Oreshura Sezon 2 Data premiery już wkrótce?

Szukasz lekkiego anime z odrobiną licealnej esencji?? Oreshura jest idealnym wyborem! Jest to jowialna adaptacja japońskiej powieści, która nazywa się Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru, co po angielsku oznacza „My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too Much”, a jej autorem jest Yūji Yūji. Ilustracje są wykonane przez Ruroo. Adaptacja anime, wyreżyserowana przez Kanta Kamei, została wyprodukowana przez Tatsuya Ishikawa i rozpoczęta przez A-1 Pictures. Serial zachwycił widzów uroczą i wciągającą narracją składającą się z trzynastu odcinków. Emisja odcinków rozpoczęła się 6 stycznia 2013 roku i trwała do 6 stycznia 2013 roku. Autorem scenariusza jest Tatsuhiko Uraha, a muzykę stworzył Masatomo Ota. Postacie są miłe dla oka i pasują do ciepłego klimatu komedii romantycznej. Program można obejrzeć na stronie Crunchyroll gdzie oprócz japońskiego dźwięku dostępne są także angielskie napisy.

Oreshura Sezon 2 Data premiery

Oreshura Sezon 2 Data premiery

Program otrzymał wiele pochwał i przykuł uwagę dzieci, dlatego też kontynuacja 2 sezonu jest bardzo oczekiwana. Wiele się o tym mówiło, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia. Oczekuje się, że premiera nastąpi w 2022 roku. Jest to spowodowane tym, że materiał źródłowy nie został jeszcze w pełni omówiony, więc zakres tematyczny jest bardzo szeroki. Dowiedzmy się więcej na temat uroczego portretu Oreshury w anime!

Oreshura Sezon 1 Data premiery 6 stycznia 2013 r
Oreshura Sezon 1 Data zakończenia 31 marca 2013
Oreshura Sezon 2 Data premiery Nie ogłoszono

CZYTAJ WIĘCEJ: Alien News Desk Sezon 2: Czy serial został już odnowiony??

Oreshura Season 1 Recap

Eita Kado to cyniczna szkoła średnia, która nie chce mieć nic wspólnego z miłością i romansami. Wie, jak dbać o własne interesy i pracować nad sobą. Dwa ważne wydarzenia ukształtowały jego osobowość i wizje – rozstanie rodziców oraz ciężka choroba, na którą cierpi jego najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Szczerze pracuje ciężko nad nauką, ponieważ stara się o stypendium, aby dostać się do szkoły medycznej. Ale jego życie ma inne plany, gdy nowa postać zaczyna się na niego uwziąć, zakłócając jego plany. Ta postać to Masuzu Natsukawa, która udawała olśniewającą piękność o wspaniałych srebrnych włosach. Wróciła ze Szwecji.

Dziewczyna odkrywa swój romantyczny urok i otwarcie podrywa głównego bohatera, Eita. Eita musiał się poddać, ponieważ miała przy sobie jakiś jego sekret i wykorzystała go do szantażowania go. Ale później Eita odkrywa, że to wszystko było grą, ponieważ chciała tylko udawać oddaną, żeby móc odrzucić wszystkich podrywających ją facetów bez większego zamieszania. Pokręcone losy romansu ulegają poprawie, gdy na scenę wkracza nowa dziewczyna z urojeniami, która twierdzi, że jest byłą dziewczyną Eity. Jak mówi tytuł, zaczynają się psychologiczne i dramatyczne walki i wojny umysłów. Masuzu celowo założyła klub, aby skłócić ze sobą dziewczyny ubiegające się o popularność. Jej ukrytym celem w tej fundacji jest zawstydzenie zaangażowanych w nią osób. Teraz Eita utknął między zajmowaniem się swoim fałszywym związkiem a innymi sprawami w życiu,

Animacja postaci została dobrze przedstawiona, zgodnie z oczekiwaniami A-1 Productions. Efekty artystyczne i montaż również były na dobrym poziomie. Bohaterowie są bardzo atrakcyjni i nadają się do oglądania rozgrzewającej serca komedii romantycznej! Są ugodowi i mili dla siebie nawzajem. W ich rozmowach pojawiają się również dowcipy.

Oreshura Sezon 2 Postacie

Oreshura Sezon 2 Data premiery

Poznajmy teraz bohaterów serialu. Jak już wspomniano powyżej, Eita Kidou jest najważniejszą postacią i bohaterem serialu. Ma brązową, cieniowaną grzywkę i duże brązowe oczy. On ma silną wolę i determinację, by stać się częścią świata medycznego i równie silną niechęć do romansów. Drugą postacią jest Chiwaki Harusaki, która chodzi do tego samego liceum i jest najbliższą przyjaciółką Eity od czasów jego dzieciństwa. Ma bardzo ładne czerwono-fioletowe oczy, a jej wygląd podkreślają pomarańczowe włosy.

Zawsze czuła coś do swojego Eita, ale nigdy nie miała dość odwagi, by to wyznać. Bardzo ceniła sobie swoją przyjaźń z nim. W dalszej części serialu staje się ona również częścią trójkąta miłosnego, ponieważ twierdzi, że zna Eitę lepiej niż inni. Trzecią postacią i kolejną ważną postacią w serialu jest Ayi Fuyumi, która zna się z Eitą od dzieciństwa. Ma jasnoróżowe włosy związane czerwoną wstążką. Twierdzi, że jest długoletnią kochanką Etai, która najwyraźniej musi się rozstać z powodu problemów rodzinnych. Inną ważną postacią jest Himeka, która ma urojenia, że jest kochanką z poprzedniego życia Etai.

Oreshura Sezon 2 Trailer

Zwiastun zostanie udostępniony, jak tylko twórcy ogłoszą oficjalną informację o wydaniu drugiego sezonu. Do tego czasu czekajcie na kolejne aktualizacje!

CZYTAJ WIĘCEJ: Rakshasa Street Season 2 Release Date Updates

Jak oceniasz artykuł?