Magnum PI Season 4 Episode 10 Release Date Is Here

Jay Hernandez, Perdita Weeks, Zachary Knighton, Stephen Hill, Tim Kang i Amy Hill występują w serialu telewizyjnym CBS Magnum PI. Thomas Magnum (Hernandez), odznaczony były komandos Navy SEAL, który wykorzystuje swoje umiejętności wojskowe, aby zostać prywatnym detektywem, jest bohaterem tego wznowienia dramatu telewizyjnego z lat 80. Mieszka w domku dla gości w Robin’s Nest, bogatej posiadłości, gdzie uzupełniał swoje dochody.I. biznes, pracując jako konsultant ds. bezpieczeństwa. Juliet Higgins (Weeks), olśniewająca i władcza zdyskwalifikowana agentka MI:6, która trzyma Magnuma w ryzach, jest „majordomusem” posiadłości. Magnum wzywa swoich wiernych przyjaciół i kolegów, którzy przeżyli jeńców wojennych, pilota śmigłowca Theodore’a „TC” Calvina (Hill) i byłego bramkarza Orville’a „Ricka” Wrighta (Knighton), który obecnie zarządza klubem nocnym, gdy potrzebuje pomocy w wykonaniu zadania. Magnum często spotyka się z policyjnym detektywem Gordonem Katsumoto (Kang), a oboje są do siebie bardziej podobni, niż którekolwiek z nich chce przyznać. Największy zwolennik Teuila Magnuma i kurator kulturalny Robin’s Nest.

Magnum PI Season 4 Episode 10 Story

Magnum PI Season 4 Episode 10 Release Date
Magnum PI Sezon 4

Magnum P.I., amerykański dramat kryminalny i akcji, którego czwarty sezon zadebiutował na antenie CBS 1 października 2021 roku, w sezonie telewizyjnym 2021-22. Serial śledzi losy Thomasa Magnuma, byłego komandosa Navy SEAL, który pracuje jako prywatny detektyw i rozwiązuje zagadki wraz ze swoją partnerką biznesową Juliet Higgins i innymi współpracownikami. Sezon miał premierę w dniu 15th W tym odcinku wystąpili: Jay Hernandez, Stephen Hill, Amy Hill i Tim Kang.

Magnum PI Season 4 Episode 10 Cast

Magnum PI Season 4 Episode 10 Release Date
Magnum PI

Byłe dziewczyny Magnuma, Hannah (Jordana Brewster) i Abby (Brooke Lyons), zostały przedstawione w poprzednich sezonach, ale jego rozwijający się romans z Higginsem wydawał się obiecujący. W finale 3. sezonu Ethan (Jay Ali) poprosił Higgins, by towarzyszyła mu na Hawajach w sześciomiesięcznej pracy, na co ona się zgodziła.

Magnum po raz drugi został pozostawiony na lodzie po tym, jak jego fałszywa narzeczona porzuciła go dla Ethana. Prywatny detektyw ruszył dalej i teraz spotyka się z detektyw Lią Kaleo z Departamentu Policji Honolulu, graną przez Chantal Thuy, według zapowiedzi premiery sezonu 4. najnowsza aktorka serialu. W wywiadzie dla TV Line Chantal zdradziła szczegóły dotyczące zauroczenia Magnuma jej bohaterką. Lia jest dopiero dwa miesiące w związku z Magnumem, gdy poznajemy ją w premierze sezonu 4. Postanowili zachować to w tajemnicy. Przynajmniej na razie.

To jest ten etap związku, kiedy jeszcze nie wiesz, jak to wszystko się potoczy, ale chcesz poczekać i zobaczyć.” Magnum i Lia „rozumieją się, bo mówią tym samym językiem” – zauważa.

Magnum PI Season 4 Episode 10 Release Date

„Magnum P.I.Sezon 4, odcinek 10 zostanie wyemitowany na kanale ABC w piątek 7 stycznia 2022 roku w Stanach Zjednoczonych. W każdy piątek, o tej samej porze, powinny mieć premierę nowe odcinki. Jeśli wystąpią jakiekolwiek dodatkowe zmiany w harmonogramie, zostaniesz o nich poinformowany podczas poprzedniej sesji. Odcinek nosi tytuł „Dream Lover.” Oto, czego możecie się spodziewać po kolejnym odcinku Magnum P.I. Opowieść rozpocznie się w następnym odcinku. Higgins skrywa również tajemnicę po tym, jak ma namiętny sen o Magnumie. „Better Watch Out” to tytuł 4. odcinka 9. sezonu serialu Magnum P.I. Lia jest zmuszona wyjawić Magnumowi i Katsumoto rodzinny sekret po ataku ransomware na departament policji w Honolulu w Wigilię Bożego Narodzenia.

Gdzie oglądać Magnum PI Sezon 4 Online?

Jeśli masz aktywny abonament kablowy, możesz oglądać „Magnum P.I.Sezon 4 Odcinek 10 na ABC w powyższym przedziale czasowym. Na oficjalnej stronie ABC Na stronie internetowej i w aplikacji ABC najnowsze odcinki są udostępniane do oglądania następnego dnia. Aby oglądać ABC, należy zalogować się za pomocą identyfikatora dostawcy usług kablowych.

Jak oceniasz artykuł?