Oczekiwania dotyczące daty premiery 4 sezonu Danganronpa!

Jeśli śledzicie losy „Dangaronpy” od jakiegoś czasu, wiecie, jak skomplikowana może być kolejność oglądania serialu. Tak więc, szybko to dla was podsumuję. Pierwszy sezon, zatytułowany „Dangaronpa: The Animation”, jest adaptacją pierwszej gry, która została wydana w 2010 roku. Po niej następuje kolejna gra, zatytułowana „Donganronpa 2: Goodbye Despair”, która nie doczekała się jeszcze adaptacji.

Anime od razu przechodzi do 3. sezonu, który jest podzielony na dwie części zatytułowane „Danganronpa 3 i „Danganronpa 3: The End of Hope’s Peak High School – Hope Arc”. Druga połowa sezonu 3 to mniej więcej OVA, z tylko jednym odcinkiem specjalnym, który posuwa historię o krok dalej.

Powstało też wiele spin-offów i historii pobocznych, które mogą, ale nie muszą być związane z główną fabułą. Każdy, kto chce od razu zacząć oglądać to anime, może to zrobić, postępując zgodnie z powyższym formatem, a później można nawet nadrobić zaległości w spin-offach.

Danganronpa Season 4 Release Date

Danganronpa Sezon 4 Data premiery

Niestety, Spike Chunsoft nie podało jeszcze oficjalnej informacji o dacie premiery Danganronpy 4. Gra opowiada o nadziei i rozpaczy, ale my nie chcemy doświadczyć tej drugiej. Mimo to, Spike Chunsoft kontroluje losy Danganronpy 4. Na razie możesz wypełnić tę pustkę, grając w grę, która ukazała się na różnych platformach.

„Dangaronpa” sezon 3 miał swoją premierę 11 lipca 2016 roku – w tym dniu ukazała się druga odsłona jego trzeciego sezonu. Gra, na podstawie której powstało to anime, ma tylko trzy sezony, więc najwyraźniej zrobiono w niej wszystko, co było możliwe. Tylko wtedy, gdy pojawi się kolejny sezon gry, będzie istniała możliwość stworzenia nowego sezonu anime.

Przypuszczamy, że 4. sezon „Dangaronpa” zostanie wyemitowany w 2022 roku. Do tego czasu, jeśli jesteś zainteresowany, zawsze możesz nadrobić zaległości, ponieważ franczyza Dongropa ma bardzo dużo treści.

Danganronpa Sezon 1 Data premiery 4 lipca 2013 r
Danganronpa Sezon 2 Data premiery 21 grudnia 2015 r
Danganronpa Sezon 3 Data premiery 11 lipca 2016 r
Danganronpa Season 4 Release Date Nie potwierdzono

Danganronpa Sezon 4 Fabuła

Akcja „Danganronpa-The Animation” rozgrywa się w szkole średniej zwanej Hope’s Peak Academy, do której przyjmowani są tylko najlepsi uczniowie z całego kraju. Każdy przyjęty uczeń posiada szczególny talent, w którym się wyróżnia, a akademia nadaje mu tytuł w uznaniu tego talentu. W tym roku wybieranych jest tylko piętnastu utalentowanych uczniów, a jednym z nich jest zupełnie zwyczajny uczeń o imieniu Makoto Naegi, który nie ma takich talentów jak inni. Jest tam tylko dzięki polityce Instytutu „Super High School-Level Luck”, który przyjmuje uczniów wyłącznie na podstawie czystego szczęścia.

Wszyscy uczniowie są w ekstazie po tym, jak dowiedzieli się o przyjęciu do prestiżowego instytutu, a radość Mokoto nie zna granic, ponieważ to on miał największe szczęście, czy też, on? Radość uczniów jest krótkotrwała, gdy zdają sobie sprawę, że zostali uwięzieni w deathmatchu, w którym muszą się potajemnie pozabijać i tylko ten, kto zostanie ostatni, ukończy szkołę. Jest tylko jedna zasada: jeśli uczeń zostanie przyłapany na zabiciu innego ucznia, zostanie stracony.

Drugi sezon, przygodowa gra z gatunku visual novel, opowiada o Makoto (Ty) i jego kolegach z klasy podczas szkolnej wycieczki na bezludną wyspę. Wszystko jest zabawą i grą, dopóki Monokuma nie ogłosi powrotu morderczej gry w zabijanie, tym razem na wyspie, a nie w szkolnym kampusie. Jedynym sposobem dla ciebie (Mokato), aby przetrwać tę niebezpieczną grę na śmierć i życie, jest rozwiązanie tajemnic tej dziwnie dziewiczej wyspy.

Danganronpa Sezon 4 Postacie

Danganronpa Sezon 4 Data premiery

Poniżej znajduje się lista postaci z serii gier wideo Danganronpa firmy Spike Chunsoft. Serial śledzi losy uczniów Hope’s Peak Academy, którzy zostają zmuszeni do życia pełnego wzajemnego zabijania przez Monokumę, sadystycznego pluszowego misia. Makoto Naegi, Kyoko Kirigiri, Byakuya Togami, Toko Fukawa, Aoi Asahina, Yasuhiro Hagakure, Sayaka Maizono, Leon Kuwata.

Danganronpa Sezon 4 Trailer

Nadal nie ma żadnych informacji na temat 4. sezonu Danganronpy, dlatego nie mamy żadnego zwiastuna. Jednak fani nie przestają się angażować, wydając nowe materiały i grę kompilacyjną, co wskazuje na to, że seria nie jest jeszcze martwa. Z niecierpliwością czekamy na jakiekolwiek wiadomości lub zwiastuny dotyczące 4 sezonu, będziemy aktualizować, gdy tylko się pojawią.

Jak oceniasz artykuł?