Po deszczu sezon 2 data premiery obsada, fabuła

After the Rain Season, 2 to anime oparte na mandze o tej samej nazwie, które obraca się wokół historii Akiry Tachibany napisanej przez Jun Mayuzuki. Składa się z dziesięciu tomów i w sumie dwunastu odcinków. Jest to historia 17-letniej licealistki i 45-letniego rozwiedzionego ojca jednej córki. W naszych czasach może się to wydawać skomplikowaną historią miłosną, ale na szczęście tak nie jest. Zamiast tego jest to jedna z najbardziej poruszających, dojrzałych i dobrze zrealizowanych serii lub anime, na jakie można się natknąć.

W ostatecznym rozrachunku jest to piękna historia, którą można obejrzeć, jeśli znudziły nas zwykłe seriale anime z głównym nurtem akcji. Jeśli więc jesteś w stanie znieść pewne banały, zdecydowanie warto go obejrzeć. Film został wydany w 2018 roku, a wkrótce potem pojawiła się również jego adaptacja na Netflixie. Omówimy tutaj serial anime After the Rain Sezon 2.

Fabuła serialu

Historia opiera się na 17-letniej licealistce o imieniu Akira. Pracuje w restauracji na pół etatu. Jest zakochana w kierowniku restauracji, który ma 45 lat i jest o wiele większy niż ona sama. Za każdym razem, gdy go widzi, czuje się nieswojo, a jej serce zaczyna bić szybciej. Jej szefem, jak już wspomniano, jest 45-latek, który ma łysą plamę na głowie.

Ma zbyt ładną głowę, lubi palić papierosy i zawsze stara się wyglądać fantastycznie, bo nie chce być „śmierdzącym staruszkiem”, biorąc pod uwagę jego wiek. Mimo że pracuje w tej samej restauracji od dłuższego czasu, nigdy nie dostaje awansu od wyższych rangą pracowników. Lubi literaturę, chętnie czyta i pisze. Jest dobrym człowiekiem, który często przeprasza klientów, dlatego czasem nawet jego podwładni się z niego nabijają. Jednak to wszystko nie ma znaczenia dla Akiry, która jest w nim szaleńczo zakochana. Dowiadujemy się, że Akira była biegaczką, zanim doznała poważnej kontuzji i postanowiła nie przechodzić skomplikowanej rehabilitacji, jeśli chce znowu biegać. Zamiast tego wybrała łatwą drogę ucieczki.

Skupienie się na jej menedżerze pozwala jej zapomnieć o przeszłości i powstrzymuje ją od myślenia o ucieczce. Przez cały czas trwania serialu widzimy, jak zmienia się relacja między nią a menedżerem.

After the Rain Season 2 Release Date

Można śmiało powiedzieć, że serial jest ponad to. W serialu znalazło się wszystko to, co miało się znaleźć w pierwszym sezonie, czyli wszystkie dziesięć tomów mangi. Spektakl cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Tak więc nie ma już nic do pokazania publiczności i dlatego trudno oczekiwać drugiego sezonu serialu. Jednak w dziedzinie rozrywki nigdy nie można powiedzieć, co wydarzy się później, więc fani nie powinni się martwić, ponieważ jeśli studio chce zarobić trochę pieniędzy, to może ponownie wprowadzić serial; jednak musi być inna historia, ponieważ historia Akiry się skończyła. Studio będzie więc musiało stworzyć zupełnie nowy poziom.

Po deszczu Sezon 2 Szczegóły obsady

Choć w serialu pojawia się kilka postaci, historia skupia się głównie na Akirze i Tencho. Reszta postaci jest na drugim planie, a wielu z nich nie poświęca się należytej uwagi, mimo że mają w sobie potencjał. Co więcej, niektórzy z nich, którzy mieli znaczący wpływ na życie naszych bohaterów, również nie są dobrze rozwinięci. Na przykład to, w jaki sposób Yoshizawa zakochuje się i odkochuje, nie było głównym tematem, mimo że wydawało się, że jest bardzo zakochany. Podobnie Yuto pojawia się, by być nieco istotny, ale jest głównie w tle.

Akira:

Jest zbyt ładna i mimo że jest dziełem animacji, można się w niej zakochać. Nie jest kimś, kto dużo mówi, i piękne jest to, jak jej stopy, blizny i oczy wyrażają to, co czuje. Jest za to bardzo spokojna i poważna. A najbardziej sympatyczną cechą bohaterki jest to, że mimo iż szaleńczo kocha Tencho, nigdy nie wymusza tego na nim i szanuje jego uczucia.

Tencho:

On nadal jest niepewny siebie i martwi się swoim wiekiem, co jest urocze. Wie, że Akira jest dla niego za młoda i zawsze o tym pamięta. On również przyjmuje rolę jej mentora, co jest bardzo realistycznym przedstawieniem prawdziwego świata. Zdefiniujesz!lubi go za jego dojrzałe podejście do wszystkich spraw.

Jak oceniasz artykuł?