Mushoku Tensei Rozdział 80 Data premiery i spoilery

Nieoczekiwana propozycja zostanie ujawniona w rozdziale 80 Mushoku TenseiJobless Reincarnation. Czy zamierza teraz poślubić Sylvie?? Rudeus poślubia Sylvie, co może być najważniejszym zobowiązaniem w jego życiu. Księżniczka Ariel i Luke pomogli Sylvie wyleczyć się z choroby w końcowych rozdziałach mangi Jobless Reincarnation.

Mushoku Tensei Rozdział 80 Data wydania

Nie ma jeszcze wystarczających informacji na temat MushokuTensei Chapter 80, ale powiadomimy Cię jak tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat daty premiery lub obsady. Nie ma też żadnych oficjalnych informacji na ten temat ze strony twórców.

Mushoku Tensei Rozdział 78 Postacie

Mushoku Tensei Rozdział 80 Data wydania
Mushoku Tensei Rozdział 80

Możemy zobaczyć zakończenie tej zaskakującej propozycji w Mushoku Tensei Rozdział 78 w wyniku deklaracji Ruduesa w odpowiedzi na zapewnienia księżniczki Ariel.

Kiedy opuściła Ruduesa, jego zdrowie psychiczne i emocjonalne uległo pogorszeniu i dopiero gdy poznał Sylvie, był w stanie przezwyciężyć traumę i jej konsekwencje.

Mushoku Tensei Rozdział 78 Data premiery

Propozycja małżeństwa Ruduesa z Sylvie jest najbardziej znaczącym wydarzeniem od czasu, gdy rozpoczął naukę w Akademii Raona.

Nie wiadomo, jaka będzie reakcja Sylvie na tę nieoczekiwaną propozycję w następnym rozdziale.

Serce Eris pęknie, jeśli wróci po Ruduesa i dowie się o tej nieoczekiwanej propozycji. Tłumaczenie Mushoku Tensei 78 na język angielski będzie dostępne od 12 do 14 stycznia 2021 roku.

Możliwe, że najnowszy rozdział Jobless Reincarnation będzie dostępny w twojej okolicy w innym czasie. O datę premiery „Mushoku Tensei Jobless” pytaj tutaj.

Musimy połączyć więcej elementów układanki, zanim dowiemy się, co się dzieje z Mana Calamity. Mimo że Rudues dowiedział się, co się stało, osoba, która wywołała klęskę żywiołową, nadal pozostaje dla nas tajemnicą.

Zanim przejdziemy do 78. rozdziału Mushoku Tensei, chcielibyśmy omówić kilka fanowskich teorii, które krążą na ten temat.

Wiemy, że Sylvie od dawna uwielbia Ruduesa, a on czuje to samo. Miłość, którą rozwijali jako dzieci, będzie miała głęboki wpływ na ich życie i przeznaczenie.

Mimo że Rudues został trafiony na Wyspę Demonów, nigdy nie zapomniał o swojej przyjaciółce z dzieciństwa i zawsze się o nią martwił.

Z drugiej strony Sylvie wspominała go z sentymentem i przekonała księżniczkę Ariel, by zaprosiła Ruduesa do siebie. Dzięki niej Rudues został zapisany do Akademii Raona. Mimo że pozostała anonimowa, zawsze była przy nim, sprawiając, że nigdy nie czuł się samotny podczas pobytu w Akademii.

Nawet jeśli tych dwoje idealnie do siebie pasuje, minie jeszcze trochę czasu, zanim będą mogli nazwać się parą.

Pomimo decyzji o odejściu od Ruduesa, Eris zrobiła to, aby poprawić swoją pozycję i służyć mu pomocą. Mushoku Tensei Jobless Reincarnation Rozdział 78 ujawnia, że kiedy ona wróci, sprawy mogą się znacznie skomplikować.

Nanahoshi była pierwszą osobą, którą poznaliśmy podczas podróży z Bogiem Smoków, Orstedem. Była z nim podczas jego przygody, gdy natknęli się na trio Dead End.

Mimo że spotkanie miało tragiczne konsekwencje, to właśnie ona poprosiła Orsteda o darowanie życia Ruduesowi, ratując go tym samym.

Po tym wydarzeniu Nanahoshi zapisała się do Akademii Raony, aby dowiedzieć się więcej na temat Kalamity Many.

Mana Calamity uderzyła w królestwo Ruduesa, a ona została przywołana w momencie, gdy Orsted przechodził przez nie w drodze do niego.

Nana, w przeciwieństwie do Rudues, nie ma Many, ale nadal niestrudzenie pracuje, by wrócić do miejsca swoich narodzin.

Jeśli ona zostanie rozdzielona z chłopakiem podczas walki, on również może zostać wezwany na tę inną planetę.

Mushoku Tensei Rozdział 78 Spoilery

Mushoku Tensei Rozdział 80 Data premiery
Mushoku Tensei Rozdział 80

Honki Desu Isekai Ittara Rozdział 78, opublikujemy spoilery tak szybko, jak tylko będziemy mogli, ale nie martwcie się, następny rozdział będzie dostępny dopiero za miesiąc. Zaglądajcie tu, by dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych komiksach i anime.

Drugi sezon Mushoku Tensei właśnie się zakończył, a data premiery trzeciego sezonu została już ustalona. Premiera w 2022 lub 2023 roku.

Jak oceniasz artykuł?