Moje śliczne sukieneczki, odcinek 10, data premiery Aktualizacja

Czy chcielibyście obejrzeć słodką dramę, która przywróci wam nadzieję na miłość i przywita was ciepłem?? My Dress-Up darling to jedno z takich przedstawień, które postawi cię na wysokim piedestale nadziei, miłości, wesołości i domowego ciepła. Została zaadaptowana z japońskiej serii mangi stworzonej przez Shinichi Fukudę, ponieważ ta osoba napisała i wspaniale ją zilustrowała. Seria mangi liczy osiem tomów, które rozpoczęły się w styczniu 2018 r. To anime, którego autorem jest Keisuke Shinohara, a scenarzystką Yoriko Tomita, pojawiło się na scenie całkiem niedawno. W styczniu 2022 roku Clover przejęła odpowiedzialność za prowadzenie programu. Do tej pory powstało sześć odcinków, które odniosły sukces. Kazumasa Ishida stworzył bardzo kreatywne i skuteczne projekty postaci, które ożywiły tę dramę. Pierwszy odcinek zatytułowany „Someone Who Lives in the Exact Opposite World as Me” miał swoją premierę w Tokyo Mx i kilku innych sieciach 9 wrześniath stycznia 2022 roku.

My Dress-Up Darling odcinek 10 Data premiery

My Dress-Up Darling odcinek 10 Data premiery
My Dress-Up Darling

Od momentu premiery na początku stycznia 2022 roku program „My dress-up Darling” zyskał uznanie widzów. Premiera szóstego odcinka zatytułowanego „For Real?!był na 13th a siódma, zatytułowana „Holy Crap, I’m on a Date at Home With the Guy I Wuv”, ma swoją premierę 20 lutego 2022 r. Dziesiąty odcinek My Dress-Up Darling będzie miał premierę 13 marca 2022 roku. Odcinki są bardzo dobrze skadrowane i wystarczająco zwarte, by przekazać doskonałą część wizualnej opowieści zgodnie z założeniami. Odcinki są publikowane w odstępach siedmiodniowych.

Odcinki Daty wydania
My Dress-Up Darling odcinek 1 Data premiery 9 stycznia 2022 r
My Dress-Up Darling Odcinek 10 Data premiery 13 marca 2022
My Dress-Up Darling Odcinek 10 Data premiery

My Dress-Up Darling Odcinek 10 Historia

Zanim pojawi się odcinek 8, przybliżmy pokrótce tę serię anime. Historia opowiada o serdecznym życiu dwóch aspirujących licealistek. Jej celem jest przełamanie stereotypu nawyków i preferencji związanych z płcią. Fabuła ma w sobie młodą i letnią estetykę, która przyniosła jej sławę i sprawiła, że jest godna miłości widzów. Opowiada o świeżo upieczonej uczennicy liceum, która ma wyjątkowy talent i marzy o tym, by zostać uzdolnioną w tworzeniu lalek Hina. Nazywa się Wakana Gojo. Nie miał rodziców i był wychowywany przez dziadka, który był również rzemieślnikiem lalek Hina, co zainspirowało jego wnuka. Historia zaczyna się rozwijać, gdy Gojo zostaje zauważony przez innego licealistę i kolegę z klasy, Marina Kitagawę.

W pierwszym semestrze ich znajomości widziała, jak w jednej ze szkolnych pracowni własnoręcznie tworzył kostium dla lalki. Kitagawa ma również wyjątkową aspirację, a mianowicie chce wcielić się w jedną z postaci z gry wideo, którą pokochała. Kitagawa skorzystała z okazji i poprosiła Wakanę, by uszyła dla niej kostium oparty na jej ulubionej postaci z gry wideo. Wakana nigdy nie robił kostiumów ludzkich rozmiarów, więc początkowo nie był tego pewien. Następnie, zainspirowany siłą woli i głębokim pragnieniem Kitagawy, zgodził się podjąć wyzwanie i uszyć dla niej kostium.

My Dress-Up Darling Odcinek 10 Postacie

My Dress-Up Darling odcinek 10 data premiery
My Dress-Up Darling

Bohaterowie są bardzo ważni dla serialu, ponieważ jest to anime typu chick-flick, w którym niewinność i atrakcyjność postaci dodaje głębi fabule i emocjom, które historia chce przekazać. W związku z tym musimy docenić stworzenie postaci i podkładających im głos aktorów. Wakana Gojo została ożywiona przez uduchowione głosy Shōyi Ishige w języku japońskim oraz Paula Dateha i Jacka Brittona w języku angielskim. Miał potężną i wysoką budowę ciała. W dzieciństwie cierpiał na traumę związaną z byciem zastraszanym. Drugą ważną postacią jest Marin Kitagawa, której głosu użyczyła Hina Sugata po japońsku i Amanda Lee po angielsku.

Gdzie oglądać My Dress-Up Darling odcinek 10?

Możemy obejrzeć zwiastun My Dress-Up Darling na YouTube. Bieżące odcinki są obecnie dostępne w sieciach takich jak Tokyo Mx i innych platformach OTT. Mam nadzieję, że nadrabiacie i będziecie nadrabiać zaległości w My Dress-Up Darling. Czekamy na wasze opinie na temat My Dress-Up Darling podczas gdy ty możesz przeglądać artykuły z podobnej kategorii komedii romantycznych na naszej stronie.

Jak oceniasz artykuł?