Science Fell In Love So I Tried To Prove It Season 2 Release Date!

Science Fell in Love, So I Tried to Prove It to adaptacja mangi o tym samym tytule. Jest to anime romantyczno-komediowe, ale nie podąża za typową fabułą anime romantyczno-komediowego, a wręcz przeciwnie – wyznanie miłości następuje już w pierwszym odcinku i w pierwszej scenie. Film oparty jest na historii miłosnej dwojga naukowców pracujących w tym samym laboratorium, którzy uważają, że wszystko, co dzieje się na Ziemi, wymaga analizy i ma naukowe uzasadnienie, do tego stopnia, że posuwają się nawet do używania wagi, aby zmierzyć liczbę składników potrzebnych do ugotowania danej potrawy.

Kalkulacje, analiza danych i logika to jedyne trzy rzeczy, wokół których kręci się ich świat. Kiedy Himuro, utalentowana naukowiec, wyznaje miłość Yukimurze, innemu naukowcowi z pasją, który pracuje w tym samym laboratorium, oboje decydują się na szereg „eksperymentów”, takich jak chodzenie na randki i inne działania, aby udowodnić, że ich miłość do siebie jest prawdziwa. Seria jest niezwykle zabawna, ponieważ wnosi świeży powiew do gatunku z całkowicie unikalną fabułą z unikalnymi postaciami.

Faktograficzna wiedza naukowa połączona z zabawnymi momentami sprawia, że serial wyróżnia się jeszcze bardziej. Drugi sezon serialu został już zapowiedziany, a fani nie mogli się doczekać, aby zobaczyć więcej wyjątkowej, słodkiej więzi między Yukimurą i Himuro. Oto wszystko, co wiemy o serialu Science Fell In Love So I Tried To Prove It Season 2 Release Date.

Science Fell In Love So I Tried To Prove It Season 2 Release Date

Pierwszy sezon serialu ukazał się 1 września 2018 r. Drugi sezon ma się ukazać w 2022 roku.

Science Fell In Love So I Tried To Prove It Sezon 2 Historia

Himuro i Yukimura pracują w laboratorium Ikedy razem z Kanade, Ibaradą i Kosuke pod opieką profesora Ikedy. Rikekuma jest maskotką i narratorem serii, który łamie czwartą ścianę, aby wyjaśnić skomplikowane fakty naukowe, które są wykorzystywane w serii. Himuro i Yukimura są w sobie zakochani, ale chcą przeprowadzić eksperymenty, aby udowodnić, że są w sobie zakochani. Oboje są doskonałymi naukowcami i mają takie samo podejście do nauki i logiki.

Chłodne opanowanie Yukimury ustępuje jednak za każdym razem, gdy jego niezręczność bierze górę, gdy wchodzi w bliski kontakt z Himuro. Himuro również się denerwuje, kiedy zbliża się do Yukimury, ale zachowuje się bardziej rozsądnie i zachowuje zimną krew, dopóki nie spożyje alkoholu. Pewnego razu, po sukcesie w laboratorium Ikedy, odbyła się uroczystość i Himuro wypiła dużo alkoholu, w wyniku czego była tak pijana, że na oczach wszystkich mówiła, jak bardzo kocha Yukimurę, co jest bardzo nieprawdopodobne z jej strony.

Z drugiej strony Yukimura, nawet będąc wtedy zdenerwowanym, zachował przy sobie nagranie, na którym mówi Yukimurze, jak bardzo go kocha, a on nie chciał go skasować, nawet po naleganiach Himuro. Chodzili na randki i przeprowadzali na sobie nawzajem wiele eksperymentów, takich jak wprowadzanie odpowiedniego nastroju, sprawdzanie bicia serca i wiele innych. Z drugiej strony Kanade jest ciężko pracującą w laboratorium juniorką, a także narratorką w niektórych momentach serialu. Mimo że jest młodsza, zachowuje się jak dojrzała, jeśli chodzi o romanse i inne praktyczne scenariusze życiowe.

Ibarada, starsza w laboratorium, która spędza większość czasu grając w gry wideo lub wykonując prace laboratoryjne, jest spokojna, ale czasami wspierająca. Spędza większość czasu na dokuczaniu Kousuke, otaku, a jednocześnie namiętnemu, ale leniwemu chłopakowi, który pracuje w tym samym laboratorium. Profesor Ikeda jest dla nich wszystkich wspierającym mentorem, który bardzo troszczy się o swoich drogich uczniów, ale nie powstrzymuje się przed podejmowaniem intensywnych działań, jeśli chodzi o dyscyplinowanie swoich uczniów.

Jednak niezależnie od tego, jak bardzo różnią się od siebie i są wyjątkowi, wszyscy są wspierającymi i troskliwymi ludźmi. Każde z nich troszczy się o innych na swój sposób. Wszystkie te zdrowe inicjatywy wraz z interesującą fabułą opartą na nauce, zabawnymi momentami i chwytającym za serce romansem sprawiają, że anime to trzeba obejrzeć.

Postacie

Himuro- Sora Amamiya, Avrielle Corti
Yukimura – Yuma Uchida, Billy Kametz
Kanade – Natsuko Hara, Renee Dorian
Ibarada – Nichika Omori, Erica Harlecher
Kousuke – Jun Fukushima, Jeff Schine
Profesor Ikeda – Ryotaro Okiayu, Aaron Laplante
Rikekuma – Momo Asakusra, Tara Sands

Miłośnicy anime mogą obejrzeć 1. sezon na Crunchyroll.

Jak oceniasz artykuł?