Nadchodzące filmy Roberta Downeya Jr

Robert John Downey Jr jest bardzo popularnym amerykańskim aktorem i producentem filmowym. Urodził się na Manhattanie, który znajduje się w Nowym Jorku, 4 kwietnia 1965 roku. Co oznacza, że ma już 56 lat. Już w młodości wywalczył sobie miejsce w branży. Jego kariera charakteryzowała się sukcesami krytycznymi i popularnymi. Wcześniej zaczynał swoją karierę w teatrach. W 2008 roku Downey został wybrany przez magazyn Time do grona stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W latach 2013, 2014 i 2015 był najwyżej opłacanym aktorem w Hollywood według Forbes. Po raz pierwszy otrzymał Oscara za swoją najlepszą dotychczas kreację w filmie Chaplin jako najlepszy aktor w 1992 roku. W 2009 roku otrzymał swojego drugiego Oscara za film „Tropikalny grzmot” jako najlepszy aktor drugoplanowy.

Nadchodzące filmy Roberta Downeya Jr

Nadchodzące filmy Roberta Downeya Jr
Robert Downey Jr

Downey Jr jest uważany za najbardziej rozpoznawalną i największą gwiazdę filmową na świecie. Po kolejnych hitach popularność Downeya Jr gwałtownie wzrosła, a on sam stał się trzecim najlepiej opłacanym aktorem w 2019 roku. Po pierwszej wielkiej klapie kasowej filmu Dolittle z 2020 roku. Zakłada się, że aktor powróci jako gwiazda kasowa dzięki nadchodzącym filmom. Oto lista kilku z nadchodzących projektów Roberta Downeya.

  • Mimo że powrót do MCU jest możliwy, Downey Jr. jest w trakcie prób do roli po Iron Manie, w tym kilku postaci w nadchodzących filmach.
  • Sherlock Holmes 3 – Według źródła, przypuszcza się, że widzowie oczekują powrotu Sherlocka Holmesa 3. Realizacja filmu była jednak wielokrotnie opóźniana. Powtórzy swoją rolę Sherlocka Holmesa w nadchodzącym sequelu serii. Fabuła nie została jeszcze ustalona. Ogłoszono już casting, w którym bierze udział wiele znanych nazwisk, takich jak Jude Law jako John H. Watson, Jared Harris jako profesor Mori, Rachel McAdams jako Iren Adler, Eddie Marson jako inspektor, Kelly Reilly i inni na liście, którą zespół ma jeszcze ujawnić. Premiera filmu miała odbyć się w grudniu 2020 roku, ale z powodu przerażającej sytuacji w kraju została przesunięta na rok 2021, na 22 grudnia, ale ponownie została opóźniona. Jak na razie nie ma potwierdzonej daty premiery.
  • All-star weekend – Aktor powróci do swoich komediowych korzeni w komedii sportowej „All-star weekend” napisanej i wyreżyserowanej przez Jamiego Foxxa. Fabuła nastawia przeciwko sobie dwóch przyjaciół. Raczej lepiej powiedzieć, dwóch kumpli z rywalizacji o ich ulubionego amerykańskiego koszykarza. Choć casting nie trzymał w napięciu, w filmie wystąpią: Jammie Foxx jako Malik, Downey jako Meksykanin, Benicio del Toro jako Dr. Phill, Jaremy Piven jako Danny, Corinee Foxx jako Suyin, Luenell jako Monique i wielu innych członków bractwa. Premiera tego filmu jest opóźniona od 22 lutego 2019 roku, co spowodowało, że data premiery została przesunięta z nieujawnionego powodu. Film miał wejść na ekrany kin w 2019 roku, ale nie doszło do tego, w związku z czym obecnie trwa postprodukcja i nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery.
  • Oppenheimer – Studio opisało film jako „epicki thriller”, który wrzuci widzów w pulsujący paradoks. Ogłoszono również, że Downey będzie grał główną rolę. Fabuła oparta jest na nagrodzonej Nagrodą Pulitzera książce American Prometheus: Triumf i tragedia. W prostych słowach można też określić, że zmagania amerykańskiego naukowca, J.Robert Oppenheimer w trakcie tworzenia i rozwoju bomby atomowej. Wielkie i popularne nazwiska, które biorą udział w tworzeniu tego filmu to Robert Downey Jr. Lewis Strauss, Kenneth Branagh, Florence Pugh jako Jean Tatlock, Emily Blunt jako Katherine Oppenheimer i wielu innych. Oppenheimer ma trafić do kin 21 lipca 2023 roku.
  • Thor: Miłość i Grom, kolejna wielka wiadomość dla entuzjastów fanów Marvela to fakt, że 2022 rok nadszedł z kolejnym sequelem Marvela. Ogłoszono również, że Robert Downey Jr. będzie częścią tej wielkiej franczyzy Marvela. Film został wyreżyserowany przez Taika Waititi, a wyprodukowany przez Kevina Feige. Do tej pory ogłoszono, że w filmie wystąpi kilku innych aktorów dużego formatu, takich jak Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Christian Bale, Jaimie Alexander i wielu innych. Wreszcie, z tą wielkobudżetową obsadą, film zostanie wydany 8 lipca 2022 roku.
  • Niezatytułowany film biograficzny o Johnie Brinkleyu – Downey Jr. jest gotowy do pracy jako John Brinkley. Współpracuje z Richardem Linklaterem, ponieważ film jest realizowany pod jego kierownictwem. Została napisana przez Holly Gent i Vincenta Palmo Jr. Film zostanie wyprodukowany przez samego Downeya, Megan Ellison i Susan Downey. Historia opowiada o człowieku, który nie tylko uważa się za lekarza, ale raczej twierdzi, że nim jest. zgodnie z którym wyłudził drogę do sławy, dostarczając fałszywych leków i popularnych audycji radiowych. Nie ujawniono jeszcze nazwiska kolejnego członka obsady. Bractwo oczekuje, że biografia ukaże się do 2023 roku.

Jego obecne i poprzednie arcydzieła

Nadchodzące filmy Roberta Downeya Jr
Robert Downey Jr.

Nawet po ciężkich przejściach w swoim życiu Downey Jr. zawsze był wierny swojej pracy i od dawna bawi widzów. Na swojej liście ma już mnóstwo dobrej roboty i zrobił niesamowite uzasadnienie dla każdej postaci, czyniąc z każdej z nich ikonę. Patrząc na jego dzieła,

Pierwszą postacią, która otrzymała Oscara, jest Chaplin z filmu Chaplin z 1992 roku. Film został wyreżyserowany przez Richarda Attenborough. Fabuła dotyczyła sędziwego Charliego Chaplina, który opowiadał o swoim życiu redaktorowi autobiografii, począwszy od wczesnej młodości, poprzez bogactwo, zaburzone życie osobiste i wiele innych, które zostały znakomicie przedstawione przez Roberta Downeya Jr. Geraldine Chaplin i Hannah Chaplin, która jest córką ikony Charliego Chaplina. Anthony Hopkins jako George Hyden, Milla Jovovich jako Mildred Harris, James Woods jako Joseph Scott, który został najbardziej doceniony przez krytyków spośród wszystkich innych postaci, a także wiele innych wielkich nazwisk.

Po tym, jak w dziesięciu filmach wcielił się w postać ikonicznego Iron Mana. W 2007 roku po raz pierwszy znalazł się w obsadzie filmu pod tytułem 2007, którego reżyserem był Jon Favreau. Po zdobyciu tak wielkiego uznania i sukcesu zgodził się wystąpić w pozostałych sequelach, które będą miały miejsce w dalszej części serii Iron Man. Dlatego też w skali globalnej jest to postać arcydzieła. Ponieważ jest to fikcyjna postać o fikcyjnej fabule, obraca się wokół człowieka, który jest miliarderem, przemysłowcem i genialnym wynalazcą, człowiekiem z żelaza, który przeprowadza testy broni za granicą, ale w końcu terroryści porywają go, aby zbudować niszczycielską broń. Mimo to gra w garniturze. Później Stark udoskonala kombinezon i wykorzystuje go do walki z przestępczością i terroryzmem. W przeciwieństwie do innych filmów, od dawna składa się z wielu części, począwszy od pierwszej, którą jest Iron Man 2 maja 2008 r. Następnie Iron Man 2 w 2010 roku. Następnie, po tym jak kontynuował swoją rosnącą franczyzę, Iron Man 3, 2013. Avengers już w następnym roku 2013. Incredible Hulk w 2008 roku, w szczytowym momencie trwającej franczyzy. Ponownie bardzo popularny Kapitan Ameryka w 2011 roku, który w tym samym roku wydał swoją kolejną część, czyli Thora. Przechodząc do ostatnich dwóch najbardziej lubianych części, czyli Kapitan Marvel i Avengers Endgame, obie w roku 2019.

Spośród wielu niezwykłych dzieł, jednym z najbardziej godnych uwagi jest „Julian Wells” Downeya z filmu „Mniej niż zero” z 1987 roku. Wcielił się w postać bogatego chłopca uzależnionego od narkotyków, którego życie szybko wymyka się spod kontroli. Kolejną postacią, o której należy wspomnieć, jest Andrew McCarthy jako Clay Easton, który został uznany za najtwardszego odtwórcę tej roli. James Spader jako Rip, Jami Gertz jako Blair Kennedy, która była jego dziewczyną. Afton Smith jako Kim, Neith Hunter jako Alana i wielu innych na liście. Fabuła tej historii jest niezwykle głęboka. Okazuje się, że jego dziewczyna z liceum uzależnia się od kokainy i nawiązuje burzliwą relację fizyczną z najlepszym przyjacielem Claya z liceum, Julianem Wellsem (Downey). W miarę rozwoju fabuły jego doświadczenia z uzależnieniem stają się coraz gorsze. Ponieważ nie miał pieniędzy na spłatę długu, Rip zmusił go do pracy jako prostytutka, żeby go spłacić. Jego występ był szeroko chwalony i przyniósł mu rzeszę fanów na całe życie.

W związku z tym w filmie Downeya Jr jest wiele kamieni milowych.również na liście.

Jak oceniasz artykuł?