Sally4Ever Sezon 2 Data premiery odwołana?

Premiera Sally4Ever na Sky Atlantic 25 października 2018 roku, a na HBO 11 listopada 2018 roku w Wielkiej Brytanii. Serial jest produkowany przez Hush Ho i Various Artists Ltd. Julia Davis opracowała, napisała i wyreżyserowała ten komediowy sitcom. Producentami wykonawczymi serialu są Philip Clarke i Jesse Armstrong, a także Sam Bain i Julia Davis.

Sally, która od dziesięciu lat jest zaręczona ze swoim wieloletnim partnerem Davidem, jest głównym bohaterem każdego odcinka Sally4Ever. Wszystko się zmienia, gdy David prosi ją o rękę. Życie Sally ulega trwałej zmianie, gdy pojawia się Emma. Rozpoczyna się ich szalony romans, który szybko przeradza się w prawdziwy flirt. Dla niektórych widzów problematyczna może być np. scena z tamponem w tym serialu.

Sally4Ever Sezon 2 Data premiery

Sally4Ever Sezon 2 Data premiery
Sally4ever

Sally4Ever Sezon 1 miał swoją premierę 25 października 2018 roku i był emitowany do 6 grudnia 2019 roku. Krytycy i widzowie wystawili serialowi mieszane recenzje, niektórzy nazwali go „doskonałym, ale przerażającym”.” W każdym razie, wyglądało na to, że jest popularny i pożądany przez większość. Będziemy musieli poczekać na nowy sezon, aby dowiedzieć się, na czym polega fascynacja Emmy Sally. Sieć nie podjęła jeszcze decyzji, kiedy serial pojawi się na antenie.

Sezon 2 nie został jeszcze potwierdzony, ale wierzymy, że zostanie odnowiony. Premiera 2. sezonu Sally4Ever planowana jest na 2022 rok. Sally (Davis) ma nadzieję, że popularność serialu doprowadzi do powstania drugiego sezonu. Myślę, że to będzie coś, co można poznać po smaku” – powiedziała. Jest mało prawdopodobne, że wszyscy to docenią. Mimo że obraz ten jest pełen humoru i cierpienia, zawiera dramatyczną historię.’

Sally4Ever Sezon 1 Data premiery 25 października 2018 r
Sally4Ever Sezon 1 Data zakończenia 6 grudnia 2019 r
Sally4Ever Sezon 3 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Sally4Ever Sezon 1 Obsada

Catherine Shepherd, która w serialu gra Sally, jest kluczowym elementem obsady. Julian Barratt Pettifer w roli Nigela. Byłym mężem Sally był Alexander Tulloch Macqueen, a David to Alexander Tulloch Macqueen. Felicity Jane Montagu i Julia Charlotte L Davis zagrały Elanor. Mick i Deborah są grani odpowiednio przez Steve’a Orama i Jane Stanness.

Sally4Ever Sezon 1 Historia

Sally4ever sezon 2 Data premiery
Sally4ever

Sally, marketingowiec średniego szczebla, tęskni za dobrą zabawą. Od jedenastu lat widywana jest ze swoim nadętym partnerem, prowadząc życie, które jest, mówiąc szczerze, powtarzalne. Kiedy pewnego pamiętnego dnia spotyka piosenkarkę/aktorkę Emmę, jej świat zostaje wywrócony do góry nogami. Emma jest pisarką, poetką i muzykiem, a także wokalistką. Sally postanawia zakończyć swój związek z Davidem i rozpocząć improwizowany romans z Emmą w jego miejsce. Ona nie interesuje się nim od co najmniej siedmiu lat, mimo że darzy go silnym uczuciem. David jest zdenerwowany niespełnioną obietnicą złożoną Sally, że w dniu ich ślubu założy wspaniałą suknię ślubną swojej matki. W międzyczasie namiętny romans Sally i Emmy rozkwita w coś bardziej znaczącego.

Niektórzy byli zaskoczeni kręceniem dość ostrych scen seksu z udziałem dwójki naszych bohaterów. Według recenzji Guardiana, twórca najlepszych piosenek serialu mógł zostać przyćmiony przez lesbijskie igraszki miłosne Sally i Emmy. Według recenzenta, „długo oczekiwana scena seksu Sally i Emmy, w której Emma ujawnia się jako lesbijka, jest szczytem – lub nadirem – ponieważ zawiera wszystkie największe hity twórcy: intymność przez zepsutą soczewkę, rozszerzone spojrzenie na płyny ustrojowe i funkcje, które wolałbyś zignorować, parodie ekranowych konwencji, a także, w jakiś sposób (biorąc pod uwagę nieubłaganą fizyczność działań), seksualne przebudzenie”.

Jednak z czasem sprawy się pogarszają i zanim Sally się zorientuje, Emma przejęła kontrolę nad jej życiem w każdy możliwy sposób. Emma zostaje uwięziona w koszmarze, gdy ich związek wymyka się spod kontroli, a romans przybiera nieoczekiwany obrót. To jest thriller, a nie komedia z dreszczykiem. Sally staje się obiektem obsesyjnej uwagi Emmy, a ona sama przejmuje kontrolę nad własnym życiem. Raz posuwa się za daleko, ukrywając Sally na strychu. Przez siedem półgodzinnych odcinków to szalona podróż. Rotten Tomatoes przyznało pierwszemu sezonowi ocenę 97 procent. Serial otrzymał pozytywne opinie krytyków, o czym świadczy wynik 77/100 w serwisie Metacritic.

Sally4Ever Sezon 2 Trailer

Sezon 2 Sally4Ever nie został jeszcze zapowiedziany, ale w oczekiwaniu na niego możesz przypomnieć sobie zwiastun sezonu 1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, obejrzyj poprzednie sezony serialu na stronie HBO.

Jak oceniasz artykuł?