Rokka Braves Of The Six Flowers Season 2 Release Date and Expectations!

Mówiąc o innym serialu anime, Rokka Braves of the six flowers Sezon 2 jest wspaniale animowanym serialem anime, dzięki czemu wyróżnia się wśród wszystkich seriali anime. Najbardziej niesamowita jest nostalgiczna muzyka w tle i z pewnością po jej wysłuchaniu przez cały dzień będziesz szeptał słowa piosenki.

Ta seria anime jest oparta na fantazji sześciu ludzi są znane jako sześć kwiatów wybranych do pokonania boga demona, a najbardziej interesującym faktem w tej historii jest to, kiedy zebrać, znaleźli w sumie 7 osób w liczbach, które prowadzi ich do wniosku, że jeden z nich jest zdrajcą i zaczyna swoją podróż do walki ze złem. Seria odniosła sukces, pokazując niesamowite postacie, a plakat serii jest naprawdę wyjątkowy, stanowiąc mieszankę nowoczesnej i klasycznej kultury japońskiej.

Ogólnie rzecz biorąc, była to wspaniała seria i warto poświęcić swój wolny czas na jej obejrzenie. Sugerowałbym, aby ten serial był oglądany przez nastolatków i młodzież, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że ich dorośli koledzy mogą nie być zainteresowani jego oglądaniem. Historia była naprawdę fantastyczna i przykuwająca uwagę, podobnie jak jej bohaterowie. Widzowie oczekują premiery drugiego sezonu z różnymi postaciami posiadającymi różne supermoce i pięknie poprowadzonymi historiami, tak jak ta.

Rokka Braves Of The Six Flowers Season 2 Release Date

Ta seria była emitowana od 4 lipca 2015 r. do 19 września 2015 r. na MBS, AT-X, Tokyo MX, BS11 przez studio passione. Miał uruchomiony w sumie 12 odcinków, a po tym, nie ogłoszono, aby wydać drugi sezon do dnia. Są pewne nadzieje, że zapowiedź drugiego sezonu pojawi się w ostatnim trymestrze 2022 roku. Przewiduje się, że producenci serialu anime ogłoszą jego drugi sezon dopiero wtedy, gdy osiągną swój cel sprzedaży i oglądalności, a wygląda na to, że wkrótce go osiągną.

Rokka Braves Of The Six Flowers Sezon 2 Historia

Historia wygląda tak, że pewnego razu główna bohaterka nagle obudziła się z głębin ciemności i wraz z pięcioma innymi osobami została obdarzona supermocami przez bóstwo losu. Szóstka została nazwana Braves of the six flowers. Kiedy się zebrali, okazało się, że jest ich siedmiu, co doprowadziło ich do wniosku, że jeden z nich musi być zdrajcą i popiera boga demonów. Początkowo cała szóstka otrzymała supermoce, aby walczyć z bogiem demonów u boku bogini losu. Kontynuowali swoją podróż, by walczyć z całym złem należącym do boga demonów.

Rokka Braves Of The Six Flowers Sezon 2 Postacie

Rokka Braves Of The Six Flowers Sezon 2

Adlet Mayer, któremu głosu użycza Soma Saito, jest głównym bohaterem serii i ogłosił się najsilniejszą osobą na świecie. Używa narzędzi do walki i podstępu, aby złapać swoich wrogów w pułapkę i zaskoczyć ich. W jego wiosce pojawił się Tenguneu i zabił całą wioskę oprócz niego, co doprowadziło do tego, że postanowił zemścić się za to wydarzenie i chciał stać się odważny. Nashetania Loei piena Augusta, której głosu użyczyła Yoko Hikasa, to pierwsza księżniczka piena i święta ostrzy. Potrafi tworzyć ostrza z niczego, których używa jako pocisków.

Fremy Speed Draw, której głosu użycza Aoi Yuki, jest snajperką i odważną zabójczynią, a także świętą od prochu. Jest pół-przyjaciółką, zdradzoną przez matkę i plemię z powodu nieudanej próby zabicia chemika, co doprowadziło ją do myśli o zemście poprzez zabicie boga demonów. Gold of aurora, której głosu użycza Koki Uchiyama, to młody rycerz, który jest całkowicie oddany Nasshetanii. Włada on olbrzymią włócznią i ma za zadanie odnaleźć zabójcę sześciu kwiatów.

Chamo Rosso, której głosu użycza aikakuma, to mała dziewczynka, która jest najpotężniejszą wojowniczką tej ery. Jest również świętą bagien. Każdy zjedzony przez nią kyoma żyje w bagnie, leżąc w jej żołądku. Mora Chester, której głosu użycza Rina Sato, to poważna i bardzo intelektualna kobieta, która służy jako przywódczyni świętych i jest także świętą gór.

Hans Humpty, któremu głosu użyczył Kenichi Suzumura, to dziwny zabójca, który naśladuje kota i jego ruchy. Rolonia manchette, której głos podkłada Hisako Kanemoto, jest krowią zbroją noszoną przez krótką dziewczynę. Nosi okulary i jest Świętą Świeżej Krwi, a także przyjaciółką z dzieciństwa Adleta . Ona ma zdolność magicznego uzdrawiania.

Kyoma: Tgurneu, Cargikk i dozzu to trzej przywódcy kyoma . Tgurneu jest manipulantem i lubi czytać wiersze. Cargikk potrafi przemieniać się w lwa i zachowuje się w stosunku do swoich kolegów kyoma jak dzieci. Dozzu potrafi przemieniać się w psa i kontrolować błyskawice.

Rokka Braves Of The Six Flowers Season 2 Trailer

Status zwiastuna jest taki sam, jak zapowiedź drugiego sezonu serialu, ale oczekuje się, że w zwiastunie kolejnego sezonu pojawi się więcej postaci i będzie on dość dokładnie opisywał widzom wątek fabularny.

Jak oceniasz artykuł?