Shazam Season 2 Release Date: Renewed? Anulowano?

Shazam to amerykański film superbohaterski, który został nakręcony w roku 2019. Jest oparty na postaciach DC Comics o tej samej nazwie. Pod kierownictwem Davida F. Sandberg, wyprodukowany przez Petera Safrana i koprodukowany przez New Lina Cinema oraz DC Films. Historia opowiada o czternastoletniej nastolatce imieniem Billi Batson. Dzieciak został wybrany przez starożytnego czarnoksiężnika Shazama na swojego nowego mistrza poprzez wypowiedzenie słowa Shazam. Pokazuje, że pozwala mu to przekształcić się w dorosłego superbohatera o imieniu Levi z różnymi supermocami. Uważa się, że każdy z nas ma w sobie superbohatera, potrzeba tylko odrobiny magii, by go wydobyć. W przypadku Billy’ego, to po prostu stało się prawdą. Wystarczy wykrzyczeć jedno słowo, by przemienić się w superbohatera Shazama, ale w głębi serca nadal pozostać dzieckiem. Fabuła nabierze rumieńców, gdy okaże się, jak Shazam radzi sobie z okolicznościami kosztem swojej supermocy. Oto wszystko o Shazam Season 2 Release Date, obsadzie i fabule.

Shazam Sezon 2 Data premiery

Shazam Sezon 2 Data premiery
Shazam

Prace nad filmem rozpoczęły się w wytwórni New Line na początku XXI wieku, ale zostały opóźnione o kilka lat. Poszedł do preprodukcji w 2009 roku, ale projekt upadł. Film został oficjalnie zapowiedziany w 2014 roku, a Shazam ostatecznie trafił do kin 5 kwietnia 2019 roku. Po premierze, film natychmiast stał się sukcesem kasowym. To przyniósł brutto 366 milionów dolarów na całym świecie wraz z ogromnymi pochwałami na wyjeździe! Po nim nastąpi jego spin-off, czyli sezon 2. Nadchodzący sezon zatytułowany „Shazam: Fury of the Gods” miał pojawić się w kinach 1 kwietnia 2022 roku, ale z powodu trwającej pandemii, podobnie jak wszystkie inne filmy, również i ten został wstrzymany. Ogłoszono, że Shazam 2 pojawi się 2 czerwca 2023 roku.

Shazam Sezon 1 Data premiery 5 kwietnia 2019 r
Shazam Season 2 Release Date 2 czerwca 2023

Shazam Sezon 2 Spodziewana fabuła

Jedna z plotek, że po raz pierwszy pojawia się na następny sequel Shazam, że jest złoczyńców pojawił się w dwóch złych sióstr. Ta plotka wydaje się być potwierdzona do tej pory. Hespera grana przez Helen Mirren i Lucy Liu będą głównymi czarnymi charakterami sequela. Poza tym, nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na ten temat. Film jest wciąż w fazie rozwoju i produkcji.

Shazam Sezon 1 Historia

Kapitan Marvel, który był bardziej mistycznie obdarzony niż niepozorny Batson. W poprzednim sezonie nastąpił zwrot akcji, kiedy Batson okiełznał moc Kapitana Marvela, przywołując przychylność sześciu starszych istot i wykrzykując imię Shazam! Dokładnie w tym momencie mistyczne światło miałoby zstrzelić z nieba lub uderzyć Billy’ego i przemienić go w Kapitana Marvela. W sezonie 1 pokazano, że trzech nastolatków kradnie samochód, z powodu którego Billy Batson jego mentor, inny mentor sam zatrzymuje ich i daje im cenną lekcję, która jest warta zapamiętania dla reszty kontynuacji, jak również. Jedną z najbardziej lubianych piosenek z ostatniego sezonu jest „Can’t hold us” Macklemore’a. To jest prawie to, w czym ostatni sezon pozostawił widzów, w całości. Mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę! Powróć z najnowszym sezonem Shazam!

Shazam sezon 2 – obsada

Shazam Sezon 2 Data premiery
Shazam

Shazam! W furii bogów ponownie pojawi się większość obsady i ekipy z poprzedniego filmu. David F. Sandberg powrócił na pokład jako reżyser wraz z Peterem Safranem jako producentem. Pozostawiając tę sekcję twórcy niektóre z głównych postaci, takich jak Zachary Levi, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, a reszta popularnych Shazam obsada powraca.

Patrząc na nowe twarze do sezonu zaczyna się od Djimon Housou, Meagan Good, Ross Buttler i wiele więcej są powtarzając swoją rolę w nadchodzącym sezonie. Według źródeł, niektóre z potwierdzonych postaci to Rachel Zegler, Helen Mirren i Hespera. Lucy Liu jako Kalypso pojawi się jako główny czarny charakter i córka Atlasa. Mark Strong nie powróci jako złoczyńca Dr. Thaddeus Sivana. Zostało również potwierdzone, że Black Adam grany przez Rocka nie pojawi się w nadchodzącym Shazamie! Tylko, czy Mister Mind, złoczyńca gąsienicy pojawi się, czy nie, jest kwestią do pozostawienia.

Shazam Sezon 2 Trailer

Teaser zwiastuna już wyniósł emocje i akcję na zupełnie nowy poziom po tym, jak się pojawi. Widzowie mają nadzieję, że będzie to bardziej spektakularne widowisko.

Jak oceniasz artykuł?