Private Eyes Sezon 6 Data premiery

Hej, jak się macie? Myślę, że spędzanie wolnego czasu na oglądaniu coraz większej ilości seriali i filmów, prawda?? Czy to praca w domu, studia online, i więcej; twój czas wolny może sprawić, że czujesz się znudzony. Następnie przychodzą te interesujące seriale internetowe i filmy, które trzymają cię w napięciu i zabijają nudę. Jeśli czujesz się tak samo, przejdźmy do najnowszych aktualizacji i wiadomości o tym serialu.

Detektywistyczny, kryminalny, komediowy serial internetowy zadebiutował w 2016 roku. Stworzony przez Tima Kilby’ego i Shelley Eriksen, serial oparty jest na powieści G.B. Joyce. Serial zdobył nagrodę, był też nominowany. Kanadyjski angielski dramat ma 5 sezonów, które do tej pory liczyły 60 odcinków. Program Global i Ion trwa po 43-45 minut.

Och, prawie zapomniałem!! Sezon otrzymał ocenę show otrzymał od IMDb jest 7.4 i wynik oglądalności 85% – ten serial na pewno jest dobry. Mam nadzieję, że obejrzycie serial, a kto wie, może w końcu go pokochacie!

Piąty sezon miał premierę niedawno; został wyemitowany z pełnymi odcinkami w 2021 roku. Jeśli zastanawiacie się nad szóstą częścią, to nie martwcie się, wkrótce podzielę się aktualizacjami. Przejdźmy więc do działania. Ja podam szczegóły, a wy czytajcie dalej. Dobrze? Przejdźmy więc dalej.

Ostrzeżenie: Spoilery przed nami!

Private Eyes Season 6 Release Date

Cóż, aby być bardzo szczerym, niektórzy z was mogą być świadomi, że po premierze sezonu 5, program anulował premierę kolejnych sezonów. Nie tylko złamało to serca fanów, ale nawet członkowie ekipy dowiedzieli się o anulowaniu serialu tuż po tym, jak zakończyły się zdjęcia do 5. sezonu.

Aktorzy poinformowali w wywiadzie, że są naprawdę bardzo smutni, że nie będą już mogli grać w tym serialu. Nie możemy nic zrobić dobrze, to sam Global Tv anulował serial ku rozczarowaniu wszystkich. To już oficjalne, że sezon 5 jest ostatnim i finałowym sezonem serialu. Serial nie powróci po tym sezonie.

Private Eyes Sezon 1 Data premiery 26 maja 2016 r
Private Eyes Sezon 1 Data zakończenia 28 lipca 2016 r
Oczy prywatne Sezon 6 Data premiery Anulowano

Dlaczego anulowano 6. sezon serialu Private Eyes?

Private Eyes
Private Eyes

Wraz z wiceprezesem i Channel Broadcasts Network, Global Tv zdecydowała się zakończyć serię z sezonem 5. Jedną z przyczyn może być pandemia. Jak wszyscy widzieliśmy, ostatni sezon jest stosunkowo dużo krótszy w porównaniu z pozostałymi sezonami.

Tak więc, wraz z 5. sezonem drama zakończyła swoją premierę. Jeśli jeszcze nie oglądałeś serialu, obejrzyj go.

Chociaż było dużo więcej rzeczy, które mogły zostać odkryte w kolejnych sezonach, jeśli takowe istnieją. Źródła przewidują, że serial mógłby mieć jeszcze 10 sezonów. Niestety, nie możemy nic na to poradzić, ani my, ani wy. Jedynym rozwiązaniem jest oglądanie na okrągło tej niesamowitej dramy!

Private Eyes Sezon 5 Historia

Ten sezon ukazał się w 2021 roku z 8 odcinkami. Nie będę o niej dużo mówić, podzielę się tylko małym fragmentem.

Angie podczas rekonwalescencji w szpitalu podsłuchuje burzliwą kłótnię i potwierdza, że ktoś może być w niebezpieczeństwie. Angie wprowadza się do nowego domu, a z drugiej strony Jules wyprowadza się z nowego mieszkania. To jest część otwierająca kolejny sezon. Gdy trio bada sprawę morderstwa na zjeździe absolwentów szkoły, nawiązuje kontakt z przyjaciółmi i rywalami.

Co się stało potem, lepiej zostawię do obejrzenia wam. Koniec spoilerów, duh!

Private Eyes Sezon 1 Historia

Private Eyes Season 6 Release Date
Private Eyes

Matte Shade jest byłym zawodowym hokeistą. Jego życie zostaje przerwane, gdy spotyka się z Angie Evertt. Angie jest prywatnym detektywem, który z wielką pasją podchodzi do swojej pracy. Podczas gdy jeden jest na ścieżce samopoznania i tego, co go czeka, drugi wierzy, że ludzie nigdy się nie zmieniają. Ten duet często rzuca sobie nawzajem wyzwania każdego dnia, a widzowie widzą, że doskonale do siebie pasują.

Ale pytanie brzmi: czy oni widzą to w sobie?. A co będzie dalej? Kontynuuj oglądanie serialu. Intensywny dramat sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać; obiecuję.

Prywatne oczy sezon 6 obsada

W dramacie występują: Jason Priestley jako Matthew Kevin i Cindy Sampson jako Angelina Susan.

W serialu występują: Barry Flatman jako Don Shade, Jordyn Negri jako Juliet, Ennis Esmer jako detektyw Kurtis, Clé Bennett jako detektyw Derek Nolan i inni. W serialu wystąpiło również kilku aktorów gościnnych.

Gdzie oglądać Private Eyes Sezon 6?

Serial jest dostępny na następujących platformach: Amazon Prime Videos, Global Tv, Hulu, and Vudu.

Private Eyes Sezon 6 Trailer

W tym artykule podzieliłam się zwiastunem pierwszego sezonu serialu. Zwiastun kolejnego sezonu będzie łatwo dostępny na YouTube i innych stronach oraz OTT.

Cóż, to już wszystko. W ten sposób dotarłeś do ostatniego fragmentu artykułu. Oglądaj dalej i ciesz się życiem.

Happy Watch!

Jak oceniasz artykuł?