March Comes Like a Lion Season 3 Release Date Updates

W miarę upływu czasu wszyscy zakochujemy się w anime. Dziś porozmawiamy o takiej serii anime, jaką jest March Comes Like a Lion. Napisana i zilustrowana przez Chica Umino seria March Comes in Like a Lion jest japońską mangą. Jest to adaptacja mangi seinen magazynu Hakusensha „Young Animal”, która została wydana w szesnastu tomach tankōbon. Seria mangi opowiada o życiu Rei Kiriyamy, która jest introwertycznym graczem w shogi. Reżyserami tej serii są Akiyuki Shinbo i Kenjirou Akada. Pierwszy sezon serialu miał premierę w dniu NHK G w październiku 2016 roku, podczas gdy drugi sezon miał swoją premierę na tym samym kanale w październiku 2017 roku.

Prawa do serii zostały zakupione przez Shaft anime reactions. Ale prawa do March Comes like a lion zostały zakupione przez Aniplex of America i zostały wydane między grudniem 2017 a kwietniem 2019 roku. Seria mangi zdobyła wiele wyróżnień, w tym Kodansha Manga Award, Osamu Cultural Prize i Grand Prix Japan Media Arts Festival w kategorii mangi. Bardzo cenioną cechą March Comes Like a lion jest eksploracja psychologiczna bohaterów oraz eksploracja fizyczna. Ogólnie serial otrzymał dobre recenzje od krytyków i widzów.

March Comes Like a Lion Season 3 Release Date

Nadchodzi marzec jak lew Sezon 3

Jeśli chodzi o trzeci sezon serialu March Comes like a Lion, to okaże się, że nie został on jeszcze odnowiony. Twórcy potwierdzili na spotkaniu prasowym 24 października 2021 roku, że serial nie zostanie na razie przedłużony. Fani, którzy z niecierpliwością czekali na trzeci sezon March Comes like a lion, musieli być nim rozczarowani. Trzeci sezon March Comes like a lion czeka na odpowiednią fabułę oraz widzów, którzy będą w stanie oglądać serial przez cały sezon.

Fabuła 3 sezonu serialu March Comes Like a Lion

Fabuła trzeciego sezonu March Comes Like a Lion sezon 3 nie została jeszcze ustalona. Ponieważ historia opowiada o 17-letnim chłopcu z depresją, który jest profesjonalnym graczem w shogi, jest to dość kłopotliwe, aby nagiąć historię w taki sposób, aby zachować jej płynność, a jednocześnie przykuć uwagę widzów. To jedna z możliwości dotyczących fabuły serialu.

Druga możliwość fabularna dotycząca serialu może być taka, że Rei odzyskuje swoją rodzinę we śnie i może komunikować się z nimi w ich snach. Ale w prawdziwym życiu wszystkie starają się go przekonać, że to tylko sen. Kłopoty Rei’a z przekonaniem ludzi o swojej rodzinie i jego poszukiwanie miłości rodzinnej, obie te rzeczy tworzyłyby doskonałe połączenie fabuły 3 sezonu March Comes like a lion.

March Comes Like a Lion Sezon 1 i 2 Podsumowanie

Fabuła pierwszego i drugiego sezonu March Comes like a lion była bardzo nudna. Rei, 17-letni profesjonalny gracz w shogi, którego rodzina zmarła, gdy był dzieckiem, a potem przeprowadzka z rodziną adopcyjną była dla niego kolejnym wyzwaniem, z którym musiał się zmierzyć. Kiedy Rei żyje w swoim własnym życiu, znajduje trzy siostry: Akari, Hinatę i Momo, które są przeciwieństwami natury Rei i są pełne radości i podniecenia.

Nawet po trudnych warunkach życia, nadal cieszą się życiem i żyją pełnią życia. Teraz napięcie w fabule tworzy to, czy Rei będzie w stanie zrównoważyć swoje życie między radością a relacjami w związku, czy też będzie przeżywał smutne dni do końca życia. Oto, o czym jest ta historia.

Bohaterowie serialu „Jak lew” sezon 3

Choć nie ma jeszcze oficjalnych zapowiedzi wydania trzeciego sezonu serialu March Comes like a lion. Postacie, które mogą pojawić się w trzecim sezonie March Comes Like a Lion to –

 • Rei Kiriyama
 • Akari Kawamoto
 • Hinata Kawamoto
 • Momo Kawamoto
 • Kuro-chan, Shiro-chan i Mike Chan
 • Eisaku Noguchi
 • Takashi Hayashida
 • Someji Kawamoto
 • Yūsuke Takahashi
 • Shōichi Matsunaga
 • Tatsuyuki Misumi

Oto kilka informacji związanych z trzecim sezonem serialu March Comes like a lion. Jeśli ci się podobało, upewnij się, że zasubskrybujesz stronę Liveakhbar, abyśmy mogli dostarczać ci więcej wysokiej jakości treści i informacji związanych ze światem rozrywki. Do zobaczenia na następnym blogu!

Jak oceniasz artykuł?