Rosario Vampire Sezon 3 Data premiery Aktualizacja

To anime z pewnością przywołuje wiele wspomnień. Podobnie jak ja, wielu oglądało to anime raz za razem. Cykl trwa dalej, ale o tym kiedy indziej.

Czy oglądałeś Devils Line, Blood+, Bakemonogatari, Karin, Blood Lad, Vampire Knight i inne?? Cóż, jest wiele anime opartych na gatunku wampirów. Samo słowo wampir wywołuje w nas wiele fantastycznych uczuć. Jeśli powstanie anime na tej podstawie, to kto to przegapi?! Nie ty? Jak sugeruje tytuł, również to anime jest oparte na gatunku wampirów.

Interesujące, prawda?! Wtedy nie będę się powstrzymywał, tylko od razu zacznę omawiać temat.

Anime jest adaptacją mangi napisanej przez Akihisę Ikedę. Haremowe anime romantyczne, nadprzyrodzone, ecchi doczekało się już 2 sezonów. A jeśli jesteś na tej stronie, musisz być chętny na trzecią część. Haremowe anime ma również wersję do gry. Jeśli nie wiecie, co to jest harem, to ja wam powiem. Harem to gatunek, w którym 2 lub więcej bohaterek anime zakochuje się w tym samym facecie.

Łączna liczba odcinków wynosi 26, a czas trwania anime to 25 minut każdy. Anime zadebiutowało w zimie 2008. Znana również pod nazwą Rosario + Vampire, ma ocenę 6.78 wg My Anime List (MAL), 6.9 przez IMDb i jest bardzo popularny wśród fanów wampirów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o statusie wznowienia, przewijaj dalej!

Małe ostrzeżenie: Spoilery przed nami!

Rosario Vampire Sezon 3 Data premiery

Szanse na to, że anime powróci z nowym sezonem są bardzo małe. A z każdym rokiem szanse na to są coraz mniejsze. Anime, które pochodzi z 2008 roku, powraca z nowym sezonem po ponad 10 latach, szanse na to są raczej mało prawdopodobne.

Powiem wam szczerze, że aby anime mogło zrobić nowy sezon, musi minąć co najwyżej 5 lat. A co najważniejsze, manga ukończyła wszystkie swoje tomy wydane do 2014 roku.

Chociaż, jak już mówiłem, o ile nie zdarzy się cud, przedłużenie sezonu jest mało prawdopodobne. Jednak cuda się zdarzają. Poza czekaniem nie mamy już innych opcji, prawda?. Poczekajmy więc i zobaczmy anime, które wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Czy to utoruje drogę do trzeciego sezonu?

Jesteśmy również w pogotowiu, jeśli pojawi się zielone światło z ich strony, zamieścimy tutaj najnowsze aktualizacje. Do tego czasu oglądajcie i oglądajcie ponownie to anime. A co najważniejsze, bądźcie czujni.

Rosario Vampire Sezon 2 Data premiery 1 października 2008 r
Rosario Vampire Sezon 2 Data zakończenia 24 grudnia 2008
Rosario Vampire Sezon 3 Data premiery Jeszcze nie ogłoszona

Rosario Vampire Sezon 2 Historia

Rosario Vampire Season 3 Release Date
Rosario Vampire

Rosario to Vampire Capu2, z 13 odcinkami i 24 minutami trwania ma rating 6.93 przez MAL.

Minął rok od zapisania się Aono do szkoły dla istot nadprzyrodzonych. Będąc jedynym człowiekiem wśród wampirów, czarownic i sukkubów, znajduje się w centrum zainteresowania wszystkich koleżanek z klasy i starszych klas. Sprawy są już dla niego trudne, gdy te potwory go pożądają. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy do akademii dołącza młodsza siostra Moki.

Czy i w jakiej formie pojawią się kłopoty i ile osób spłonie z tego powodu?? Czy ten już haremowy romans skomplikuje się jeszcze bardziej?? Kłopoty są w drodze, kto przeżyje, a kto przegra?

Oglądaj anime i ciesz się romansem do woli!

Rosario Vampire Sezon 1 Fabuła

Akademia Youkai, to, co wydaje się z zewnątrz, nie jest tym, czym jest od środka. Do akademii uczęszczają wszystkie nadprzyrodzone istoty, które próbują żyć wśród ludzi dzięki normalnym zajęciom i nauce.

Aono jest przeciętnym chłopcem w swoim wieku, który nie jest w stanie zapisać się do żadnej szkoły z powodu słabych ocen. Martwiąc się o przyszłość swojego syna, rodzice zapisują go do akademii, nie wiedząc o mrocznych sekretach, które kryje ona za murami. Teraz jako jedyny ludzki uczeń zakochuje się w Campus belle. Od tego momentu wszystko zaczyna się robić naprawdę interesujące.

Ta komedia romantyczna z elementami ecchi sprawi, że będziesz tryskał śmiechem, miłością i życiem.

Oglądaj!

Gdzie oglądać Rosario Vampire Sezon 3?

Możesz obejrzeć anime na stronie Netflix. Można też obejrzeć na stronie Gogoanime, Hulu, lub 9anime.

Rosario Vampire Sezon 3 Trailer

Rosario Vampire Sezon 3 Data premiery
Rosario Vampire

Udostępniłem wam zwiastun 1. sezonu, abyście mogli się nim nacieszyć. Inne zwiastuny można znaleźć na stronach YouTube oraz inne strony i OTT.

Obejrzyj to niesamowite anime online. Jestem przekonana, że to poprawi ci humor.

Happy Watch!

Jak oceniasz artykuł?