Mayans M.C. Data premiery sezonu 4 już jest

Majowie M.C., Sons of Anarchy, produkt uboczny o rywalizującym gangu motocyklistów w fikcyjnej kalifornijskiej metropolii Santo Padre, został przedłużony na czwarty sezon. Kolekcja FX przedstawia losy Ezekiela „EZ” Reyesa, byłego prospecta i świeżo upieczonego członka Mayans M.C., Karta Santo Padre, a 1/2 roku po wydarzeniach z Sons of Anarchy.

Na początku kolekcji dramatów motocyklowych EZ został po prostu wypuszczony z więzienia i poszukuje informacji u Majów M.C. W tym samym czasie EZ i jego brat Angel, członek grupy Mayans M, a także informator FBI, pomagają w schwytaniu kartelu Galindo w Stanach Zjednoczonych. W tym samym czasie EZ i jego brat Angel, członek zespołu Mayans M.C. Angel i sponsor jego brata z wewnątrz stowarzyszenia starają się odkryć prawdę o zabójstwie ich matki kilka lat temu, ale Angel ma swoje własne tajemnice. Do ciszy sezonu trzeciego, lojalności zmieniły się wiele razy, niemniej jednak, istnieje masa thrillerów i konfliktów rodzinnych.

Majowie M.C. Data premiery sezonu 4

Mayans M.C. Season 4 Release Date
Majowie M.C.

Sezon czwarty ma mieć premierę w 2022 roku, a jeśli kolejne 3 sezony są jakimkolwiek wyznacznikiem, to prawdopodobnie obejmie on dziesięć odcinków. Kiedy zostanie ogłoszona data legalnego debiutu, podamy ją tutaj. Sezon trzeci „Mayans M.C.Rozpoczął się na FX 16 marca 2021 roku, a zakończył 11 maja 2021 roku, co obejmuje 10 odcinków. Odcinki w ramach 1/3 sezonu trwają od czterdziestu sześciu do siedemdziesięciu minut.

Mamy do przekazania kilka ekscytujących informacji na temat zbliżającego się czwartego sezonu! FX zamówił odcinek czwarty na 3 maja 2021 roku, zaledwie tydzień wcześniej niż finał sezonu trzeciego. Elgin James, współautor scenariusza filmu, wyraził wdzięczność za możliwość zachowania historii, a społeczność lokalna była zachwycona możliwością zachowania słynnej kolekcji.

Chociaż nie ogłoszono daty premiery kolejnego sezonu, społeczność pokazała, że czwarty sezon może zostać wyemitowany w 2022 roku. Pojedynczy sezon serialu powstaje w ciągu roku. Nie ma co się spodziewać, że w tym sezonie grupa produkcyjna napotka tyle samo przeszkód, co w sezonie trzecim. Sezon czwarty „Mayans M.C.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera odbędzie się wiosną 2022 roku.

Mayans M.C. Sezon 4 Historia

Mayans M.C. Season 4 Release Date
Majowie M.C.

Chociaż nie ogłoszono dokładnych informacji na temat fabuły sezonu czwartego, współautor scenariusza i showrunner Elgin James wydał oświadczenie, w którym mówi: „W sezonie czwartym, czekamy na głębsze zanurzenie się w prawdy każdej postaci, zbadanie zagrożenia związanego z łatwopalnym światem, w którym żyją, a także dla każdego pisarza, solidnego członka i zespołu, aby określić nasz obszar jako twórców opowieści”.” James zdradził nieco więcej na temat czwartego sezonu w rozmowie z serwisem Deadline. „W tym sezonie poradziliśmy sobie z konsekwencjami i uważam, że jesteśmy w stanie to utrzymać” – powiedział. „Uważam, że wszystko będzie się kręcić.”

Na pytanie, czy Mayans M.C. może trwać przez siedem sezonów, jak jego poprzednik Sons of Anarchy, James stwierdził optymistycznie: „to naprawdę jest zasadniczo sposób, w jaki mamy to zaplanowane, po prostu dlatego, że to naprawdę jest wersja, którą rozumiemy.” On, ale, upload, że „kolekcja nie zwykle przenieść siedem sezonów już, więc jest w stanie po prostu być jeden [więcej] sezon.” Po prostu rozumiemy, że każdy dzień, w którym zostaniemy, to kolejny dzień, w którym będziemy to wszystko układać.”

Mayans M.C. Obsada sezonu 4

Wiele z współczesnych kluczowych członków stałych, do których należą J.D. Przewiduje się, że Pardo, Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Michael Irby, Carla Baratta, Sarah Bolger, Danny Pino, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Emilio Rivera i Ray McKinnon powrócą na sezon czwarty.

Mayans M.C. Sezon 4 Trailer

Nie ma jeszcze żadnego zwiastuna, jednak ten biuletyn może być aktualizowany w miarę pojawiania się kolejnych danych. Tymczasem, pierwsze 3 sezony Majowie M.C. są dostępne do obejrzenia na Hulu.

Jak oceniasz artykuł?