Śpiąca królewna w zamku demonów Sezon 2 Data premiery

Sleepy Princess in the Demon to japońska seria mangi, która została zaadaptowana na wersję anime przez Doga Kobo emitowaną od października do grudnia 2020 roku. Gatunek serialu to przygoda, fantasy i kawałek życia. Serial telewizyjny anime napisany przez Yoshiko Nakamurę i wyreżyserowany przez Mitsue Yamazaki. Pierwszy odcinek serialu ukazał się 6 października 2020 roku, a ostatni 22 grudnia 2020 roku. W sumie w sezonie jest 12 odcinków. Serial spotkał się z dobrym przyjęciem ze strony widzów, krytyków i fanów, co znajduje odzwierciedlenie w jego notowaniach na różnych platformach. Programowi udało się zdobyć 7.5 punktów na 10 na IMDB i 8 punktów na 10 na MyAnimeList.net. Według Google, anime spodobało się 92% użytkowników. Więc wiedz, że tutaj Śpiąca Królewna w Zamku Demonów Sezon 2 Data premiery, postacie, spoilery i więcej.

Śpiąca królewna w zamku demonów Sezon 2 Data premiery

Sleepy Princess in the Demon Castle Season 2 Release Date
Śpiąca królewna w zamku demonów

Od czasu zakończenia serialu, fani czekają na kolejny sezon. Fani byliby zdruzgotani, gdyby dowiedzieli się, że twórcy serialu lub platforma streamingowa nie powiedzieli nic na temat następnego sezonu serialu. Twórcy nie anulowali jednak również serialu. Przyjrzymy się więc kilku faktom i spróbujemy ustalić, czy sezon 2 serialu jest możliwy. Pierwszy sezon objął tylko siedem tomów z 20, a najważniejszym faktem jest to, że seria mangi nadal publikuje kolejne tomy. Tak więc, jeśli chodzi o materiał źródłowy, twórcy mają go wystarczająco dużo, by stworzyć dwa lub więcej sezonów. Serial spotkał się z dobrym przyjęciem widzów i fani chcą kolejnego sezonu. Co więcej, oficjalne konto anime na Twitterze wielokrotnie dawało fanom wskazówki na temat kolejnego sezonu, ale nigdy nie powiedziano nic wyraźniej.

Śpiąca królewna w zamku demonów Sezon 2 Historia

Fabuła obraca się wokół księżniczki Syalis, która jest młodą księżniczką. Została porwana przez Króla Demonów. Jednak księżniczka zamieniła to w wakacje, mimo wysiłków demona. Wygląda na to, że ma królewskie życie i jest obojętna na sytuację.

Śpiąca królewna w zamku demonów Sezon 2 Postacie

Śpiąca Księżniczka w Demonie Sezon 2
Śpiąca Królewna w Demonie Sezon 2

Bohaterami serialu jest księżniczka Syalis, której głosu użyczyła Inori Minase. Syalis jest księżniczką porwaną przez króla demonów i mieszka tam już od czterech lat. Twilight – Król Demonów, w którego wciela się Yoshitsugu Matsuoka, który porwał Syalis we śnie. Księżniczka prawie się nie budzi i nigdy jeszcze nie odbyli porządnej rozmowy. Widać, że on nigdy nie może się jej sprzeciwić i widać, że mu na niej zależy. Demon Cleric jest kolejną postacią w serialu, która wydaje się być dżentelmenem, ale jest odpowiedzialna za świątynię demonów. Tej postaci głosu użyczył Kaito Ishikawa. Inni bohaterowie serialu to: Dawner the Hero, Quilladillo, Minotaur, Ghost Shroud, Great Red Siberian, Castle Goblin Grunt, Harpy, Hades, Cubey, Alazif i wielu innych.

Sleepy Princess in the Demon Castle Season 2 Trailer

Ponieważ nie ma żadnych informacji o 2. sezonie serialu, na YouTube nie ma zwiastuna tego sezonu. Na YouTube jest jednak dostępny zwiastun 1. sezonu. Jeśli chcesz go obejrzeć, po prostu kliknij na link podany powyżej. Będziecie mogli obejrzeć zwiastun sezonu 1. Jeśli podobał Ci się zwiastun i fabuła serialu i chcesz obejrzeć cały serial, jest on dostępny na stronie Funimation. Daj nam znać, co sądzisz o serialu po obejrzeniu go w polu komentarza. Miłego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?