Strażnicy Galaktyki Tom 3 Szczegóły daty premiery!

Zdjęcia do „Strażników Galaktyki 3” trwały dłużej, niż się spodziewano, ale ostatecznie rozpoczęły się wcześniej, niż przewidywana data premiery w 2023 roku.

Po zaprzeczeniu, że trzyquel rośnie być hitem z każdym innym opóźnieniem, James Gunn pokazał, że filmowanie rozpoczęło się w listopadzie 2021 roku. Z tej okazji otrzymaliśmy nawet obrazek z okazji zbliżenia małżeńskiego.

Cały zakulisowy dramat Gunna, związany z jego zwolnieniem i ponownym zatrudnieniem, jest teraz rozszerzony na zewnątrz, a twórca filmu podkręca tempo wyładowywania trzech sequeli, wymawiając, że jest „ogromny” w wyrażeniach światów na sposób, który należy zobaczyć.

Guardian of Galaxy Tom 3 Data wydania

Strażnik Galaktyki Tom 3
Strażnik Galaktyki Tom 3

W końcu udało się ustalić i potwierdzić za pośrednictwem Marvela, że Guardians of the Galaxy Vol. 3 może pojawić się 5 maja 2023 roku, więc można już oficjalnie rozpocząć odliczanie.

W październiku 2021 roku Disney przesunął daty premiery każdego z nadchodzących filmów Fazy Czwartej, jednak trzyquel pozostał dokładnie w tym samym miejscu, w którym jest. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie i będziemy mogli zobaczyć go w kinach w maju 2023 r.

Wcześniej, w grudniu 2022 roku, na Disney+ pojawi się Holiday Special, w którym zostanie przedstawiony „jeden z najlepszych filmów w historii” MCU bohaterów wszech czasów”, zgodnie z opinią Gunna. Film jest kręcony w tym samym czasie ze względu na realia filmu 1/3.

Strażnicy Galaktyki Tom 3 – obsada

Zdajemy sobie sprawę, że Gamora została zabita w Avengers: Infinity War, jednak Endgame dodał Gamorę z innej linii czasowej w 2014 roku, która zmieniła się w dodaną do przodu do 2023 roku i zaginęła po tym, jak Tony Stark zachował dzień. Po sportowej odsłonie Avengers: Endgame, będziemy mogli ponownie zobaczyć Zoe Saldanę w roli Gamory.

Saldana stwierdziła, że musiałaby „odkryć przerażającą Gamorę” w filmie Strażnicy 1/3, a my naprawdę byśmy się na to zgodzili.

Plecy Strażnika zobaczymy wcześniej niż w 1/3 filmu, ponieważ mogą się one pojawić w filmie Thor: Miłość i Grom. Wątpliwe jest, czy to sugeruje, że będziemy w stanie zobaczyć Chrisa Hemswortha jako Thora w 1/3 części filmu Strażnicy, chociaż.

Gunn zdradził, że akcja „Strażników Galaktyki 3” rozgrywa się po nowym filmie o Thorze, co wyklucza crossover z Thorem.

Strażnicy Galaktyki Tom 3 Fabuła

Fabuła Strażników Galaktyki vol.3
Fabuła Guardians of Galaxy Vol.3

Szczegółowe informacje na temat fabuły 1/3 filmu nie są jeszcze ujawnione, jednak Gunn obiecał, że będzie to „epickie zakończenie” opowieści, którą rozpoczął w Strażnikach Galaktyki z 2014 roku.

Film jest gotowy, aby zapobiec temu nowatorskiemu modelowi grupy na ekranie, a Bautista wyklucza możliwość zagrania Draxa w kolejnym filmie. To znaczy, jeśli chodzi o moje zobowiązania, to dostałem „Strażników 3″ i to prawdopodobnie będzie rola Draxa,” powiedział Digital Spy.

Bautista dodał, że każdy inny aktor musi odpowiednio zagrać Draxa w kolejnych odsłonach, jednak dla Gunna Bautista jest Draxem i nikt inny nie może nim być. Po Endgame, trzeci tom filmu i.e., Guardians Of Galaxy będą szukać Gamory, która zniknęła po wielkiej wojnie z Thanosem.

Gunn stwierdził, że jeśli nie uda mu się nakręcić filmu 1/3, będzie bardzo rozczarowany, że nie dokończył historii Rocketa. Liczcie więc na dodatkowe informacje o Rockecie w 1/3 filmu, prawdopodobnie nawet na całą jego historię. Ponadto zdradził, że film 1/3 jest „dość ciężki”, dodając: „To cięższa opowieść, więc jest to emocjonalna metoda transportu”. Jest to coś, co Karen Gillan dofinansowała, jak stwierdziła, że kiedy studiowała scenariusz z Pomem Klementieffem, były „całe łzy”.

Miejmy nadzieję, że łzy nie są spowodowane tym, że wielu z naszych ulubionych Strażników ma zginąć.

Jak oceniasz artykuł?