Swap Shop Season 2 Release Date Updates and More!

Swap Shop Sezon 2 Oficjalny zwiastun

Swap Shop to telewizyjne reality show, które jest emitowane w Stanach Zjednoczonych. Tematem serialu jest program Swap Shop w stacji radiowej WRGS w Rogersville w stanie Tennessee, który stacja nazwała „World Famous Swap Shop”.

Sześć odcinków będzie miało swoją premierę 9 listopada, a finał serii zakończy pierwszy sezon. Fani wyrazili ogromną chęć obejrzenia drugiego sezonu, ale twórcy serialu nie wydali jeszcze oficjalnego oświadczenia na temat jego losów. Pomimo popularności wśród widzów, serial nie uzyskał najwyższej oglądalności, otrzymując 6.3 na 10 punktów na IMDb i 3 na 5 punktów na Common Sense Media. Netflix pokazał jedną oczywistą rzecz, ignorując wyniki oglądalności pierwszego sezonu i potwierdzając ożywienie drugiego sezonu, wypuszczając teaser. To tylko dowodzi, że widzowie powinni słuchać twórców programu, gdy mają jakieś prośby. Do premiery drugiego sezonu pozostało niewiele czasu, więc fani mogą do tego czasu nadrobić zaległości z pierwszego sezonu, ponieważ od mniej więcej ostatniego odcinka minęło już sporo czasu.

Swap Shop Season 2 Release Date

Zwiastun oficjalnie potwierdził datę premiery drugiego sezonu na 16 lutego 2022 roku. Sezon 2 został odnowiony przez Netflix. Zwiastun sezonu został już udostępniony na YouTube i Netflix 26 stycznia 2022 r. Netflix oficjalnie ogłosił wznowienie drugiego sezonu serialu, pokazując, że zależy im na widzach. Jak wszyscy wiemy, na świecie panuje ogromny kryzys, ale nie powstrzymało to Netflixa przed wyprodukowaniem drugiego sezonu serialu. Widzowie muszą wyrazić swoją wdzięczność za ten reality show, oglądając go.

Swap Shop Sezon 2 Spodziewana fabuła

Swap Shop Season 2 Release Date
Swap Shop

Ponieważ reality show skupia się wyłącznie na kupnie, handlu i sprzedaży różnych przedmiotów, fani mogą spodziewać się więcej tego samego w ewentualnym drugim sezonie. Swap Shop Season 2″ będzie najprawdopodobniej oparty na podobnym pomyśle, co sezon 1. Słuchacze odwiedzają program Swap Shop stacji radiowej WRGS w poszukiwaniu bardziej wartościowych przedmiotów lub po prostu chcąc poszerzyć swoją działalność.

Następnie spróbują namierzyć diament w niewłaściwej lokalizacji, negocjować ze sprzedawcą, zwrócić kamień i odsprzedać go w celu uzyskania dodatkowych dochodów. Jest to połączenie biznesu i osobistych zainteresowań. Od klejnotów i artefaktów po komiksy i jedyne w swoim rodzaju produkty – każdy obszar zainteresowania jest uwzględniony.

Zwiastun serialu nie ujawnił zbyt wiele z perspektywy fabuły, ale mimo to wiadomość o wznowieniu drugiego sezonu wystarczy fanom przynajmniej na razie. Teraz fani muszą jeszcze tylko trochę poczekać, ponieważ pozostało już tylko kilka tygodni i fani będą mogli cieszyć się drugim sezonem. Oczekujemy, że drugi sezon również przyniesie takie same okazje, napięcie i rozrywkę, nawet bardziej niż sezon pierwszy.

Swap Shop Sezon 2 Obsada

Swap Shop Sezon 2 Data premiery
Swap Shop

Być może nie zobaczymy już w telewizji dżokeja z radia WRGS, Jaya Phillipsa, ponieważ w pierwszym sezonie „Swap Shop” nie przedstawiono osobiście ludzi z tego wąsko zakrojonego programu radiowego.Jesteśmy jednak przekonani, że będziemy mogli usłyszeć jego głos wzywający nas do odwiedzenia „Swap Shopu”, tak jak to miało miejsce w radiu FM/AM i w pierwszym odcinku.

Przewidujemy również, że większość osób, które pojawiły się w Swap Shop Sezon 1, szczególnie jako kupujący, powróci w Swap Shop Sezon 2. W skrócie, zobaczymy JD i Bobby’ego z zespołu JD’s Realty and Auction razem. Victoria Clooney z West Main Antiques i Larry z BobMartu, odpowiednio.

Dale Kyker i Scott Jones z Kyker’s Extreme Automotive, Jen i Doug z Pickers Paradise, Leo i Danny z Versus ATL oraz bracia Sammie i Mark Issac z Sammie’s Auction House również mogą powrócić w drugim sezonie programu. Richard Davis i Garin Dickerson z Nirvana Comics, a także JP Mathes i Fiddling Leona mają powrócić w 2. sezonie Swap Shopu. Fani prawdopodobnie zobaczą też kilka nowych twarzy.

Gdzie oglądać Swap Shop Sezon 2?

Drugi sezon serialu został już potwierdzony. Netflix udostępnił oba sezony do obejrzenia. Sezon pierwszy składa się z sześciu odcinków, z których każdy trwa około 25-30 minut. W drugim sezonie fani mogą spodziewać się takiej samej lub większej liczby i długości odcinków.

Swap Shop Sezon 2 Zwiastun

Dwa dni temu ukazał się zwiastun 2. sezonu Swap Shop, czyli 26th Styczeń 2022. Ponieważ serial jest dostępny dla wszystkich widzów tylko na jednej platformie, Netflix, jest dostępny tylko tam. Zwiastuny pierwszego i drugiego sezonu są dostępne na YouTube, a filmik z drugiego sezonu można znaleźć na górze tego artykułu. Już za tydzień fani będą mogli cieszyć się drugim sezonem Swap Shopu.

Jak oceniasz artykuł?