Magnum P.I. Sezon 4 Odcinek 11 Data premiery Aktualizacja!

Pan. Magnum, twój prywatny detektyw, powrócił do sprawy. Tak, dobrze myślisz. Data premiery Magnum PI Sezon 4 Odcinek 11 jest już dostępna. Wszyscy są ciekawi ukrytego sekretu Magnuma i Higginsa. Ten serial zyskał tak wiele uwagi w tak krótkim czasie, że wszyscy nie mogą się doczekać kolejnego odcinka. Kiedy będzie dostępny odcinek 11??

Poniżej zamieściliśmy wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym doskonałym serialu kryminalnym i dramatycznym, takie jak Magnum PI Sezon 4 Odcinek 11 Data premiery, gdzie oglądać online i wiele innych.

Magnum P.I. Magnum PI Sezon 4 Odcinek 11 Data premiery

Data premiery Magnum PI Sezon 4 Odcinek 11 jest już dostępna. Finałowy odcinek został wyemitowany 10 grudnia 2021 roku, a po emisji był dla fanów Magnum PI jak wielka niespodzianka w Wigilię. Serial po raz pierwszy został wyemitowany 24 września 2018 roku.

Magnum PI Season 4 Episode 11 ukaże się 14 stycznia 2022 roku. Ta przyszła narracja posłuży jako przełomowy moment dla sezonu 4. 11. odcinek nosi tytuł „If I Should Die Before I Wake”, a jego autorami są Gene Hong i Andre Jackson.

Odliczanie rozpoczęło się po ujawnieniu daty premiery, która została wyznaczona na 14 stycznia 2022 roku. Fani z pewnością będą oczekiwać tego z zapartym tchem. Odliczanie już się rozpoczęło, a odcinek 11 zostanie wyemitowany ósmego dnia od teraz.

Magnum P.I. Sezon 4 Odcinek 11 Spoilery

Magnum P.I. Season 4 Episode 11 Release Date
Magnum P.I.

Spoilery są zgodnie z prawem ujawniane w ciągu 2-3 dni od daty premiery. Przygotujcie się więc na to, że już za kilka dni wasze ulubione anime pojawi się na ekranach waszych telewizorów. Możesz dodać tę stronę do zakładek w preferowanej przeglądarce, aby otrzymywać aktualizacje na temat tego serialu.

Magnum P.I. Sezon 4 Odcinek 11 Gdzie oglądać?

Magnum PI Sezon 4 Odcinek 11 zostanie wyemitowany na CBS. Ten pełen akcji, przygód, zbrodni i suspensu serial jest dostępny na Paramount+ oraz Amazon Prime. Jednak aby móc oglądać te platformy, musisz najpierw uzyskać członkostwo. W dzisiejszych czasach Internet dał widzom możliwość dostępu do każdego serialu dramatycznego z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pośrednictwem licznych platform internetowych, takich jak Hulu, DirectTV, alingTV, YotubeTv i wielu innych. Dostępność tego serialu dramatycznego na platformach internetowych różni się w zależności od lokalizacji, więc musimy sprawdzić, czy jest on dostępny w naszym kraju.

Magnum P.I. Sezon 4 Odcinek 10 Historia

Magnum P.I. Season 4 Episode 11 Release Date
Magnum P.I.

„Dream Lover”, jedenasty odcinek serialu, nosi tytuł. Odcinek koncentruje się na relacji Magnum i Higginsa. Przyjaźń na odległość przerodziła się w kochające partnerstwo. Higgin zdała sobie sprawę ze swoich uczuć do Magnuma, ale postanowiła mu o tym nie mówić. Magnum i Higgin napotkali w kawiarni kobietę, która pomogła im w zlokalizowaniu sprawcy.

Sezon 4 Odcinek 11 Magnum P.I. Jay Hernandez gra Thomasa Magnuma, Perdita Weeks gra Juliet Higgins, Zachary Knighton gra Orville’a, Stephen Hill gra Theodore’a, Amy Hill gra Teuilę, a Tim Kang gra policjanta z Departamentu Policji Honolulu (HPD)

Jeśli dług nie zostanie spłacony, tysiące skazańców zostanie wypuszczonych na wolność. Magnum nie miał innego wyjścia, jak oddać Kumi pod obserwację kryminalnej Barry. Kiedy Magnum i Higgins odkrywają, że Leah została zhakowana przez komputer, udają się do HPD.

Leah odwiedziła także Johnny’ego Kima, szefa najpotężniejszego syndykatu na Hawajach. Kiedy Magnum próbuje ją szpiegować, oddział ochrony Kim zatrzymuje ją i przewozi do Leah. Ona informuje go, że jego ojcem jest Kim, ale nie ma on nic wspólnego z hakerstwem.

Później Magnum i Higgins odkrywają, że Pin torturuje informatora w domu. Leia rozmawia z bratem i dowiaduje się, jak Kim pozwoliła jej torturować świadka. Pin odmawia zawarcia umowy, jeśli jego ojciec zostanie deportowany, przez co Kim nie zostanie deportowana.

Barry, który nie wpłacił kaucji, by kupić PS4 na urodziny syna, otrzymał je od Kumu. Cade, który powoli uczy się akceptować swoją nową rodzinę, zostaje w końcu kupiony przez gang do samochodu.

Jak oceniasz artykuł?