Ogłoszono datę premiery 9. odcinka serialu Rookie Cops?

Rookie Cops Odcinek 8 może zagłębić się w sieć powiązań, jakie mają inni studenci KNPU. Wykres związku Seunga i Eun Gang był jedynym, który do tej pory oglądaliśmy, ale pojawiła się nowa para. Shin Ah Ri pojawia się jako romantyczne zainteresowanie Kim Tak. Nawet jeśli Ah Ri nie wyraziła nim zainteresowania, nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Co stanie się z Hyun Seokiem po ukończeniu przez niego studiów??

Nigdy nie wiadomo, co dzieje się na uczelni. Pomimo śledztwa profesora Cha Yoo Gona, tożsamość Namgi pozostaje nieznana. Nadszedł czas, aby Eun Gang cieszyła się i żyła swoim uniwersyteckim życiem, teraz, kiedy znalazła swój cel, który nie ma nic wspólnego z żadnym facetem. Chciałaby móc skoncentrować się na własnych potrzebach.

Rookie Cops Episode 9 Release Date

Rookie Cops Odcinek 8 Data premiery
Żółtodzioby

Pierwszy odcinek serialu Rookie Cops został wyemitowany 26 stycznia 2022 roku. Odcinki 7 i 8 zostały wyemitowane 16 lutego 2022 roku, a dziewiąty odcinek zostanie wyemitowany 23 lutego 2022 roku. Są one udostępniane o 13:30.m. IST. To będzie 3:00 a.m. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Strefy czasowe obejmują 7:00 p.m. w Australii i o 8:00 rano.m. w Wielkiej Brytanii.

Rookie Cops Odcinek 1 Data premiery 26 stycznia 2022 r
Rookie Cops Odcinek 9 Data premiery 23 lutego 2022

Rookie Cops Sezon 1 Historia

Eun Gang robi wszystko, żeby zapomnieć o swoim wieloletnim zauroczeniu. Mimo zastosowania każdej sztuczki z podręcznika, zawsze była przed Juchan. W międzyczasie odkryła, że Seung Hyeon jest jej idealnym partnerem. Gdy zbliża się weekend, dziewczyny postanawiają pójść na randkę w ciemno. Eun Gang również próbowała zaprzyjaźnić się z Han Na, ale ta odmówiła i nie chciała podać jej ręki. Seung Hyeon jest zaintrygowana randką Eun Gang. Kiedy on i Kim Tak spotykają dawnych kolegów z klasy, jest to wyjątkowa okazja. Seung Hyeon zauważa, że w drodze na bilard inny uczeń jest napastowany przez łobuza. Hyun Seok, senior, zauważa go i Kim Tak w trakcie walki o jego ocalenie.

Seung Hyeon była świadkiem, jak Hyun Seok oszukiwał na egzaminach semestralnych, kiedy zauważył go na własne oczy. Seung Hyeon zaufała mu, mimo że ten początkowo zaprzeczał. Z drugiej strony Hyun Seok groził, że zdemaskuje Seung Hyeona po otrzymaniu dowodów jego winy.

Wiara Seung Hyeona w Eun Gang uratowała Kim Tak przed wydaleniem i oczyściła ich imię z fałszywych oskarżeń. Mimo usilnych starań, ona i jej przyjaciółki nie były w stanie odkryć żadnych dodatkowych tropów. Pogoń Eun Gang uświadomiła mu, że próby ucieczki przed dręczycielami nie mają sensu. W końcu Hyun Seok zostaje wydalony z uczelni i postawiony przed sądem. Kim Tak i Seung Hyeon, dwaj dręczyciele Hyun Seoka, dostarczyli im informacji. Chłopak zaufał Seung Hyeon, ponieważ byli empatyczni, co jest jedną z cech prawdziwego człowieka.

Rookie Cops Odcinek 9 Oczekiwana historia

Żółtodzioby

Eun Gang próbuje przekonać Han Na, żeby go polubiła, ale ona nie jest zainteresowana. W pewnym momencie, podczas treningu strzelania, wystrzeliwują w swoje serca kule miłości.

Jak oglądać serial Rookie Cops Sezon 8 Odcinek 8 Online? Szczegóły Odcinek będzie można obejrzeć w Disney+, sieci, w której emitowany będzie odcinek 8 Rookie Cops. Program jest dostępny dla międzynarodowych widzów online. Każdy odcinek serialu trwa 60 minut.

Gdzie oglądać serial „Rookie Cops” odcinek 9?

Po wprowadzeniu blokady od 2020 roku, oglądanie seriali na okrągło stało się ostatnio bardzo popularne. Zamiast ograniczać się do jednego regionu czy gatunku, nowy trend w serialach sprawił, że zaczęły się one rozrastać. Wygląda na to, że widzowie rozprzestrzenili swoje skrzydła na kraje takie jak Korea, Hiszpania i Niemcy. Wielu z tych, którzy oglądają na bieżąco, dodało Żółtodzioby na ich liście obserwacyjnej.

Dzięki roli, jaką odegrali w utorowaniu drogi do ich premiery, seriale i filmy over-the-top zyskały na popularności na platformach internetowych. Miłośnicy oglądania na bieżąco skorzystali na rozpowszechnieniu się platform internetowych, które pozwalają im łatwo nadrobić zaległości w oglądaniu ulubionych programów. Rookie Cops odcinek 8 można natomiast obejrzeć w Internecie.

Jak oceniasz artykuł?