Ousama Ranking Odcinek 16 Data premiery aktualizacja!

Seria anime ma jeden z największych fandomów, wraz z różnymi gatunkami i odświeżającymi fabułami nigdy nie przestaje bawić swoich widzów. Jeśli lubisz oglądać seriale komediowe fantasy, to Ousama Ranking jest właśnie dla Ciebie!

Ranking of Kings aka Ousama Ranking, japoński serial anime z gatunku przygodowego, komedii fantasy i Coming-of-age, przyciągnął ogromną liczbę widzów. Zapewniam, że nie będziecie żałować, że go obejrzycie i oczywiście, że Ranking Ousama ma potencjał, by was rozbawić.

Japońska seria mangi Ousama Ranking została napisana przez Sōsuke Tōka. Ta seria mangi była publikowana w magazynie o nazwie manga Hack przez wydawcę Enterbrain. Ousama Ranking ukazuje się w magazynie od maja 2017 roku i trwa do dziś. Jeśli jesteś również czytelnikiem Ousama Ranking, to zapewne ucieszy cię wiadomość, że twoja ulubiona seria mangi doczekała się adaptacji anime o tej samej nazwie. Serial anime został napisany przez Taku Kishimoto, natomiast Yōsuke Hatta i Makoto Fuchigami wyreżyserowali serial. Megumi Inoue, Maiko Okada i Kazuki Oshima są producentami Ousama Ranking. MAYUKO skomponował muzykę, a Atsuko Nozaki zaprojektowała postacie. Dla wszystkich widzów, seria anime jest emitowana na Fuji TV od 15 października 2021 roku. Wyemitowano już 15 odcinków „Ousama Ranking”, a widzowie nie mogą się doczekać odcinka 16. Jeśli chcesz poznać datę premiery odcinka 16, kontynuuj czytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o Ousama Ranking!

Ousama Ranking Odcinek 16 Data premiery

Wit Studio zaadaptowało serię anime, a Ousama Ranking jest również gorąco przyjęty przez widzów. Ousama Ranking otrzymał licencję na streaming poza Azją od Funimation, podczas gdy dla widzów z Azji Południowo-Wschodniej licencję na serial posiada Medialink. Do tej pory na antenie Fuji TV wyemitowano już 15 odcinków, z tytułowymi epizodami „The Prince’s New Clothes”; „The Prince and Kage”; „The New King”; „His First Journey”; „Intertwining Plots”; „The King of the Underworld”; „Praktyka księcia”; „Ofiara marzeń”; „Królowa i tarcza”; „Miecz księcia”; „Starsi i młodsi bracia”; „Ślady wojny”; „Królestwo w chaosie”; „Powrót księcia” oraz „Rycerze podziemia”. Zebraliśmy kilka aktualizacji na temat odcinka 16, więc tak! Premiera 16 odcinka Ousama Ranking planowana jest na 3 lutego 2022 roku.e., Czwartek. Do 3 lutego pozostało już tylko kilka dni!

Ranking Ousama Odcinek 15 Historia

Ousama Ranking Odcinek 16 Data premiery
Ranking Ousama

W ostatnim odcinku widzowie dowiedzieli się, że Dorshe został zaatakowany i próbując ratować królową Hilling, prawie stracił życie. Ouken został zaatakowany przez Deshę z pomocą Despy. Mitsumata został powalony i ciężko ranny przez Gigana. Ale co się wydarzy w odcinku 16?? Aby dowiedzieć się wszystkiego o odcinku 16, musimy poczekać do 3 lutego 2022 roku.

Teraz przeczytajmy fabułę Ousama Ranking: historia obraca się wokół chłopaka o imieniu Bojji, który jest pierworodnym synem, a jednocześnie głuchym i bezsilnym księciem, który nie wie nawet, jak władać dziecięcym mieczem. Ale on ma marzenie, by zostać największym królem na świecie. Ale wszyscy ludzie za nim mruczą, że jest do niczego i nie ma szans, by został królem. Ta historia pokazuje dojrzewanie Bojji, który spotyka w swoim życiu kilka osób.

Ranking Ousama Odcinek 16 Oczekiwana historia

Wszyscy widzowie są podekscytowani mogąc poznać spoilery dotyczące odcinka 16, ale do tej pory nie dostaliśmy żadnych spoilerów. W tej chwili nie można przewidzieć żadnej historii, ponieważ w życiu Bojji może nastąpić każdy zwrot akcji. Jednak historia Ousama Ranking będzie kontynuowana od ostatniego odcinka. Zostało tylko kilka dni do 3 lutego 2022 roku, więc czekajmy, aby poznać całą historię Ousama Ranking Odcinek 16. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się czegoś więcej o Ousama Ranking Odcinek 16.

Ousama Ranking Odcinek 16 Bohaterowie

Ranking Ousama

Postacie są najważniejszym elementem każdego serialu animowanego, tak jak Ousama Ranking ma wspaniałą listę postaci, która idealnie łączy się z fabułą serialu. Zapoznajmy się z listą postaci w Ousama Ranking: Bojji (główny bohater, głuchy i bezsilny książę); Kage (towarzysz Bojji); Daida (młodszy przyrodni brat Bojji); Hiling (macocha Bojji); Domas (największy mistrz miecza Królestwa Bosse); Desha (król podziemia); Despa (brat króla podziemia); Magic Mirror (tajemnicze lustro); Bosse (ojciec Bojji); i wiele innych.

Ranking Ousama Odcinek 16 Trailer

Premiera 16. odcinka Ousama Ranking przewidziana jest na 3 lutego 2022 roku, a do tej pory nie dostaliśmy żadnego zwiastuna 16. odcinka. Możemy się jednak spodziewać, że zwiastun zostanie opublikowany bardzo szybko przed 3 lutego 2022 r. Możecie oglądać serię Ranking Ousama na Funimation. Zostań z nami, aby przeczytać artykuły o swoich ulubionych serialach i filmach!

Jak oceniasz artykuł?