Najlepsze postacie w anime podobne do Light Yagami!

Główna bohaterka Death Note-Light Yagami. Został stworzony przez Tsugumi Ohba i Tedhi Obata. Został scharakteryzowany jako genialny, ale nudny geniusz w serii mangi. Po odkryciu Death of Note postanowił pozbyć się przestępców z tego świata. light jest uważany za ciężko pracującego człowieka o pięknych i atrakcyjnych cechach charakteru. Tutaj mamy listę postaci takich jak Light Yagami.

W niektórych momentach działał bezprawnie, co również było uzasadnione.Nikt tak naprawdę go nie rozumie. Jeśli nie przegra z przynętą L’a, będzie mógł uniknąć wszelkich kłopotów, które napotkał po przegranej. Zawsze dbał o swoją rodzinę, ale przez swoje błędy pakował ich w kłopoty. Był też gdzieś odpowiedzialny za śmierć swojego ojca, choć nie przyczynił się do niej bezpośrednio, ale pośrednio w jakiś sposób. Na końcu zarówno mangi, jak i anime. Koniec Light Yagami był bardzo smutny. W serii mangowej błagał o życie, podczas gdy w serii anime spotkał się z pokojową śmiercią.

Lista postaci podobnych do Lighta Yagamiego

1. Yuno Gasai – Pamiętnik z przyszłości

postacie takie jak light yagami

Yoni Gasai jest głównym czarnym charakterem w serialu anime Future Diary. W języku japońskim głosu Yono Gasai użyczyła Tomosa Murata, a w wersji angielskiej Bina Palencia. Yuno była młodą dziewczyną o różowych oczach i różowych długich włosach.Jej włosy były przedzielone na dwie części czerwonymi kokardami.Zazwyczaj występowała w niebieskiej koszuli z wstążką

2. Hidan – Naruto

Hidan Naruto

Nidan pochodzi z serii anime i mangi Naruto i ma wizerunek czarnego charakteru. Był członkiem Akatsuki. Pracuje jako partner Kakuzu i jest również znany z tego, że Azatsuki jest nieśmiertelny. Jest niesamowicie impulsywną postacią. Żyje walką i jest z natury bardzo religijny i oddany, zawsze modli się do swojego boga Jashina. Nienawidzi chciwości Kakazu. Choć ma bezwzględną osobowość, zawsze martwił się o swojego sojusznika Kakuzu, gdy dowiedział się, że został on brutalnie zraniony w wyniku jego ataku.

3. Junko Enoshima – Danganronpa

W serii Dangaronpa firmy Spike Chunsoft Junko Enoshima była postacią fikcyjną.W rzeczywistości była antagonistką i głównym bohaterem w pierwszych dwóch częściach serii.W Akademii Hope Peak Jinko była uczennicą klasy 78.Była również aktywną uczestniczką Killing School Life.Jako młody gen, była przedstawiana jako charyzmatyczna, oryginalna i zawsze podekscytowana, by włożyć ręce w nowe zadania.Chociaż na końcu osobowość Junko została przedstawiona bardzo nudno, coś niezdrowo przekazanego.

4. Hange Zoe – Atak na Tytana

Hange jest najbardziej lubianą postacią w Attack On Titan. Jest 14. dowódcą Korpusu Badawczego. Nazwa Survey Corps została nadana przez Erwinga Smitha przed jego śmiercią. Hange był w czwartym oddziale jako dowódca oddziału. Hange ma jasnobrązowe gałki oczne, proste jasnobrązowe włosy sięgające ramion, zazwyczaj spięte w kucyk. Dla szerokiej publiczności wydaje się być energiczny i wolnomyślicielem z unikalnym stylem prowadzenia misji na swój własny sposób.

5. Kakegurui- Midari Ikishima

Postacie podobne do Lighta Yagamiego

Murari Ikishima występuje jako postać drugoplanowa w anime zatytułowanym Kakegurui, a także jako główna bohaterka serii Kakegurui. W serialu wcieliła się w rolę uczennicy drugiego roku Prywatnej Akademii Hyakkour. Była również przewodniczącą Rady Upiększania i członkiem rady uczniowskiej. Była dość dziwnie przedstawiana wśród wszystkich uczniów, a także uparta z natury.

6. Death Of Note – Teru Mikami

Teru Mikami

Teri Milani była ostatnią bohaterką, która dała łuk do końca anime Death Note.Jest także jednym z wyznawców Miry, który pomógł Light Yahanowi zachować w tajemnicy swoją tożsamość, służąc jednocześnie jako wsparcie dla Kiry.Kiedy Light Yahan szukał kogoś, kto może przechowywać Notatnik Śmierci, przeszukiwał wszystkie miejsca związane z Kirą, znalazł Teri Nikami i przekazał mu Notatnik Śmierci.Na końcu Teri Nikami popełnił samobójstwo.Teru Nikami podkłada głos Manayi Matsukaze.

7. Higurashi No Naku Koro – Sonozaki Shion

Postacie takie jak Light Yagami

Pracuje jako partner Kakuzu i jest również znany z tego, że Azatsuki jest nieśmiertelny. Jest niezwykle impulsywną postacią. Żyje walką i jest z natury bardzo religijny i oddany, zawsze modli się do swojego boga Jashina Nienawidzi chciwości Kakazu. Choć ma bezwzględną osobowość, zawsze martwił się o swojego sojusznika Kakuzu, gdy dowiedział się, że został on brutalnie zraniony w wyniku jego ataku.

Jak oceniasz artykuł?