Potwierdzono datę premiery Black Bullet Season 2?

Black Bullet to japoński serial telewizyjny anime, którego reżyserem jest Masayuki Kojima, a autorem scenariusza Tatsuhiko Urahata. Premiera 8 kwietnia 2014 roku, w sumie 13 odcinków. Serial zakończył się 1 lipca 2014 r.

Program otrzymał niesamowite oceny na różnych platformach mediów społecznościowych i zdołał zdobyć wiele miłości od publiczności, widzów, fanów, a nawet krytyków.

Black Bullet Sezon 2 Data premiery

Black Bullet Season 2 Release Date

Jeśli jesteś jednym z fanów Black Bullet i chcesz wiedzieć wszystko o 2. sezonie serialu, to trafiłeś na właściwy artykuł. Czytajcie więc do końca, a my podamy wam wszystkie informacje z tym związane. Twórcy ogłosili coś na temat serialu po sześciu latach od zakończenia 1. sezonu. Twórcy zapowiedzieli drugi sezon serialu i powiedzieli nam, że ukaże się on w lipcu 2020 roku, ale minęło już sporo czasu, a my wciąż nie obejrzeliśmy drugiego sezonu tego popularnego anime.

Od tamtej pory twórcy nie powiedzieli nic na temat serialu. Premiera anime została opóźniona z powodu pandemii, ale mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli obejrzeć drugi sezon Black Bullet. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie twórców serialu. Jak tylko usłyszymy słowa od twórców, będziemy Was informować na bieżąco.

Black Bullet Sezon 1 Data premiery 8 kwietnia 2014 r
Black Bullet Sezon 1 Data zakończenia 1 lipca 2014 r
Black Bullet Sezon 2 Data premiery Nie potwierdzono

Black Bullet Sezon 2 Historia

Akcja serialu rozgrywa się w roku 2021, w którym ludzkość została spustoszona przez epidemię Gastrei i zmuszona do życia w murach Monolitu. Wkrótce zaczęły rodzić się dzieci zarażone wirusem Gastrea, które w rezultacie uzyskały nadludzkie zdolności naturalne. Nazwano ich Przeklętymi Dziećmi. Jednak te przeklęte dzieci mogą być tylko płci żeńskiej. Po 10 latach, Rentaro Satomi, uczeń szkoły średniej, wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa, Kisarą Tendo i inicjatorką, Enju Aiharą, przeprowadza misję mającą na celu zapobieżenie zniszczeniu Tokio. Ciekawe, co wydarzy się dalej? Czy dzieciom uda się wypełnić misję, czy też misja zakończy się niepowodzeniem?? Aby dowiedzieć się tego wszystkiego, musisz obejrzeć serial.

Black Bullet Sezon 2 Postacie

Ponieważ jest to anime, serial nie ma obsady. W anime występują różne postacie, które zostały stworzone i zilustrowane przez studio. Rentaro Satomi jest uczniem drugiej klasy liceum Magata. Jego rodzice zginęli podczas wojny z Gastreą. Po śmierci rodziców został adoptowany przez rodzinę Tendo, ale stracił prawą nogę i rękę oraz lewe oko. Enju Aihara jest przeklętym dzieckiem, mieszka z Rentaro i chodzi do szkoły podstawowej jak normalne dziecko, dopóki jej status przeklętego dziecka nie został ujawniony. Po tym wydarzeniu została zmuszona do pójścia do nowej szkoły.

Kisara Tendo opuściła swoją rodzinę po konflikcie i jest przewodniczącą Tendo Civil Security. Jej nerki nie pracują prawidłowo z powodu traumy, którą przeżyła po tym, jak zobaczyła swoich rodziców zjedzonych żywcem przez Gastreę. Poszukuje morderców, ponieważ uważa, że to rodzina Tendo jest odpowiedzialna za ich śmierć. Tina Sprout jest uważana za produkt zmechanizowanych żołnierzy Ayn Rand i otrzymała rozkaz zamordowania Seitenshi’ego. Po pewnym czasie dołącza do Kisary.

Black Bullet Season 2 Trailer

Black Bullet Sezon 2 Data premiery

Obecnie nie ma jeszcze zwiastuna drugiego sezonu Black Bullet, ponieważ produkcja serialu została opóźniona z powodu światowej pandemii. Przejrzeliśmy YouTube, ale nie udało nam się znaleźć zwiastuna pierwszego sezonu. Nie ma więc zwiastuna także dla pierwszego sezonu. Jeśli jednak spodobała ci się fabuła serialu i chcesz go obejrzeć w całości, jest on dostępny na stronie Netflix. Możesz oglądać Black Bullet na Netflix z subskrybowanym kontem. Daj nam znać w komentarzu, co sądzisz o tym serialu po jego obejrzeniu, a my wkrótce wrócimy do Ciebie z nowym artykułem. Szczęśliwego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?