Scarlet Nexus Odcinek 13: Czy będzie odcinek 13?

Scarlet Nexus to anime, które powstało na podstawie popularnej gry wideo o nazwie Scarlet Nexus. Producentem anime jest Sunrise. Premiera anime miała miejsce 1 lipca 2021 roku. Zapowiedź tego samego została wydana w marcu 2021 roku. W Azji jest licencjonowany przez Media link, podczas gdy poza Azją jest licencjonowany przez Funimation. Nishimura i Yuji Ito będą projektantami postaci, natomiast do napisania scenariusza serialu zatrudniono Yoichi Kato, Toshizo Nemoto i Akiko Inoue.

Ponieważ ludzie pokochali muzykę z serialu, ten sam kompozytor, który pracował nad muzyką do gry Dream in Drive, pracował również nad motywem przewodnim anime Red Criminal.Program został dobrze przyjęty i do tej pory ukazało się w sumie 12 odcinków. Do tej pory historia ma się świetnie i ludzie są nią bardzo podekscytowani. Ludzie są szczęśliwi, że ich ukochane postacie z gier pojawiają się na ekranie i mogą zobaczyć, jak odgrywają swoją historię. Popularność gry przyniosła serialowi dużą sławę, gdy tylko został wydany.

Tak więc, jeśli chcesz poznać wszystkie dostępne informacje na temat ostatniego odcinka tego sezonu Scarlet Nexus, czytaj dalej i odkryj wszystko, co dla Ciebie zebraliśmy.

Scarlet Nexus Odcinek 13 Data premiery

12. odcinek wyemitowano 16 września. Tytuł odcinka będzie brzmiał: The Moon’s Secret. Reżyserem będzie Hiroyuki Nishimura. W tym odcinku zobaczymy, jak rozpoczynają się poszukiwania Yuito i jak staje się on światowym przestępcą w miarę rozwoju fabuły Karen. Dowiemy się również, jak OSF zamienia ludzi w potwory, przeprowadzając eksperymenty na ich mózgach.

Yuito powinien być nieco zaniepokojony faktem, że z bohatera został wrobiony w przestępstwo i cieszy się, że jego przyjaciel Wataro uciekł. Historia będzie się rozwijać od tego momentu. Yuito i jego sojusznicy nie mogą tam zostać i próbują bezpiecznie przenieść się do miasta Togetsu. Tam kapłanka powie, co rząd robił w imię zaprowadzenia prawa i porządku wśród mieszkańców wioski.
Miejmy nadzieję, że nasi bohaterowie dotrą bezpiecznie do celu i będą w stanie ochronić miasto.

Jak na razie nie ma daty premiery Scarlet Nexus odcinek 13.

Scarlet Nexus odcinek 12 streszczenie

Anime jest oparte na popularnej grze stworzonej przez Bandai Namco Studios z Tose o tej samej nazwie. Główna fabuła serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i jest to anime o alternatywnej rzeczywistości. W czasach tego anime technologia opiera się na składzie mózgu każdej osoby i na tym, z czego jest zbudowany. Istnieje specjalna grupa zadaniowa zwana OSF lub Other Supression Force, która zatrudnia ludzi z różnymi potężnymi zdolnościami i tworzy masę, która może chronić obywateli przed mutantami należącymi do pasa egzystencjalnego i atakami.

Scarlet Nexus Odcinek 13 Postacie

Głównym bohaterem jest Yuito – jest drugim synem prestiżowej rodziny znanej jako rodzina Sumeragi. Posiada specjalną moc psioniczną – grawikinezę. Ta moc pozwala mu kontrolować ruchy wszystkich obiektów, które znajdują się w jego pobliżu. Świetnie posługuje się mieczem i jest bardzo przyjazny dla swoich kolegów z drużyny. Jest znany jako idealny członek zespołu i ma dobre zdolności przywódcze. Ale z jego mocami wiąże się pewien haczyk. Aby być w pełni kompetentnym, musi regularnie spożywać lekarstwo, które składa się z ludzkiej krwi i mózgów. Ponieważ nie urodził się z tymi mocami i otrzymał je w wyniku eksperymentów, powtarzające się użycie powoduje u niego luki w pamięci i przerwy w mocy. Znając całą prawdę, próbuje zaprotestować, ale bezskutecznie. Z tego samego powodu został uznany za zdrajcę.

Inni główni bohaterowiejest Kasane. Kasane jest adoptowanym dzieckiem i mieszka z rodziną Randall. Rodzina Randallów ma córkę o imieniu Naomi. Kasane jest bardzo opiekuńcza w stosunku do Naomi. Nie chce, by cokolwiek skrzywdziło Naomi. Kiedy jednak oboje zostali dołączeni do Kyoka Platon i wysłani na misję eliminacji Innych, przez pomyłkę Naomi została przemieniona w Inną, co uczyniło z niej zagrożenie. Z tego powodu zostaje zabrana przez siły T. W rezultacie rodzina Randallów wypiera się Kasane. Ona również ma moce, jak Yuito.

Yuito jest kochankiem Naomi i zdaje sobie sprawę, że to Kasane uratowała mu życie. Kiedy Naomi zmienia się w Innego, towarzyszy on Kasane, aby zdobyć dla niej lekarstwo. Tak więc trzymajcie się mocno i poczekajcie jeszcze trochę, aż zobaczycie nowy odcinek.

Jak oceniasz artykuł?