Świeże i chrupiące Data premiery i zwiastun!

Czy jesteś miłośnikiem jedzenia?? Uwielbia smażone, chrupiące jedzenie? Chcesz poznać najlepsze miejsca na chrupiące smażone rzeczy? Więc ten serial jest dla Ciebie. Daymon Patterson, gwiazda youtube’a, znany jako Daym Drops, rozpoczyna emisję swojego programu na Netflixie – Fresh, Fried, and Crispy. Jeśli jesteś łakomczuchem i wielkim fanem chrupiących, smażonych rzeczy i zawsze próbujesz nowych stoisk, aby poznać nowy smak. Fresh, Fried, and Crispy to nowy serial, który powinieneś obejrzeć. Daym to słynny youtuber, który publikuje najlepsze lokalizacje smażonych potraw w kraju. Stał się sławny w 2009 roku, kiedy jedna z jego recenzji jedzenia stała się viralem i zasłynął z recenzowania najlepiej wysmażonych rzeczy. Od tego czasu stał się sensacją youtube’a, a teraz spędził ponad 10 lat recenzując smażone potrawy. Jest właścicielem restauracji Mofongo w Windsor w stanie Connecticut. Tutaj mamy przyniósł szczegóły na temat Fresh Fried And Crispy Data wydania i inne szczegóły.

Ogłoszono datę premiery filmu Fresh Fried and Crispy

Jeśli jesteś fanem jedzenia i uwielbiasz odkrywać różne smaki, to ten serial jest dla ciebie obowiązkową pozycją do obejrzenia. Powinieneś ustawić sobie przypomnienie na 9 czerwca 2021 r. i zapiąć pasy, aby odbyć tę niesamowitą podróż do różnych miejsc, w których można zjeść jedzenie na ulicach U.S.Fresh Fried and Crispy ukaże się 9 czerwca, zgodnie z oficjalnym zwiastunem opublikowanym na stronie Netflix. Seria będzie liczyła w sumie 8 odcinków.

Recenzja filmu Fresh Fried And Crispy

Fresh Fried i Crispy Trailer Review

Oficjalny zwiastun został udostępniony na YouTube, Drops odwiedza różne miejsca w U.S. próbując różnych restauracji w San Diego, Baltimore i Birmingham. Wszystkie miejsca, w których można znaleźć najlepsze kopie smażonych chrupek. W zwiastunie można było zobaczyć, jak Daym próbuje różnych burgerów, smażonych kurczaków, placków krabowych i wielu innych rzeczy. Zwiastun według mnie był wystarczający, aby odkryć i sprawić, że każdy łakomczuch obejrzy ten program. Lokacje i eksploracja wszystkich restauracji były wystarczające, a podróż po smażonych potrawach przekroczyła wszelkie granice smażenia.

Świeżo usmażona i chrupiąca fabuła

Ten program jest w zasadzie oparty na youtube sensacji Daym Drops. Daym odkrywa najlepsze jedzenie w U. S.Daym zabierze cię w podróż po Ameryce, podczas której poznasz najlepszy smak. Daym stał się viralem dzięki swojemu posiłkowi w Five Guys. W zwiastunie, on wygasa najlepsze kurczaki, burgery i smażone rodzaje rzeczy w kraju. W zwiastunie powiedział, że może udać się w dowolne miejsce, byle tylko poznać smak dobrego jedzenia i podzielić się nim na swoim kanale youtube.

Dla wszystkich miłośników fast foodów ta seria jest obowiązkowa do obejrzenia i poznania.W zwiastunie Daym całuje swoje ulubione potrawy i mówi, że każdy kęs to inne doświadczenie.

Fresh Fried And Crispy trailer

Jeśli też jesteś miłośnikiem smażonego jedzenia, poznaj tę serię 9 czerwca i podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Jak oceniasz artykuł?