Ostrożny bohater Sezon 2 Data premiery i wszystko!

Świat anime staje się coraz większy z dnia na dzień, coraz więcej ludzi powoli wkracza do tego świata. Z pięciu osób, prawdopodobnie dwie będą uzależnione od tego anime. Co drugi dzień pojawiają się nowe anime lub kolejny sezon danego anime. I dlatego nie jest tak łatwo być na bieżąco z każdym pokazem anime. Z tego powodu jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci być na bieżąco z Twoimi ulubionymi serialami. W tym wpisie opowiemy wam wszystko o anime Cautious Hero, które zadebiutowało już z jednym sezonem, a teraz nadszedł czas, by wypatrywać kolejnego. Jaka jest data premiery 2. sezonu Cautious Hero?? jakie będą postacie? co z jego fabułą? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie tutaj. Przewiń stronę, a dowiesz się.

Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious to japońska seria fantasy-komediowa w reżyserii Masayuki Sakoi, oparta na light novel napisanej przez Lighta Tuchihi i zilustrowanej przez Saori Toyotę. Ta light novel doczekała się również adaptacji w postaci mangi autorstwa White Fox, która była emitowana od października do grudnia 2019 roku. Cautious Hero stał się dość popularny po adaptacji serialu anime, który pozostawił fanów spragnionych dalszego ciągu.

Ostrożny bohater Sezon 2 Data premiery

Ostrożny bohater Sezon 2 Data premiery

Po debiucie z sezonem 1, który emitowany jest od 2 października 2019 roku do 27 grudnia 2019 roku, w sumie 12 odcinków. Licencjonowane przez Funimation, seria otrzymała pozytywne recenzje i oceny od miłośników anime. Na stronie IMDb, jest ich 7.4 na 10, co świadczy o pozytywnej ocenie.

To oczywiste, że po takim odzewie twórcy z pewnością przygotują kolejny sezon. Co więcej, istnieje wiele źródeł lub materiałów z powieści i mangi, więc nie powinno to stanowić problemu przy tworzeniu drugiej części.

Jednak minęło już trochę czasu, a studio nadal siedzi w ciszy i nie dało nam żadnej wskazówki dotyczącej 2. sezonu. Czekamy zatem na oficjalne oświadczenia w tej sprawie. Jeśli drugi sezon Cautious Hero powstanie, istnieje szansa, że ukaże się on pod koniec 2021 lub w 2022 roku. W związku z tym musimy jeszcze trochę poczekać, aby móc cieszyć się 2. sezonem.

Ostrożny bohater Sezon 2: Obsada i bohaterowie

Ostrożny bohater Sezon 2: Obsada i bohaterowie

Bohaterowie głównego sezonu serialu to Seiya Ryūgūin, któremu głosu użycza Yūichirō Umehara, to bohater o potężnej sile, który dominuje we wszystkim, poza jednym drobnym problemem – jest nadmiernie ostrożny, Ristarte, której głosu użycza Aki Toyosaki, to bogini uzdrowienia, której powierzono wybranie legendy, która ocali Gaeabrande, Mash, któremu głosu użycza Kengo Kawanishi, to młody mistrz smoków, który staje się uczniem Seiyi i jednym z jego transporterów rzeczy, Elulu, której głosu użycza Aoi Koga, to młoda smocza magini, przyjaciółka Masha z dzieciństwa, Ariadoa, której głosu użycza Hibiku Yamamura, to starsza bogini Ristarte i jej ulubiona bogini, jeśli Seiya potrzebuje kogoś, kto go przygotuje, a także Bogini Pieczęci, która ocaliła wiele wszechświatów, Cerceus, której głosu użycza Atsushi Ono, to wytrzymały bóg posługujący się mieczem, znany także jako Boskie Ostrze, Isztar, której głos podkłada Keiko Han, jest Wielką Boginią i służy jako przywódczyni innych bogów, Walkiria, której głos podkłada Fairouz Ai, jest Boginią Zniszczenia, Hestiaca, której głos podkłada Sayumi Watabe, jest Boginią Ognia, Adenela, której głos podkłada Shiori Izawa, jest Boginią Wojny, i wreszcie Mitis, której głos podkłada Kotono Mitsuishi, jest Boginią Łucznictwa.

Kiedy ukaże się drugi sezon serialu, podstawowe i kluczowe postacie wraz z ich obsadą głosową prawdopodobnie powrócą także w kolejnej odsłonie.

Ostrożny bohater 2 sezon: fabuła

Ostrożny bohater 2 sezon: Fabuła

Bogini Ristarte, wybawicielka w potrzebie w bardzo trudnym świecie Gaeabrande, wzywa do siebie legendę, która jest jej przewodniczką. Bohater, Seiya Ryuuguuin, posiada status cheat-rank, jednak jest dziwnie ostrożny. Na przykład, kupiłby trzy rodzaje ochrony: jedną do noszenia, dodatkową i dodatkową dla tej dodatkowej. W związku z tym, że Luffy nie jest w stanie utrzymać się na nogach, nie może się doczekać, aż osiągnie maksymalny poziom i będzie walczył ze szlamami z pełną siłą, aby zachować ostrożność.

W finale pierwszego sezonu widzimy, że Ristarte, Mash i Elulu pojawiają się w pałacu Władcy Demonów. Zanim zdążą pomóc, Seiya uwalnia Wrota Valhalli. Ristarte prosi o pełne wykorzystanie jej zdolności naprawczych. W pełni sił Ristarte wymyśla, jak wyleczyć rany Seiyi. Zanim zdążyli się odezwać, Władca Demonów ponownie wdziera się do środka. Niespodziewanie, Seiya wstaje i wzywa drugą Bramę Valhalli, w końcu miażdżąc Władcę Demonów. Za chwilę Ristarte wezwał, by go ukarać. Dowiedziała się, że zostanie odesłana, by ponownie uratować Ixphorię, jednak bez swoich niebiańskich mocy regeneracyjnych, a jeśli jej się nie powiedzie, zostanie pozbawiona swojej niebiańskości.

W Cautious Hero Season 2, Ristarte otrzyma wynik swoich działań, niezależnie od tego, czy Seiya i ona wygrają w ratowaniu Gaeabrande przed ich podstawowym przeciwnikiem. Zostanie odarta ze wszystkich swoich pozycji i mocy bogini. Dodatkowo, powinna uratować inny wszechświat. Prawdopodobnie byłaby to Lxphoria, o której była mowa w 1. odcinku 3. sezonu.

Ostrożny bohater Sezon 2: Zwiastun

Na razie nie ma żadnych aktualizacji na temat zwiastuna Cautious Hero Season 2. Jest to uzasadnione, biorąc pod uwagę fakt, że seria zakończyła się nie tak dawno temu.

Jak oceniasz artykuł?