Pastel Memories Sezon 2 Najnowsze aktualizacje i spoilery!

Japońskie action-adventure science fiction anime, Pastel Memories miało swoją premierę 8 stycznia 2019 roku. Anime zostało ostatecznie zakończone 26 marca 2019 roku z łączną liczbą 12 odcinków. Wielu z was o tym nie wie, ale Pastel Memories jest adaptacją gry wideo o tej samej nazwie, stworzonej przez FuRyu. Po wydaniu gry wideo Studio Project Number 9 wybrało fabułę z gry wideo i stworzyło animację do pierwszego sezonu serialu Pastelowe wspomnienia. Od czasu wydania pierwszego sezonu fani zastanawiają się, kiedy dowiedzą się o drugim sezonie anime.

Trudno powiedzieć, ale Pastel Memories nie spotkało się z pozytywnym odbiorem publiczności, ale wielu widzów nadal chce dać anime drugą szansę. Fani oczekują, że 2. sezon będzie o wiele lepszy niż 1. sezon. Minęły już 2 lata od premiery 1 sezonu, a my nie słyszeliśmy o 2 sezonie Pastel Memories. Dlatego widzowie z dnia na dzień są coraz bardziej ciekawi, czy w ogóle powstanie 2. sezon Pastelowych wspomnień. Więc nie martwcie się, mamy was na oku. Oto wszystkie szczegóły, które znamy na temat 2. sezonu Pastelowych wspomnień.

Czy kiedykolwiek powstanie 2. sezon serialu „Pastelowe wspomnienia?

Pastelowe wspomnienia Sezon 2

Pierwszy sezon Pastelowych wspomnień nie spotkał się z dużym odzewem ze strony otakuusów na całym świecie. Oznacza to, że spektakl uzyskał niską ocenę 5.11 na myanimelist. Program nie był w stanie przyciągnąć dużej liczby widzów. Chociaż serial nie był sławny, ma małą grupę fanów, a to dlatego, że serial jest oparty na grze wideo. Gra wideo była dość popularna, więc widzowie, którzy w nią grali, oglądali anime. Serial ma zaledwie 17 tys. członków w swoim serwisie myanimelist grupa. Ogólnie rzecz biorąc, serial nie spełnił oczekiwań, a sezon 2 Pastelowych wspomnień jest bardzo mało prawdopodobny.

Dla tych, którzy nie wiedzą, że anime Pastel Memories zostało zaadaptowane na podstawie gry wideo. Firma produkcyjna wykorzystała fabułę gry wideo. Dwa najważniejsze czynniki wymagane do odnowienia anime to liczba fanów serialu oraz to, czy mają wystarczającą ilość materiałów źródłowych.

Czy „Pastelowe wspomnienia” sezon 2 mają wystarczającą ilość materiału źródłowego??

Ponieważ serial nie ma wystarczającej liczby fanów, może otrzymać czerwoną flagę. Jeśli mówimy o materiale źródłowym serialu, to został on zaadaptowany z gry wideo, ponieważ twórcy serialu wykorzystali już fabułę z gry wideo i nie mają nic do pokazania w 2. sezonie. Oznacza to, że nie mają wystarczającego materiału źródłowego z adaptowanej gry wideo, który mógłby zostać wykorzystany jako fabuła do 2. sezonu Pastelowych wspomnień. Anime otrzymuje więc czerwoną flagę w obu czynnikach.

Dlatego też jest prawie niemożliwe, że widzowie zobaczą drugi sezon anime. Żadna firma produkcyjna nie zainwestowałaby w coś, co nie przyniesie zwrotu. Istnieją więc bardzo małe szanse, że twórcy oryginału ponownie zainwestują swoje pieniądze w tę serię.

Pastelowe wspomnienia Sezon 2 Data premiery

Jak już wyjaśniono, anime jest bardzo mało prawdopodobne i są bardzo małe szanse na to, że serial zostanie ponownie odnowiony. Jeśli jednak jakimś cudem serial dostanie zieloną flagę, możemy się spodziewać, że 2. sezon Pastelowych wspomnień pojawi się gdzieś na początku lub pod koniec 2023 roku. Nie powinniście jednak mieć zbyt wielkich nadziei, ponieważ Pastelowe Wspomnienia sezon 2 nie powrócą już nigdy. Nie ma oficjalnego ogłoszenia dotyczącego 2. sezonu. Jeśli zostanie ogłoszona data premiery 2. sezonu Pastel Memories, strona zostanie zaktualizowana o najnowsze informacje. Do tego czasu nie przestawajcie odwiedzać Site.

Pastelowe wspomnienia Sezon 1 Recenzja

Pierwszy sezon serialu nie spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony widzów. Mimo niewielkiej liczby fanów serial nie zyskał wielkiej rzeszy zwolenników. Kiedy oglądałem pierwszy sezon serialu, najczęstszą rzeczą we wszystkich odcinkach były dziewczyny robiące słodkie rzeczy. Oznacza to, że jest to rodzaj anime, w którym słodkie dziewczyny robią słodkie rzeczy i nie ma nic więcej do oglądania. Tysiące serii anime ukazuje się w ciągu roku, a wiele z nich to anime typu CGDCT (Cute Girls Doing Cute Things).

Zazwyczaj anime są adaptowane na podstawie serii mangi lub gry wideo, ale to anime nie potrafiło w dobry sposób przedstawić gry wideo. Jeśli chodzi o animację, to Studio Project Number 9 stworzyło najgorszą animację, a jest nią Pastel Memories.

Jakość animacji w serialu była bardzo niska, a fabuła dość nijaka.

Pierwotni twórcy serialu wzorowali się na wielu innych popularnych programach, ale nie udało im się sprawić, by anime spodobało się widzom. Po zakończeniu całego sezonu pomyślałem, że wytwórnia nie dołożyła większych starań przy tworzeniu tej serii. Znudził mnie już czwarty czy piąty odcinek i w ogóle mnie nie bawił. Program był bardzo nudny i nie znalazłem ani jednego elementu, który zrobiłby na mnie wrażenie. Ale serial ma małą grupę fanów.

Synopsis fabuły

Pastelowe wspomnienia sezon 2 data premiery

Widzowie, którzy oglądali serial, określili jego fabułę jako „powtarzalną”. I wspomniałem, że to słowo opisuje całą fabułę serialu. Wielu z nich uznało pierwszy i drugi odcinek za bardzo fajny, ale potem straciły one na wartości. Ponieważ serial został zaadaptowany z gry wideo, fabuła serialu obraca się wokół miejsca zwanego Akihabara
w przyszłości, w której kultura anime i otaku uległa degradacji.

I dlatego gracze w serialu wcielają się w rolę sklepikarza sklepu dla otaku. Wszystkie dziewczyny razem, które są w zasadzie graczami, próbują pomóc ludziom. Aby mogli przywrócić wspomnienia, które mieli o otaku. Tak wygląda ładna i zwarta fabuła serialu i to właśnie dzieje się we wszystkich 12 odcinkach.

Jak oceniasz artykuł?