Oto kolejność oglądania Boruto, którą możesz śledzić

Boruto jest znany jako kontynuacja Naruto. Widzom i fanom trudno jest zrozumieć porządek programu. Często zaczynają oglądać serial od początku. Z tego powodu widzowie muszą mieć listę wodnego porządku Boruto.

Podział łuków

Kolejność oglądania Boruto
Boruto
 • Wstęp do akademii (Academy Entrance Arc)

Spośród wszystkich odcinków Boruto, ten jest uważany za najważniejszy. Widzowie dowiadują się o dzieciach z ostatniego pokolenia Naruto. Bohaterem tego odcinka jest syn Naruto Uzumakiego, Boruto. Widzowie mają do czynienia z całkowicie świeżą obsadą, a także z poważnym problemem. Ludzie nie wiedzą, dlaczego tracą swoją chakrę. W związku z tym pozostaje pytanie, czy Boruto będzie w stanie chronić ludzi.

 • Sarada Uchiha Arc

Sarada jest córką Sakury i Sasuke. W tym łuku głównym priorytetem są cele Sarady, jej kariera i pokrewieństwo. W tym odcinku Sarada wciąż myśli, że Sakura nie jest jej prawdziwą matką. Pozostaje pytanie, czy jej szkoła uczy o cechach dziedzicznych, czy jest to tylko szkoła oparta na umiejętnościach walki?.

 • Wycieczka szkolna

Ten odcinek koncentruje się głównie na szkolnej wycieczce do wioski ukrytej we mgle. Widzowie wciąż zadają sobie pytanie, dlaczego Boruto utknął w bójce pomiędzy wycieczkami.

 • Egzaminy końcowe

W tym odcinku widzimy, jak ninja przygotowują się do egzaminu kończącego naukę. W tym odcinku postać Shino Aburame zyskuje większe uznanie widzów i fanów.

 • Misja genina

Ten odcinek skupia się głównie na pierwszej misji Drużyny 7. Drużyna składała się z 3 członków: Boruto, Sarada, Mitsuki. Widzowie są bardzo zainteresowani tym odcinkiem, ponieważ nawet współaktorzy otrzymują taką samą wagę. Ich czas ekranowy jest taki sam jak głównych bohaterów.

 • Gang Byakuya

Ten odcinek skupia się na gangu znanym jako Szlachetni Złodzieje. Ich tożsamość jest przedstawiona w maskach sowy. Ale widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli Boruto i Shikidai walczących z nimi.

 • Egzaminy Chunina

W tym odcinku wiadomo, że niebiańska istota zwana Momoshiki Otsutsuki jest częścią klanu Otsutsuki. Wraz z innymi Otsutsuki przybyła na Ziemię kilka lat temu, aby wyssać chakrę życia.

 • Chocho Arc

Ten odcinek jest oparty na postaci Chocho. Jest bardzo uroczą postacią, która uwielbia jedzenie i uwielbia opuszczać zajęcia treningowe. Jej natura jest bardzo podobna do jej ojca Choji Akimichi.

 • Zniknięcie Mitsuki

Mitsuki jest jedną z trzech członkiń Drużyny 7. Nie wiadomo, czy jest człowiekiem, a raczej klonem Orochimaru. Ten odcinek opowiada o Mitsuki, która próbuje uciec z wioski po przeczytaniu tajnej notatki. Nawet podczas odchodzenia zaatakował dwóch strażników, co wywołuje u widzów wrażenie, że może być zdrajcą, którym nie jest, ale pozostawia pytanie wśród widzów.

 • Naruto Shinden: Family Day Arc

W tym odcinku widzowie zobaczą swoją poprzednią ulubioną postać Naruto. Ten odcinek jest poświęcony Naruto i jego rodzinie podczas „dnia rodzinnego”.

 • Łuk Jugo

Ten odcinek opowiada o Jugo, który jest znany jako shinobi należący do nieznanej drużyny. Jednak jest on również powiązany z Orochimaru. Widzowie za bardzo nie lubią Orochimaru, przez co nie lubią nawet Jugo.

 • Steam Ninja Scrolls Arc

W tym odcinku główny nacisk położono na Mirai. Jest ona znana jako ochroniarz Naruto. Naruto wyznacza jej misję S. Mirai musiała uciec i chronić Kakashiego i Guy’a. Ale wśród widzów pozostaje pytanie, czy Mirai pomoże im uciec, czy też nie.

 • Miłosny arc Konohamaru

Konohamaru jest znany jako prawdziwy zwolennik Naruto. Wierzył w Naruto, gdy nikt nie wierzył. W tym odcinku widzowie dowiadują się o szczęśliwej dziewczynie Konohamaru, pannie Remon. Fani są podekscytowani tym odcinkiem.

 • Eskorta z jednym ogonem

W tej części pokazane są głównie ulepszone umiejętności walki Boruto. W tym odcinku widzowie zobaczą, jak Boruto walczy z Otsutsuki. Ten arc został połączony z „Łukiem poślizgu czasowego”.

 • Podróż w czasie

W tej części serii Sasuke odgrywa ważną rolę. Podróżuje w czasie razem z Boruto, podczas której Boruto widzi dzieciństwo Naruto, kiedy byli dziećmi. Umiejętności walki Sasuke mają ogromny wpływ na ten odcinek.

 • Mujina Bandits Arc

W tym odcinku widzowie widzą grupę shinobi, którzy zaniedbali swoją ojczyznę. Są również znani jako zaginione kosze. Ich przywódcą jest Shojoji.

 • Kara Actuation Arc

Tutaj widzowie mają okazję zobaczyć grupę Kary. Ich przywódca nazywa się Ishhiki Otsutsuki. Ten odcinek pozostaje autentyczny w stosunku do mangi. Widzowie nie lubią Ishiki, ale mimo to ten odcinek jest ważny i warto go obejrzeć w następnym odcinku.

 • Vessel Arc

Widzowie mają okazję zobaczyć możliwości Boruto w tym odcinku. W tym odcinku Kara w jakiś sposób gubi naczynie. To doprowadza Ishiki do wściekłości. Widzowie zobaczą także jak Naruto i Boruto walczą przeciwko sobie.

 • Łuk Kawaki

Ten arc koncentruje się na postaci Kawaki. W tym odcinku widzowie poznają przeszłe życie Kawakiego. Widzowie poznają także kilku złoczyńców w tym odcinku. Oprawa wizualna tej serii jest wspaniała i obejmuje kilka odcinków.

Boruto głównie kontynuuje fanbase Naruto. Widzowie to masa, która jest uważana za zagorzałych fanów Naruto. Boruto można uznać za równie długą serię jak Naruto. Począwszy od pierwszej emisji, która miała miejsce 3 maja 2018 roku, odcinek 56 był emitowany w każdy czwartek o 19:25. Po tym nastąpił kolejny sezon, który jest obecnie streamowany online z 209. odcinkiem, nazwanym „Cut and Run”, ponieważ ogłoszono, że premiera najnowszego odcinka będzie miała miejsce w 2022 r. Wreszcie, dla wszystkich fanów Boruto nadeszła jedna dobra wiadomość. Twórcy popularnej mangi ogłosili premierę 3. sezonu. Który pojawi się wraz z odcinkiem 237. Twórcy i fani są dobrze przygotowani, ponieważ film pojawi się w przyszłym tygodniu, czyli 20 lutego 2022 roku

Szczegóły filmu

Kolejność oglądania Boruto
Boruto
 • Boruto: Naruto Następne pokolenie

Film kręci się wokół Boruto. Widzowie dowiadują się, że Naruto jest ojcem Boruto. Boruto zawsze chciał, by jego ojciec był dla niego wzorem, ale nie chciał podążać tą samą drogą, którą podążał jego ojciec. Film doskonale oddaje charakter Boruto.

 • Boruto: Naruto i film

Akcja filmu rozgrywa się w momencie, gdy Boruto ma przystąpić do egzaminu na Chunina. Postać Naruto jest przedstawiona w poważnym niebezpieczeństwie. W filmie występuje dwóch antagonistów: Momoshiki i Kinishiki. Naruto traci życie podczas ratowania ojczyzny. Pozostaje pytanie, czy Sasuke i Boruto mogą ochronić swojego Hokage, czy też nie.

Boruto: obsada i załoga

Jak wspomniano, Boruto jest ogonem Naruto w jednym słowie. W filmie występuje wielu aktorów, którzy pracowali już przy Naruto i sprawili, że jest on tak ogromny. Tak więc, będąc jego częścią i będąc świadkiem jego żywego dotarcia do ludzi, Boruto zachował ślady podczas tworzenia, a to zaczyna się od castingu. Niektóre postacie z Naruto, które były kontynuowane z Boruto, np

Jedną z głównych postaci jest Naruto, którego w obu częściach zagrała Maile Flanagan, która jest również niezwykle utalentowanym aktorem głosowym. Kolejną postacią, która jest współmałżonką Naruto i która również nie została zmieniona, jest Hinata Hyuga, w którą wciela się Stephanie Sheh. Po serii postaci, które były takie same w obu anime, pojawia się imię Sasuke Uchiha, który został okrzyknięty przez Yuri Lowenthala najpopularniejszą postacią serii Naruto, w tym Boruto. Pozostawiając ich na boku, spójrzmy na nowych uczestników, którzy są bardzo związani z tą new-genową częścią serii, jeden musi przynieść nazwę Boruto przez Amande Ceiline Miller, który grał rolę syna Naruto i otrzymał duże wsparcie od widzów. Inne ważne postacie drugoplanowe, o których należy wspomnieć, to Bryce Papenbrook jako Yurui. Cherami Leigh jako Sarada Uchiha. Robbie Daymond jako Mitsuki. Kate Higgins jako Sakura Haruno i wiele więcej na liście.

To tyle na dziś, widzowie mogą je również obejrzeć na stronie Netflix, Hulu, Crunchyroll, i Disney+.

Jak oceniasz artykuł?