Panic Season 2 Release Date: Ogłoszono?

Panic to amerykański serial dla nastolatków, który po raz pierwszy został wydany w Ameryce. Twórcą tego serialu jest Lauren Oliver. Lauren Oliver jest nie tylko twórczynią, ale również scenarzystką tego serialu. Oliver wpadł na pomysł nakręcenia tego niesamowitego serialu telewizyjnego na podstawie napisanej przez siebie w 2014 roku książki o tym samym tytule. Serial ten po raz pierwszy pojawił się na platformie OTT/Web o nazwie Amazon Prime video 28 maja 2021 roku.

Panic Season 2 Release Date

Panika Sezon 2 Data premiery
Panika Sezon 2

Niestety, drugi sezon tego serialu dla nastolatków został oficjalnie anulowany przez twórców serialu. Powód anulowania tego serialu nie jest jednak pewny. Jednak według plotek, serial został anulowany z powodu złych recenzji.

sezony Daty wydania
Panic Sezon 1 Data premiery 28 maja 2021 r
Panika Sezon 2 Data premiery Cancelled
Panika Sezon 2 Data premiery

Panika Sezon 2 Postacie

Panika Sezon 2 Data premiery
Panika

Lista postaci występujących w tym serialu jest długa. Po pierwsze, przyjrzyjmy się głównym bohaterom tego serialu dla nastolatków. Olivia Welch wcieliła się w postać Heather Nill. Mike Faist wcielił się w postać Dodge’a Mansona. Jessica Sula wcieliła się w postać Natalie Williams. Ray Nicolson wciela się w postać Raya Halla. Camron Jones wcielił się w postać Bishopa Moore’a. Enrique Murciano wcielił się w postać szeryfa Jamesa Corteza.

Przyjrzyjmy się teraz drugoplanowym, ale wpływowym postaciom tego serialu dla nastolatków. Rachel Bay Jones wcieliła się w postać Sherri Nill, która została przedstawiona jako matka Heather. Rachel Bay Jones wcieliła się w postać Sherri Nill. Nancy McKeon wcieliła się w postać Jessiki Mason. Todd Williamson wcielił się w postać Capt. John Williams. Lee Eddy wcielił się w postać Sgt. Christine Langley. David Thompson wcielił się w postać Daniela Digginsa. Jordan Elsass wcielił się w postać Tylera Younga. Maya Hendricks wcieliła się w postać Sarah Miller. Cosme Flores wcielił się w postać Drew Santiago. Leslie Ann Leal wcieliła się w postać Summer Calvo. Stephen Dinh wcielił się w postać Troya Vana. Kariana Karhu wcieliła się w postać Lily Nill. Tatiana Roberts wcieliła się w postać Shawny Kenny. Bryce Cass wcielił się w postać Adama Lyonsa. Sharmita Bhattacharya wcieliła się w postać Leeli Agerwal. Nasir Villanueva wcielił się w postać Hunta Kenny’ego. Ben Cain wcielił się w postać George’a Moore’a. Chris Zurcher wcielił się w postać Maxa Slingera. Bonnie Bedelia wcieliła się w postać Anne McCarthy. Moira Kelly jako Melanie Cortez. Tate Panovich wcielił się w postać Myry Campbell. Wcielił się w postać najlepszego przyjaciela Abby, który zmarł z powodu zeszłorocznego ataku paniki. Medison Ferris wcieliła się w postać Dayny Mason. Kerri Medders wcieliła się w rolę Ruby Anne McDonough. Walker Babington wcielił się w postać Luke’a Halla, starszego brata Raya

Panika Sezon 2 Trailer

Niestety, od czasu wydania Panic sezon 2 został oficjalnie anulowany z kilku powodów. Ale możesz mieć doświadczenie oglądania tego serialu. Być może zastanawiasz się, czy powinieneś obejrzeć pierwszy sezon, czy nie. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, musisz najpierw obejrzeć zwiastun tego serialu. Zwiastun pierwszego sezonu tego serialu jest dostępny na youtube oraz na amazon prime. Aby obejrzeć zwiastun na amazon prime, należy wpisać nazwę serialu w pasku wyszukiwarki. Zanim zaczniesz oglądać serial, musisz najpierw obejrzeć zwiastun.

Jeśli chcesz obejrzeć zwiastuny na youtube, musisz upewnić się, że oglądasz je tylko ze sprawdzonego źródła, ponieważ w każdą scenę serialu lub filmu włożono wiele ciężkiej pracy.

Gdzie oglądać serial Panika sezon 2?

Panic sezon 1 jest dostępny na Amazon Prime Video. Aby oglądać ten serial na Amazon Prime, musisz wykupić abonament na tej renomowanej platformie OTT/Web. Jak już wspomniałem, musisz obejrzeć zwiastun od sprawdzonego z kilku powodów. Ponownie przypominam, że serial należy oglądać od Amazon Prime tylko dlatego, że ludzie, którzy pracują nad każdym serialem lub filmem, inwestują dużo pieniędzy i czasu podczas jego tworzenia.

Ale jeśli już byłeś fanem Panic sezon 1 i chcesz oglądać drugi sezon tego serialu, to musi być smutna wiadomość dla Ciebie, że drugi sezon tego serialu został już anulowany oficjalnie przez twórców tego serialu.

Jak oceniasz artykuł?