Reply 1988 Season 4 Release Date: Odnowiony lub odwołany?

Odpowiedź jest jednym z najchętniej oglądanych seriali w Korei Południowej. Wszystkie trzy sezony „Reply 1997”, „Reply 1994” i „Reply 1988” były hitami na listach przebojów koreańskich seriali. Ale co z sezonem 4?? Czy reżyserzy serialu są gotowi na ponowne wznowienie najsłynniejszego serialu? Czy może sezon 3 był ostatnim?? Dowiedz się więcej w poniższym artykule.

Reply 1988 Season 3 Recap

Reżyseria Shin Won-Ho i scenariusz Lee Woo-Jung Reply – południowokoreański serial telewizyjny. Trzy sezony serialu „Reply” opierają się na nieliniowej fabule, która przenosi się w czasie i skupia się na grupie przyjaciół, których linia czasu przesuwa się między ich przeszłością a teraźniejszością.

Wesoły Deok-sun, poirytowany Jung-hwan, klaun Dong-ryeong, niewinne dziecko Sun-woo i powściągliwy Choi Taek występują w dramie „Reply” z 1988 roku.

W tej dramie na przemian skupiano się na nastolatkach i ich rodzicach. W książce opisana jest ich młodzieńcza walka o pokonanie wyzwań, z którymi każdy nastolatek może się utożsamić, a także to, jak razem dorastali, osiągali sukcesy w życiu i dzielili wspaniałe wspomnienia.

Reply 1988 4 Story

Odpowiedź 1988 Sezon 4
Reply 1988

Akcja „Reply 1997” rozgrywa się w Pusan w 2012 roku, kiedy to szóstka przyjaciół spotyka się ponownie na zjeździe. Wszyscy mają po 33 lata i nie widzieli się od lat. Sung Shi-Won, grana przez Jung Eun-Ji, jest zagorzałą fanką serialu H.O.T. boysband z lat 90.

Yoon Yoon-Je, grany przez Seo In-Guka, był jej najbliższym przyjacielem z dzieciństwa i od dawna był w niej zakochany, ale nigdy nie potrafił wyrazić swoich uczuć. Fabuła przesuwa się tam i z powrotem, gdy gang wspomina czasy, gdy był grupą 18-latków w 1997 r. Historia dobiega końca, gdy tajemnicza para ogłasza swoje małżeństwo. Para zostaje zdemaskowana pod koniec, ale fabuła obraca się tak, że przez cały czas pozostaje w sferze domysłów.

Sześcioro studentów z różnych części Korei Południowej mieszka w jednym pensjonacie w Seulu. Pensjonat jest prowadzony przez uroczą parę z uroczą córką. Następnie film przenosi się między 1994 a 2013 rokiem, a widzowie zgadują, kto z szóstki przyjaciół zostanie ojcem córki.

Narracja pięciu przyjaciół, którzy dorastali w tym samym sąsiedztwie, opowiedziana w „Odpowiedzi 1988.Wszyscy mają bardzo różne osobowości i pochodzenie rodzinne, ale kiedy przygotowują się do konfrontacji z trudnym światem, znajdują siebie nawzajem, na których mogą polegać. Historia przesuwa się tam i z powrotem, opowiadając ich przygody w klasyczny sposób „Reply”.

Seria „Reply” wywarła znaczący wpływ na kulturę popularną w Korei Południowej. Serial był w stanie uchwycić niesamowitego ducha lat 90. Reply 1997″ miało skromny start pod względem oglądalności, ale szybko zyskało rozgłos, gdy rozeszła się wieść o jego wysokiej jakości produkcji i scenariuszu.

Reply 1994″ stała się jedną z najpopularniejszych koreańskich dram w historii telewizji. Serial „Reply 1988” został dobrze przyjęty, stając się drugim najwyżej ocenianym dramatem koreańskim w historii telewizji. Seria „Reply” ponownie przedstawiła pierwszą falę koreańskich zespołów, które były odpowiedzialne za zapoczątkowanie światowego fenomenu K-Popu.

Reply 1988 Season 4 Release Date

Reply 1988 Sezon 4
Odpowiedz 1988

Sezon 3 serialu „Reply”, znany również jako „Reply 1988”, zadebiutował na antenie TVN 6 listopada 2015 r. i był emitowany przez 20 odcinków do 16 stycznia 2016 r. Serial „Reply 1988” okazał się wielkim sukcesem komercyjnym, kontynuując spuściznę poprzednich sezonów. Zdobyła liczne nominacje i nagrody, w tym nagrodę TVN za najlepszy dramat w 2016 r.

Reżyser Shin Won-Ho zapytany o możliwość powstania czwartego sezonu na konferencji prasowej w 2017 roku odpowiedział, że nie pracuje nad nim, ponieważ jest zajęty innymi projektami. Powiedział jednak, że nadal będzie badał i szukał odpowiedniego tematu.

Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o czwartym sezonie serialu „Reply.Ponieważ jednak reżyser szuka nowej historii, 4. sezon „Odpowiedzi” mógłby się ukazać w 2022 roku. Będziemy Was informować na bieżąco, gdy dowiemy się więcej o możliwościach na kolejny sezon. Wszystkie poprzednie sezony serialu Reply można obejrzeć na stronie Netflix.

Jak oceniasz artykuł?