Reckoning Season 2 Release Date and Updates

Kto nie lubi thrillerów i dramatów kryminalnych? Ilekroć będziesz próbował znaleźć przyczynę popularności tych gatunków. Jedną z rzeczy, która przyciąga najwięcej widzów, jest historia i to, jak przykuwa widzów do kanapy aż do zakończenia serialu. Od wielu lat treści z tego gatunku stają się coraz ciekawsze. Tym razem przedstawiamy australijski serial Reckoning. Ludzie to pokochali i docenili. Pewnie zastanawiasz się, czy chcesz wiedzieć więcej o dacie premiery 2. sezonu Reckoning.

Serial jest dostępny w serwisie Netflix. Gdy chodzi o dostarczanie widzom najlepszych treści. Pierwszą pozycję zajmuje Netflix, który nigdy nie zawodzi w dostarczaniu rozrywki swoim widzom. Ta niesamowita seria jest dostępna na tej platformie. Serial został wydany w 2019 roku i przez ostatnie dwa lata fani zastanawiają się i czekają na datę premiery 2. sezonu. Więc nie martw się, jesteśmy tutaj, aby powiedzieć ci wszystkie niezbędne szczegóły, które powinieneś wiedzieć. Przeczytaj więc ten artykuł do końca i bądź z nami, by uzyskać więcej informacji.

Data premiery 2. sezonu

Rozstrzygnięcie Sezon 2

Premiera 1 października 2019 r. Składa się z 10 odcinków o czasie trwania 42 minut. Serial został wyemitowany 1 maja 2020 roku na Netflix. Pierwszy sezon był uwielbiany przez widzów i otrzymał pozytywne odpowiedzi i oceny. Serial otrzymał 6.6 na 10 na IMDB. Po obejrzeniu pierwszego sezonu fani zaczęli wyczekiwać wznowienia.

Jak na razie nie ma oficjalnego komunikatu dotyczącego daty premiery 2. sezonu. Jednak według naszych źródeł, zdjęcia do 2. sezonu już się rozpoczęły i fani będą mogli zobaczyć 2. sezon Reckoning gdzieś w 2022 roku. Numer odcinka nie został jeszcze ujawniony, ale jak tylko pojawią się jakieś dodatkowe informacje, zaktualizujemy tę sekcję. Do tego czasu nie przestawajcie czytać naszych artykułów i wspierajcie naszą stronę.

Odcinek oparty na prawdziwej historii?

Po obejrzeniu pierwszego sezonu wielu z nas jest ciekawych, czy Reckoning jest oparty na prawdziwej historii. Oto odpowiedź: No Reckoning nie jest w ogóle oparty na prawdziwej historii.

Reckoning Sezon 2 Obsada

Według naszych źródeł i badań ta sama obsada powróci w 2. sezonie, a wraz z nimi pojawią się nowe twarze. Przyjrzyjmy się szybko obsadzie 1. sezonu.

Reżyseria: Peter Andrikidis, Shawn Seet i Jennifer Leacey. Stworzony przez Davida Hubbarda. Scenariusz: David Eick, David Hubbard, Thompson Evans, Ryan Mottesheard, Katrina Cabrera Ortega. Produkcja: Ryan Mottesheard i Diane Haddon. Producenci wykonawczy David Hubbard, David Eick, David Maher i David Taylor. Wyprodukowany przez 2 Wise Men Productions i Playmaker Media.

Sam Trammell jako Leo Doyle, Simone Kessell jako Paige Serrato, Aden Young jako detektyw sierżant Mike Serrato, Laura Gordon jako Candace Doyle, Mitzi Ruhlmann jako Amanda Serrato, Gloria Garayua jako detektyw Cyd Ramos, Jacqueline McKenzie jako Linda Swain oraz Toby Schmitz jako John Ainsworth w rolach głównych.
Milly Alcock jako Sam Serrato, Finn Little jako Jake Serrato, Diana Glenn jako Tori McGrath, Ed Oxenbould jako Paxton Doyle, Anthony Phelan jako Dr. Arlon Doyle, Di Smith jako Dotty Doyle, Paula Arundell jako szeryf Woller, Sean Barker jako Edgar Harris, Claude Scott-Mitchell jako Gretchen McGrath, Robert Mammone jako komendant Randy Sosa, Nic English jako Brad i Kasia Stelmach jako Iris Swan Swain w roli drugoplanowej.

Serial Reckoning Season 2 Plot

Seryjny morderca wraca do akcji po kilku latach uśpienia. A detektyw ma obsesję na punkcie rozwiązania tej sprawy i odkrywa, że udaje mu się odnieść sukces z nową tajemnicą. Serial opowiada o seryjnym mordercy, który pozostawia swoje ofiary na brzegu rzeki w północnej Kalifornii. Jego zbrodnia ma unikalną cechę – tworzy specjalny Znak, który robi tylko on, co łączy go z wszystkimi jego zbrodniami. W połowie serialu zobaczymy splashback i przelotne spojrzenie.

Reckoning Season 2 Trailer

Na razie nie jest dostępny żaden zwiastun. Jeśli jeszcze nie oglądałeś, to obejrzyj zwiastun i sam zdecyduj, czy chcesz obejrzeć całą serię, czy nie.

Jak oceniasz artykuł?