Naruto Shippuden Fillery, które należy pominąć podczas oglądania!

W świecie seriali anime, Naruto jest wielkim hitem wszech czasów. Jeśli nie oglądałeś Naruto, to naprawdę coś cię ominęło. Naruto Shippuden to pełnowartościowa przygodówka, sztuki walki, fantasy i komedia. Dowiedzmy się czegoś więcej o Naruto Shippuden Fillers To Skip.

Japońska seria mangi Naruto ilustrowana i pisana przez Masashiego Kishimoto. Seria mangi była publikowana w magazynie Weekly Shōnen Jump przez wydawcę Shueisha. Naruto zostało po raz pierwszy wydane 21 września 1999 roku i do 10 listopada 2014 roku liczyło 72 tomy. Prawie 2 serie anime zostały zaadaptowane na podstawie tej serii mangi, a jedną z nich jest Naruto: Shippuden. Naruto: Shippuden – japoński serial anime w reżyserii Hayato Date, Masaaki Kumagai (#261-280), Yasuaki Kurotsu (#290-295), Osamu Kobayashi (#480-483), i Chiaki Kon (#484-488), natomiast scenariusz napisali Junki Takegami (#1-289, #296-500), Satoru Nishizono (#1-53), Yasuyuki Suzuki (#54-71), Yasuaki Kurotsu (#290-295) i Masanao Akahoshi (#484-488). Yasuharu Takanashi skomponował muzykę do serii anime. 15 lutego 2007 roku Naruto: Shippuden zadebiutował i był emitowany na TXN (TV Tokyo). Po prawie 10 latach i 21 sezonach, które składały się z 500 odcinków, serial ostatecznie zakończył się 23 marca 2017 roku. Naruto: Shippuden na licencji Madman Entertainment (Australia); Viz Media (region Ameryki Północnej); oraz Manga Entertainment (Wielka Brytania). Dla wszystkich fanów seriali anime spoza Japonii, serial był emitowany w niektórych angielskich sieciach, takich jak Cartoon Network, Disney XD, Adult Swim, Neon Alley, ABS-CBN, Hero, Yey!, Animax i SABC 2. TV Tokyo rozpoczęła emisję serialu dla miesięcznych abonentów poprzez streaming internetowy. Jeśli chcesz zadebiutować w świecie Naruto i chcesz poznać wartościowe odcinki podczas oglądania, kontynuuj czytanie tego artykułu, aby poznać wypełniacze, które możesz pominąć!

Historia Naruto Shippuden

Naruto jest jedną z najmodniejszych serii anime wszech czasów i oczywiście kto nie zna Naruto?? Naruto Shippuden jest z całego serca akceptowany przez widzów na całym świecie, dzięki swojej niesamowitej i przykuwającej uwagę fabule. Pomimo fandomu seriali animowanych, Naruto ma swój fandom wśród ludzi na całym świecie. Naruto Shippuden to druga seria anime o Naruto. W drugiej serii mogliśmy zobaczyć życie starszego Naruto, a nawet ma kilku nowych nauczycieli, którzy poprowadzą go w jego pełnej przygód podróży. Ale jego życie nie jest tak łatwe, jak się wydaje, musi nawet stawić czoła zagrożeniu ze strony 5 narodów shinobi. Oryginalna seria Naruto była przepełniona poważnymi problemami, podczas gdy druga seria jest do niej niepodobna. Jeśli chcesz wejść do fandomu anime, a konkretnie Naruto, to zdecydowanie powinieneś od razu zainteresować się tą serią. Serial Naruto Shippuden ma około 500 odcinków i obejrzenie go zajmie bardzo dużo czasu, ale można go obejrzeć w krótkim czasie, pomijając niektóre odcinki. Tak! Możliwe jest pominięcie niektórych odcinków, nie tracąc przy tym ani jednej historii z serii. W tym artykule dowiesz się, jakie odcinki Naruto Shippuden możesz pominąć! Zakończ czytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o wypełniaczach serii.

Naruto Shippuden Wypełniacze do pominięcia

Naruto Shippuden - wypełniacze do pominięcia
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden ma wiele odcinków, wiele osób nie jest w stanie obejrzeć całej serii za jednym razem. Wracamy więc z artykułem, w którym zobaczymy, które odcinki można pominąć podczas oglądania Naruto Shippudena, ale zanim to nastąpi, dowiemy się, które odcinki są kanoniczne. Kanoniczne wypełniacze Naruto Shippudena to: 1-27, 29-56, 72-90, 113-143, 152-169, 172-175, 197-222, 243-256, 261-270, 272-278, 282-283, 296-302, 321-346, 362-375, 378-388, 391-393, 414-415, 417-421, 424-426, 451-463, 469-479 i 484-500. Jeśli oglądasz Naruto Shippuden, to te odcinki są obowiązkowe do obejrzenia. Fabuła tych odcinków jest bezpośrednio zaczerpnięta z mangi i pokazuje rozwój życia Naruto i jego cele. Początek oryginalnej serii Naruto pokazuje go jako słabego ucznia i rozrabiakę, podczas gdy w końcowych odcinkach Naruto Shippuden widzowie mogli zobaczyć go jako najpotężniejszego shinobi na planecie, który staje się zbawcą świata. Nie pomijajcie tych odcinków, bo nie pożałujecie, że je obejrzeliście.

Teraz zobaczymy listę niektórych odcinków, które mogą zmarnować twój cenny czas podczas oglądania całej serii. I zdecydowanie sugeruję, abyś pominął wszystkie te odcinki. Listy to 28, 170-171, 223-242, 257-260, 271, 279-281, 376-377, 416, 422-423, 427-450 i 480-483. Te odcinki z pewnością zmarnują twój czas i mogę cię zapewnić, że oglądanie tych bezsensownych odcinków będzie stratą czasu. Wszystkie te fillery pokazują retrospekcje młodego Naruto i jakieś bezsensowne przygody, zauważysz, że przeciągają fabułę i automatycznie będziesz chciał przeskoczyć z tych fillerów do kanonu. Podsumowując, można powiedzieć, że nie warto ich oglądać! I nie polecam oglądać wypełniacze raczej dać swój czas na kanoniczne odcinki, ale to nie jest w przypadku wszystkich wypełniaczy. Poniżej znajduje się lista niektórych wypełniaczy, w zależności od ich wartości.

Poznajmy niektóre odcinki, które powinieneś obejrzeć, a które nie!

Odcinki 144-151 Must Watch

Fabuła wypełniaczy 144-151 jest związana z główną fabułą, ale spośród wszystkich wypełniaczy ten zdecydowanie powinieneś obejrzeć. Ten fillery zawiera metafory bomb atomowych i sugeruje, że każdy, kto sprzeciwia się działaniom Akatsuki, będzie miał jeszcze gorzej. Nie powinieneś pominąć tej części wypełniacza.

Odcinki 303-320, które możesz pominąć

Tutaj możesz pominąć tę część, ale jeśli chcesz kontynuować oglądanie, możesz obejrzeć kilka jej odcinków. Następnie możesz sprawdzić odcinki 303, 305, 307, 308 i 317. Nie będziesz się nudzić podczas oglądania tych wypełniaczy, ponieważ dowiesz się więcej o serii.

Wypełniacze 284-295 Możesz pominąć, ale nie wszystkie

Te wypełniacze są pełne retrospekcji, ale nie pożałujesz, że je obejrzałeś oprócz głównej fabuły. Nie można ich nazwać wypełniaczami, ponieważ są mocne i doskonale łączą się z fabułą Naruto Shippudena, więc nie wypada nazywać ich wypełniaczami.

Wypełniacze 394-413 można pominąć

Jeśli chcesz pominąć te części, możesz to zrobić, ponieważ nie mają one związku z główną fabułą i nie umknie ci ani jedna rzecz, jeśli pominiesz wszystkie te wypełniacze. Te fillery nie zawierają żadnego kanonu więc warto je pominąć i nie zastanawiać się ani razu zanim się je pominie.

ZOBACZ: Jest niekontraollably Fond Sezon 2 Ogłoszono datę premiery?

Wypełniacze 464-468 Warto

Podczas oglądania tych fillerów możesz się zastanawiać, że nie zawierają one żadnej fabuły mangi i nie ma w nich kanonu, ale te filtry pokażą ci ekspozycję klanu Otsutsuki. Nie wszystkie fillery są warte uwagi, ale te na pewno warto obejrzeć.

Wypełniacze 388-390 Fani powinni obejrzeć

Wypełniacze Naruto Shippuden, które należy pominąć
Naruto Shippuden

W tych wypełniaczach można było zobaczyć, że Gaara współpracował ze swoją byłą ogoniastą bestią, Rajderem i Shukaku. A to pokazuje również retrospekcję z dzieciństwa Hinaty. Te wypełniacze nie mają większego znaczenia dla fabuły, ale warto je obejrzeć. W przeciwieństwie do wszystkich wypełniaczy, te nie sprawią, że będziesz się nudzić i na pewno będziesz się dobrze bawić oglądając te wypełniacze.

To były niektóre z kanonu i wypełniaczy, a jeśli jesteś kimś nowym, to możesz iść dalej z tej listy, aby obejrzeć Naruto Shippuden, ponieważ nie wszystkie części wypełniaczy są warte zachodu i jedyną rzeczą, jaką zrobią, to zabiorą twój cenny czas. Nie przegapisz ani jednej fabuły tej serii anime.

Gdzie oglądać Naruto Shippuden?

Świat serialu animowanego jest jak klatka, w której utkniesz, ale nie będziesz żałował, że tam zostałeś, tak jak w serii Naruto. Jeśli jeszcze nie oglądałeś serialu Naruto Shippuden, a chcesz obejrzeć, to na szczęście można go obejrzeć na różnych stronach internetowych, takich jak Netflix, Funimation, Amazon Prime Video, oraz Hulu (w języku angielskim, a niektóre strony oferują także napisy w różnych językach). Gdy zaczniesz oglądać serię Naruto, nie będziesz mógł się powstrzymać od obejrzenia wszystkich odcinków naraz i nie będziesz mógł oderwać oczu od ekranu. Obie serie Naruto są warte uwagi. Oglądaj Naruto Shippuden i daj nam znać o swoich opiniach na temat artykułu i serialu Naruto Shippuden w sekcji komentarzy. Podziel się tym artykułem z przyjaciółmi i powiedz im o wypełniaczach w Naruto Shippuden, zanim zaczną go oglądać. Zostań na bieżąco z Site, aby dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych serialach i filmach!

PRZEJDŹ DO: 10 najsilniejszych postaci kobiecych w anime!

Jak oceniasz artykuł?