Most i tunel sezon 2 – aktualizacja daty premiery

W świecie pełnym wysokopoziomowych programów telewizyjnych wypełnionych historią, „Most i tunel” ośmiela się być prosty. Serial, którego akcja rozgrywa się w latach 80-tych, śledzi losy grupy młodych dorosłych absolwentów college’u, którzy wyruszają, by spełnić swoje marzenia na Manhattanie, jednocześnie starając się utrzymać więzi z mniejszym miasteczkiem Long Island, w którym dorastali.

Serial zakończył swój pierwszy sezon na EPIX na początku 2021 roku, a fani nie mogą się doczekać, kiedy i czy w ogóle powróci drugi sezon. Pierwszy sezon trwał tylko sześć odcinków i zakończył się finałem, w którym wielu bohaterów serialu musiało zmierzyć się z konsekwencjami życiowych decyzji. Choć nie zakończył się cliffhangerem, „Bridge and Tunnel” pozostawił fanów spragnionych kontynuacji, a wielu z nich zastanawia się, kiedy doczeka się drugiego sezonu.

Bridge and Tunnel Season 2 Release Date

Ponieważ EPIX nie przedłużył jeszcze oficjalnie drugiego sezonu „Mostu i tunelu”, nie ma ustalonej daty premiery. Serial nie był powszechnie uwielbiany przez krytyków, o czym świadczy serwis Rotten Tomatoes, ale jego ograniczona liczba odcinków i realistyczna sceneria mogą wskazywać na stosunkowo niskie koszty produkcji, co dobrze wróży na przyszłość. Możliwe jest również, że serial zostanie anulowany po cichu, bez żadnych oficjalnych informacji na ten czy inny temat.

Biorąc pod uwagę, że pierwszy sezon miał swoją premierę na początku 2021 roku, drugi sezon „Bridge and Tunnel” prawdopodobnie nie pojawi się na antenie przynajmniej do 2022 roku. Nie wiadomo też, ile odcinków zostanie odnowionych, jeśli serial powróci. Może to być kolejny sześcioodcinkowy serial limitowany, może być dłuższy lub krótszy, w zależności od tego, co sieć uzna za stosowne. Ale dopóki nie dowiemy się, że serial został odnowiony, wszystko jest w powietrzu.

Most i tunel Sezon 1 Data premiery 24 stycznia 2021
Most i tunel Sezon 1 Data zakończenia 28 lutego 2021 r
Most i tunel Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszona

Most i tunel Sezon 1 Historia

Most i tunel Sezon 2 Data premiery
Most i tunel

Ten sześcioodcinkowy, 30-minutowy dramat rozgrywający się na początku lat osiemdziesiątych został napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przy pomocy Edwarda Burnsa (Szeregowiec Ryan, Moralność publiczna), który dodatkowo występuje w roli głównej, a jego akcja toczy się wokół grupy świeżo upieczonych absolwentów uniwersytetu, którzy zaczynają realizować swoje pragnienia na Manhattanie, mimo że wciąż trzymają się znajomości w swoim robotniczym miasteczku na Long Island.

Edward Burns i Aaron Lubin z Marlboro Road Gang Productions tworzyli przez ponad 20 lat, a obecnie ukończyli trzynasty film fabularny Burnsa, Beneath the Blue Suburban Skies, który miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2019 roku.

Lubin i burns dodatkowo govt wyprodukowali finałowy odcinek Niesamowitych historii Stevena Spielberga dla Amblin Partners, Universal Television i Apple Television, który miał premierę w marcu 2020 roku na nowej platformie Apple’a. Dramat policyjny „Moralność publiczna” Burnsa, do którego Burns napisał scenariusz, wyreżyserował, wyprodukował i zagrał w każdym odcinku dla TNT, został dodatkowo wyprodukowany przez rząd przy pomocy Spielberga, Amblin i Lubin.

Obsada serialu Bridge And Tunnel Season 2

Biorąc pod uwagę, że serial nie został przedłużony, nie ogłoszono, kto mógłby pojawić się w potencjalnym drugim sezonie. Oczekuje się, że powrócą wszystkie główne postacie z pierwszego sezonu, w tym Sam Vartholomeos, Caitlin Stasey, Gigi Zumbado, Jan Luis Castellanos, Brian Muller i Isabella Farrell.

Pomimo tego, że wszyscy ci aktorzy dają dobre występy w swoich rolach, żaden z nich nie jest obecnie tak wielkim nazwiskiem, że niemożliwe byłoby podpisanie z nimi kontraktu na potencjalny drugi sezon. Podczas gdy główna obsada prawie na pewno powróci, niektóre seriale zaczynają zatrudniać nowe talenty, gdy wchodzą w drugie sezony.

W drugim sezonie „Bridge and Tunnel” może wprowadzić kilka nowych twarzy do obsady, ale główny zespół prawdopodobnie pozostanie. W przeciwieństwie do „The Walking Dead”, świat „Bridge and Tunnel” został zaprojektowany tak, by mógł funkcjonować przy stosunkowo stałej obsadzie.

Bridge And Tunnel Season 2 Expected Story

Most i tunel Sezon 2 Data premiery
Most i tunel

Ponieważ jest to dość mało ambitny serial, drugi sezon „Most i tunel„Możliwe jest charakterystyczne większe dramatyzowanie tego, co dzieje się ze zwykłymi ludźmi, gdy ich postuniwersyteckie pragnienia zderzają się z twardą rzeczywistością. W końcówce sezonu podstawowego, niektóre z głównych postaci serialu zostały postawione przed poważnymi wyborami dotyczącymi ich losu.

Jimmy (Vartholomeos) postanawia podjąć wymarzoną pracę na Alasce, co wstrzymuje jego związek z Jill (Stasey). Tymczasem Tammy (Zumbado) i Mikey (Castellanos) właśnie rozpoczynają nowy związek. Przy całej tej dramaturgii jest mnóstwo materiału na potencjalny drugi sezon. Fani mogą jedynie spekulować, co stanie się z bohaterami, jeśli serial powróci na drugi sezon, dopóki nie zostanie oficjalnie odnowiony.

Jak oceniasz artykuł?