seis manos sezon 2 data premiery Oczekiwania!

Seis Manos to amerykański serial animowany dla dorosłych, stworzony przez Brada Graebera. Również pod tytułem Six Hands. Serial obejmuje podstawowe gatunki sztuk walki i akcji.Seis Manos został napisany przez Alvaro Rodrigueza i Daniela Domingueza.Pod kierunkiem Wilisa Bullingera, serial został wydany z łącznie 8 odcinkami w pierwszym sezonie 3 października 2019 r. Carl Thiel skomponował serial. Mówiąc o dziale produkcji, producentami wykonawczymi serialu są Brad Graeber, Alvaro Rodriguez, Rob Pereyda, Daniel Dominguez, Ken Sasaki i Brad Woods. Wyprodukowane przez Jasona Williamsa w ramach Powerhouse Animation Studios. i Viz Productions. W tym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące Sies Manos Sezon 2 Data premiery i inne aktualizacje.

Seis Manos Sezon 2 Data premiery

Fani Seis Manos są bardzo podekscytowani premierą drugiego sezonu po udanym występie sezonu pierwszego.Mimo że od premiery minęło już ponad półtora roku, twórcy nie ogłosili ani nie skomentowali żadnych informacji na temat aktualizacji 3. sezonu. Jak na razie twórcy i Netflix nie potwierdzili niczego oficjalnie. W ciągu tego półtora roku pamiętałem o pandemii koronawirusa . Również anime potrzebowało czasu, aby wydać swój sequel. Więc jest to sytuacja 50-50, czy sezon 2 będzie czy nie. Daty premiery 2. sezonu Seis Manos możemy się spodziewać w okolicach połowy 2022 r. Mimo to potwierdzimy te informacje i wprowadzimy zmiany w tej sekcji, gdy tylko pojawią się oficjalne słowa.

Pierwszy sezon został wyemitowany 9 października 2019 r. i liczył w sumie 8 odcinków na Netflixie. Obecnie Netflix ma tendencję do ogłaszania sequeli po przeanalizowaniu i obserwacji wyników 1. sezonu . Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i fani szybko otrzymają odpowiedzi na swoje pytania.

Seis Manos Season 2 Plot

Fabuła pierwszego sezonu obraca się wokół głównego bohatera, który mści się na złoczyńcach. Wszystko to kręci się wokół osobistych sporów i praw między bohaterem a zabójcami. Pierwszy sezon zakończył się bez odpowiedzi. Wprowadzono tak wiele nowych postaci i nastąpiła nagła zmiana w fabule. Wszystkie te rzeczy były na poziomie docelowej wydajności. W 2. sezonie oczekuje się, że fabuła zostanie wstrzymana po śmierci Blade’a. Cóż, wiecie, że występ Seis Manos został doceniony i otrzymał świetną ocenę, zobaczmy co się wydarzy w szczegółach sezonu?

Seis Manos Sezon 2 Obsada

Główne postacie i ich aktorzy głosowi to Seis Manos – Isabeli głosu użyczyła Aislinn Derbez, a głosowi Jesusa – Jonny Cruz.Trzech innych sojuszników to Chiu, któremu głosu użyczył Vic Chao, Garcia, której głosu użyczyła Angelica Vale, oraz Bister, któremu głosu użyczył Mike Colter. Wśród wrogów są El Blade, któremu głosu użyczył Danny Trejo, Alejandra, która była matką Blade’a, oraz Master Lo, który był mentorem Chou.

Seis Manos Sezon 2 Trailer

Jak na razie nic nie zostało oficjalnie ogłoszone. Będziemy aktualizować tę sekcję, gdy tylko pojawią się oficjalne daty. Do tego czasu, jeśli nie oglądałeś jeszcze pierwszego sezonu, zrób to na stronie Netflix Możesz też dodać go do swojej listy obserwowanych.

Jak oceniasz artykuł?