PASAŻER NA GAPĘ – ZAKOŃCZENIE WYJAŚNIONE: Jak zginęła Zoe?

Netflix nowy film o nazwie „Pasażer na gapę. I jestem pewien, że to słowo na końcu wywoła u Ciebie emocje. Co by było, gdybyś przypadkiem pracował nad promem kosmicznym, który odleciał?? Po przebudzeniu z blackoutu okazuje się, że jesteś w kosmosie, gdzie również mogły przetrwać tylko trzy osoby? Tak, wiemy, że to szokujące.

W pierwszej scenie widzimy prom kosmiczny, który wyrusza w przestrzeń kosmiczną, wioząc trzech astronautów, którzy znajdują się pod działaniem ekstremalnej siły. Gdy wahadłowiec zatrzymuje się w miejscu, w którym należy uwolnić butle z gazem, dowiadujemy się, że opowiadanie dotyczy misji kosmicznej. MTS 42 statek kosmiczny leciał na Marsa, aby znaleźć odpowiedzi medyczne, które pozwolą przetrwać rasie ludzkiej. Trzech astronautów Zoe David i Barnett to główni bohaterowie, których widzimy na początku. Tekst opowiadania i pojawia się czwarta postać. Kiedy Barnett szła statkiem kosmicznym, znalazła krew na podłodze. Podejrzliwie otworzyła właz powyżej i znalazła mężczyznę, który upadł na jej ramię pokryte krwią.

Barnettowi urwało się ramię, a później dowiedzieliśmy się, że mężczyzna miał na imię Michael. Zoe udziela pierwszej pomocy Michaelowi, a kiedy ten się budzi, jest w szoku. Zdziwił się, że znalazł się w statku kosmicznym, który przez najbliższe dwa lata ma wyruszyć na misję na Marsa. Stałem się niespokojny i poprosiłem Barnett, aby zorganizowała jego powrót na Ziemię, ponieważ ma młodszą siostrę, którą trzeba się zaopiekować. Hyperion, organizacja odpowiedzialna za misję kosmiczną, informuje astronautów, że młodsza siostra Michaela jest pod opieką i że musi on pozostać na promie kosmicznym przez następne dwa lata.

zakończenie

Wszystko zaczyna się układać i Michael zaczyna pomagać pozostałym trzem astronautom, aby mogli dotrzymać im kroku. Ale historia przybiera inny obrót i okazuje się, że płuczka tlenowa, przy której manipulowano, gdy Michael odpadł, została zniszczona. dla całej czwórki pozostało mniej tlenu, aby przeżyć, ponieważ MTS 42 był wtedy zaprojektowany do przewozu tylko trzech astronautów. Barnett prosi Davida, by wyprodukował tlen z pomocą alg, które kupił na statku. Gdy tylko David to słyszy, jest w szoku, ponieważ przez całe życie badał Marsa, aby znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytania. W związku z obecną sytuacją Barnett prosi go, by zrobił to, co konieczne, i robi to David, wykorzystując swoją połówkę alg do wytworzenia około 550 zapasów tlenu. Ale to nie wystarczyło, Barnett ponownie poprosił go o wykorzystanie reszty alg do produkcji tlenu, a sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót, ponieważ połowa alg całkowicie zgniła podczas produkcji tlenu.

Teraz trzej astronauci są w poważnych tarapatach, ponieważ nie mają wystarczającej ilości tlenu, aby przeżyć, więc muszą porozmawiać ze sobą i wymyślić rozwiązanie. Podczas gdy dyskusja wypadła negatywnie, Barnett mówi Zoe i Davidowi o możliwości zabicia Michaela, ponieważ był dla nich ciężarem i nie posiadał wystarczających umiejętności, by wykonać misję.

Zoe nie zgodziła się z tym i powiedziała Barnettowi, żeby poszukał rozwiązania, zamiast zabijać Michaela. Trzej astronauci postanawiają nie mówić o sytuacji Michaelowi, ponieważ może on nie być w stanie zaakceptować prawdy. W ten sposób minęły 3 dni i nie było żadnego innego rozwiązania, które mogłoby przyjść im do głowy. Zostało im jeszcze tylko siedem dni, zanim zabraknie tlenu do zakończenia misji. Zoe opatrywała ranę Michaela i poprosiła go, żeby zdjął koszulę, a Michael miał blizny po oparzeniach na całym ciele. Michael opowiada, że gdy był w swoim mieszkaniu i wybuchł pożar, na jego ciele pojawiły się blizny. Miał zaledwie 9 lat i mieszkał z całą rodziną. Jego ojciec zdołał uratować jego i jego siostrę Evę, ale nie zdołał uratować siebie i matki i zginął w płonącym ogniu.

zakończenie

Po usłyszeniu tych słów Zoe czuje się bardzo źle i siedząc we śnie płacze, zdając sobie sprawę, że jeśli nie znajdą rozwiązania, trzeba będzie go zabić. Po dniu lub dwóch David poszedł do Michaela z lekiem, który mógł go bezboleśnie zabić. I opowiedziała Michaelowi wszystko o tym, co się stało i jak musi się zabić, żeby pozostała trójka przeżyła. Po usłyszeniu tego Michał wpadł w rozpacz, rozpłakał się i zadzwonił do swojej młodszej siostry. Siedząc w najpiękniejszym pokoju statku, obserwując ziemię z daleka, w głowie Michaela działo się milion rzeczy. Mieliśmy lekarstwo tuż obok niego i już miał się zabić, ale w tym samym momencie weszła Zoe i poprosiła Michaela, żeby przestał. Zoe opowiedziała mu historię o tym, jak kiedyś pracowała w wakacje i zdarzył się tam incydent, który zmienił całe jej życie. Pewnego dnia, gdy obserwowała plażę, ponieważ była tam ratowniczką, zobaczyła tonącego w wodzie mężczyznę, wskoczyła do morza i próbowała go uratować. Ale niemal w chwili, gdy miała opuścić jego rękę, nadpłynął statek i oboje zostali uratowani.

Ta historia wniosła do Michaela trochę pozytywnej energii i sprawiła, że uwierzył, że nawet on może zostać uratowany. Następnie Zoe opowiada mu o zbiorniku z tlenem, który znajdował się na drugim końcu statku kosmicznego. Problem polegał jednak na tym, że odległość wynosiła około 450 metrów, a oni nigdy nie byli do tego szkoleni. Siostry uczą Michaela, jak się wspinać i dotrzeć do butli z tlenem. Zoe rzuca się w stronę Davida i Barnetta, by prosić ich o pomoc. Błagała ich, by go nie zabijali i pozwolili mu się uratować.

Odcinek końcowy

Na Zoe czekał tu wielki zwrot akcji. David i Barnett mówią jej, że po wyginięciu alg tlenu na statku kosmicznym starczyło tylko dla dwóch osób. Teraz istniało ryzyko utraty życia przez dwie osoby. Zoe i David postanawiają dostać się na drugi koniec statku kosmicznego po butle z tlenem. Wchodzą na otwartą przestrzeń, a ta część filmu sprawi, że widzowie będą trzymać się na palcach. W tej części filmu można zobaczyć wspaniałe zdjęcia i grafikę. Zoe i David docierają na drugi koniec i sprawdzają tlen. Na szczęście w zbiornikach znajdowało się ponad 500 PS tlenu, który wystarczył całej czwórce do ukończenia misji. Zoe napełnia jedną butlę tlenem, a podczas napełniania drugiej włącza się alarm. Po drodze była burza słoneczna, a oni mieli tylko 20 minut na dotarcie z powrotem do stacji. Opuszczenie drugiej butli, która zabrała ze sobą pierwszą. W drodze powrotnej Zoe straciła kontrolę nad prętami i przekroczyła prędkość w kosmosie. A podczas lądowania na powierzchni pierwszy cylinder zsunął się z przewodu i poleciał w głąb kosmosu. David wkrótce podszedł od tyłu i zabrał ją do wnętrza promu kosmicznego, a za nimi rozpętała się burza słoneczna.

Cała czwórka była na targach w Indusie i myślała, że teraz ich życie całkowicie się zakończy. Chociaż można było uciec z tej sytuacji, na drugim końcu statku kosmicznego pozostała jeszcze jedna butla, która mogła uratować życie 3 osób. Irytujące, że ten jeden musi umrzeć Michael zgadza się wrócić do burzy słonecznej i przynieść z powrotem zapas tlenu. Zoe nie zgodziła się, bo Michael ma mniejsze doświadczenie techniczne, a jeśli straci resztki tlenu, to będą dwie śmierci zamiast jednej.

Zoe zgodziła się zaryzykować swoje życie, ponieważ nie chciała, aby ludziom stała się krzywda. Wróciła w czasie burzy słonecznej, aby uzyskać pozostałą część sezonu i wróciła pomyślnie. Wrzuciła resztki tlenu do promu kosmicznego i usiadła na krawędzi dachu, obserwując z daleka małą Ziemię. Burza słoneczna sprawiła, że się spaliła i z radością poświęciła się, aby uratować pozostałe 3 osoby. W ostatniej scenie pojawiła się jej adnotacja, gdy po raz pierwszy przedstawiła się w filmie, o tym, że wybór do tej misji może zmienić jej życie. I historia dobiegła końca.

pasażer na gapę zakończenie wyjaśnione

Pytania bez odpowiedzi

Jak Michael znalazł się na statku kosmicznym? I dlaczego Zoe zabiła się zamiast Davida i Barnetta, mimo że obaj mieli doświadczenie techniczne??

Odpowiedź jest prosta Michael chciał być częścią programu i mógł celowo postawić się w sytuacji, w której znalazł się w kosmosie, ale możliwe jest też, że pracował tam i statek nagle się zawieruszył, pozostawiając go w wahadłowcu. Zoe była kolejną dobrą duszą, która nie widziała, że ludziom dzieje się krzywda, jak widać od początku walczyła o Michaela, a jej charakter zawsze chciał, by inni byli szczęśliwi, dlatego poświęciła się, by ocalić innych.

Jak oceniasz artykuł?