Madan no ou to vanadis nie jest potwierdzone. Jak na razie nic nie można powiedzieć. Niektórzy fani oczekują zapowiedzi do końca 2021 roku.

Madan No Ou To Vanadis Sezon 2 Historia

Madan No Ou To Vanadis Sezon 2 Data premiery
Madan no ou to vanadis

Akcja anime toczy się w Europie, ale nie jest to Europa, którą znamy. Seria jest oparta na fikcyjnej wersji Europy, która całkowicie różni się od prawdziwej Europy. Na kontynencie, w momencie rozpoczęcia opowieści, jesteśmy świadkami zimnej, wrogiej atmosfery między krajami kontynentu. Kontynent znajduje się w napiętej sytuacji i jest na skraju wybuchu wojny.

Kraje kontynentu stoją na cienkim lodzie, a jedno pęknięcie oznaczałoby wojnę o ogromnym potencjale, która przyniesie cierpienie i niszczycielskie konsekwencje. Kontynent składa się z wielu krajów, a jeden z nich jest podzielony na siedem regionów. Nazwa tego kraju to Zhcted.

Kraj Zhcted jest podzielony na wiele części, a każdą z nich rządzą Wojenne Służebnice. Te Wojenne Służebnice są z szacunkiem nazywane Vanadis. Każdy z tych siedmiu regionów kraju znajduje się pod władzą jednego Vanadisa. Vanadis to zdolni władcy, którzy rządzą swoimi regionami za pomocą własnego zestawu zasad i przepisów. Ich władza jest niezależna od siebie i mogą rządzić, jak im się wydaje, niezależnie od tego, co robią inni Vanadis.

Eleonora „Elen” Viltaria jest potężną Vanadis, której zdarza się władać wykutą w smoku bronią, która jest niezwykle potężna i ma ogromne właściwości niszczące. Elen była najemniczką, zanim stała się Vanadis. Pod jej władzą znajduje się region Leitmeritz i jest to region Zhcted, którym włada. Jej miecz, który nosi ze sobą na bitwy, ma specjalną zdolność. Zdolność nie jest zwyczajna. Miecz pozwala jej kontrolować wiatr. Dowodzi ona również armią o nazwie Armia Srebrnego Meteoru.

Sprawy zaczynają się komplikować, gdy Elen wypowiada wojnę sąsiedniemu krajowi Brune. Brune jest rywalem Zhcted i oba kraje patrzą na siebie z wrogiej perspektywy.

W tej skomplikowanej sytuacji pojawia się młody, zdolny łucznik o imieniu Tigrevurmud „Tigre” Vorn. Tigre ma niezwykły talent i umiejętności, jeśli chodzi o strzelanie z łuku, co wyróżnia go z tłumu. Jest on również hrabią Alzacji, regionu w Brune. Jest osobą odpowiedzialną i wykonuje swoje rozkazy, jakby nic innego nie istniało. Otrzymał obowiązek ochrony regionu Alzacji przed niebezpieczeństwem.

Później, po natknięciu się na Elen, obaj starli się ze sobą i Elen wyszła zwycięsko, co skończyło się tym, że armia Tigre została wybita i zmieciona z powierzchni ziemi. Tigre był jedynym ocalałym z grupy, ponieważ został ocalony przez Elen. Elen wzięła go pod swoją opiekę i Tigre stał się jej „jeńcem wojennym”. Elen rozkazuje Tigre, by stał się jej własnością. Jednak po niewielkim postępie w serii widzimy, jak Elen zaczyna być pod wrażeniem i stopniowo rośnie w niej uczucie do Tigre, zwłaszcza po tym, jak widzi jego umiejętności łucznicze. Wraz z postępem fabuły obserwujemy, jak rośnie między nimi chemia i więź oraz jak radzą sobie z trudnościami i przeszkodami, na które natrafiają.

Madan No Ou To Vanadis Sezon 2 Postacie

Madan No Ou To Vanadis Sezon 2 Data premiery
Madan no ou to vanadis

Tigrevurmud „Tigre” Vorn – Japońska aktorka głosowa Asami Seto podkłada głos Tigrevurmudowi „Tigre” Vorn w serialu anime Madan no ou to vanadis. Wcieliła się również w rolę Ayase z popularnego Josei anime Chihayafuru.

Eleonora „Elen” Viltaria – japońska aktorka głosowa Haruka Tomatsu z Nagoya, Aichi, Japonia podkłada głos Elen w serialu anime. 

Madan no ou to vanadis (sezon 2) nie ma jeszcze teaseru ani zwiastuna. Anime jest dostępne do oglądania na stronie Hulu.

Jak oceniasz artykuł?