Parasyte Season 2 Release Date & Related Updates!

W latach 1988-1995 Hitoshi Iwaaki napisał i stworzył serię mangi science fiction Parasyte, która ukazywała się w magazynach Kodansha: Morning Open Zkan i Monthly Afternoon. W Ameryce Północnej manga była najpierw dystrybuowana przez Tokyopop, później przez Del Rey, a w końcu przez Kodansha USA.

W Japonii manga została przekształcona w dwa filmy fabularne w 2014 i 2015 roku. W październiku 2014 roku oraz w marcu 2015 roku Madhouse wyemitowało w Japonii adaptację serialu animowanego Parasyte – the maxim-. Od października 2015 do kwietnia 2016 roku angielski dubbing był emitowany na kanale Toonami na kanale Adult Swim w ramach programu telewizyjnego U. S.

Parasyte Sezon 2 Data premiery

Ponieważ publikacja mangi została wstrzymana w 1995 roku, sezon 2 Parasyte może nie zostać wznowiony. Z drugiej strony, zdobycie kolejnego sezonu jest możliwe tylko wtedy, gdy pierwszy sezon okaże się sukcesem na Netflixie i Netflix odnowi go z zyskiem. Jeśli zostanie wznowiony, fani mogą oczekiwać oficjalnej premiery w drugiej połowie 2022 roku.

Anime zakończyło się w miejscu, w którym zakończyła się manga, a fabuła została zakończona. Wydaje się, że nie będzie drugiego sezonu, ponieważ japońscy twórcy anime nie robią nic poza zakończeniem fabuły. Nie będzie drugiego sezonu, ponieważ fabuła została zakończona, konflikt został rozwiązany, a drugi sezon nie wniesie nic do ogólnego kontekstu i nie będzie miał absolutnie żadnego celu. Oznacza to, że ze względu na brak oryginalnych historii, sezon 2 może być niemożliwy do wyprodukowania.

Parasyte Season 1 Release Date 9 października 2014 r
Parasyte Sezon 1 Data zakończenia 26 marca 2015 r
Parasyte Sezon 2 Data premiery Nie potwierdzono

Parasyte Sezon 2 Historia

Parasyte Sezon 2 Data premiery
Parasyte Sezon 1

Ponieważ firma, która stworzyła serial, nie ogłosiła jeszcze drugiego sezonu, trudno jest przewidzieć fabułę Parasyte Season 2. Ponadto, ponieważ finał pierwszego sezonu był stosunkowo przyjemny, podobnie jak w oryginalnej mandze, istnieje niewielki potencjał dla drugiego sezonu. Niezależnie od tego, czy mamy jeszcze kilka sezonów, zespół produkcyjny stara się stworzyć niesamowitą historię. Ponieważ, jak pokazuje poprzedni przykład, ważny element dotyczył wszystkich aspektów mangi.

Jednak nawet jeśli Parasyte Season 2 zostanie wydany, widzowie mogą spodziewać się, że Shinichi Izumi napotka fantastyczną korporację pasożytów, która naprawdę nie jest podobna do żadnej z tych, które pokonał w pierwszym sezonie.

Parasyte Sezon 2 Obsada

Jeśli nie zostanie wydany 2. sezon, istnieje prawdopodobieństwo, że do serialu zostaną dodane nowe postacie obok głównej obsady. W skład głównej obsady wchodzą: Shinichi Izumi (Nobunaga Shimazaki), Migi (Aya Hirano), Satomi Murano (Kana Hanazawa), Ryouko Tamiya (Atsuko Tanaka), Uragami (Hiroyuki), Gotou (Kazuhiko Inoue) oraz Kana Kimishima (Miyuki Sawashiro).

Parasyte Season 1 Recap

Sezon 1 Parasyte the maxim opowiada o Izumi Shinichi, nastolatku, który wiedzie spokojne i ciche życie. Żyje w stosunkowo bezpiecznej okolicy, nie znosi i nie chce angażować się w żadne konflikty. Historia ta obraca się wokół inwazji obcych na ludzkość poprzez wnikanie w ciała ludzi jako robaki i przejmowanie kontroli nad ich umysłami. Shinichi jest głównym bohaterem serialu, a jego fabuła kręci się wokół jego wojny z obcymi istotami. Intensywność programu, połączona z elementem wyobraźni, sprawiała, że oglądało się go jeszcze bardziej fantastycznie.

Parasyte Sezon 2 Data premiery
Parasyte Sezon 1

W swoim rodzimym stanie pasożyty te są całkowicie nieszkodliwe i przypominają mikroskopijne robaczki. Pasożyty te, z drugiej strony, mogą być niezwykle śmiertelne, jeśli dostaną się do mózgu przez nos lub uszy. Shinichi początkowo nie zauważa niczego niezwykłego w swoim prawym nadgarstku. Ponieważ Shinichi miał na sobie słuchawki, pasożyt dostał się do jego ciała przez prawy nadgarstek, po tym jak nie udało mu się przedostać do uszu. Podczas gdy obce formy życia atakują całą Ziemię, Shinichi Izumi jest bezpieczny, ponieważ pasożyt, który próbował dotrzeć do jego umysłu, pozostaje uwięziony w jego dłoni i ma swoją fizyczną lokalizację w jego ciele.

W wyniku działania skażonego pasożyta, Parasyte odkrywa, że jego dominujące ramię nie jest już pod jego kontrolą i zaczyna się poruszać. Shinichi stopniowo dowiaduje się, jak zniszczyć pasożyta poprzez usunięcie jego serca z odbiornika, co pozostawia mu bardzo niewiele alternatywy niż praca z chorobą. Szybko dochodzą do porozumienia, w którym pasożyt zgadza się pomóc Izumiemu w walce z innymi pasożytami na całym świecie w zamian za bycie żywicielem w jego ciele. W rezultacie tych dwoje nawiązuje niezwykłą współpracę, a Izumi staje się ostatnią szansą ludzkości na pokonanie obcych.

Gdzie oglądać Parasyte Sezon 2?

Jak na razie nie ma szans na wznowienie 2 sezonu. Fani mogą obecnie oglądać „Parasyte -the maxim- – Season 1” na Netflix, Hulu, HiDive, czyli Crunchyroll, Peacock, Peacock Premium, VRV za darmo z reklamami.

Parasyte Sezon 2 Trailer

Drugi sezon nie zostanie wydany w najbliższym czasie, ponieważ twórcy całkowicie milczą na ten temat, co może być korzystne dla fanów. Jak na razie nie podano żadnych oficjalnych informacji na temat sezonu 2. Sezon pierwszy jest nadal popularny wśród fanów, a zwiastun do niego jest dostępny na każdej platformie streamingowej, na której dostępna jest seria.

Jak oceniasz artykuł?