Szkoła 2017 Sezon 2 Data premiery, obsada i fabuła

Kim Jung-Hyun, Kim Se-Jeong, Jang Dong-Yoon, Han Sun-Hwa i Han Joo-wan występują w południowokoreańskim serialu telewizyjnym School 2017. Był emitowany na KBS2 w każdy poniedziałek i wtorek o 22:00 (KST) przez 16 odcinków od 17 lipca do 5 września 2017 roku. [1] Serial jest siódmą serią szkolną od KBS2.

School 2017, drama KBS o dojrzewaniu, zakończyła swój 16-odcinkowy serial. W finale serialu ekranowa para i jej przyjaciele mieli szczęśliwe zakończenie.

Pomimo wielu przeszkód w odcinku 16, Ra Eun Ho i Hyun Tae Woon byli w stanie udowodnić swoją niewinność dzięki wsparciu dyrektora Hyun Kang Woo. Początkowo ojciec męskiego bohatera zamierza usunąć bohaterkę i jej kochanka.

Jednak po uświadomieniu sobie, że może stracić wszystko w życiu, bogaty i wpływowy dyrektor szkoły postanowił się poddać. Rozmowa z Han Soo Ji pomogła mu dostrzec swoje błędy.

Szkoła 2017 Sezon 1 Fabuła

Historia śledzi losy grupy uczniów szkoły średniej, którzy starają się poradzić sobie ze stresem związanym z ocenami z egzaminów, a także z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą bycie nastolatkiem w wysokociśnieniowym, nieuczciwym systemie. Ra Eun-ho (Kim Se-Jeong) jest kluczową postacią, wesołą i życzliwą osiemnastolatką, która chce zostać autorką webtoonów, ale zostaje wplątana w poszukiwania tajemniczego szkolnego rozrabiaki, znanego jako „Uczeń X”.’

Jej pragnienie dostania się na uniwersytet, by studiować sztukę, zostaje zagrożone, gdy zostaje oskarżona o bycie Studentką X i grozi jej wydalenie. Hyun Tae-Woon (Kim Jung-Hyun) jest synem dyrektora szkoły i cieszy się młodością, ukrywając jednocześnie głębokie traumy. Song Dae-hwi (Jang Dong-Yoon) to bystry uczeń, który stale zdobywa pierwsze miejsca, ale nie ma środków finansowych, by dostać się na wymarzony uniwersytet.

Szkoła 2017 Sezon 1 Obsada

Szkoła 2017 Sezon 2 Data premiery
Szkoła 2017

Hyun Tae-Woon / Student X Kim Jung-Hyun jako Hyun Tae-Woon

Niesforny syn dyrektora szkoły. Gardzi swoim ojcem i nie traktuje edukacji poważnie. Po uratowaniu Eun-ho z wraku autobusu, bierze udział w wypadku motocyklowym, w którym ginie jego najlepszy kumpel Joon-ki. On i Eun-ho mają wspólne zainteresowania miłosne, a on okazuje się być uczniem X.

Ra Eun-ho jest grany przez Kim Se-Jeonga.

18-letni uczeń z kiepskimi ocenami, ale pozytywnym nastawieniem, który chce zostać twórcą webtoonów. Jej rodzina jest właścicielem restauracji z kurczakami, a ona sama pochodzi z klasy robotniczej.

Song Dae-hwi jako Jang Dong-yoon

Przewodnicząca szkoły. Mimo że pochodzi z niezamożnego środowiska, wydaje się być idealnym uczniem, który nieustannie plasuje się w czołówce. Spotyka się z Hong Nam-Joo, która pochodzi z biednej rodziny, ale udaje bogatą. Przed katastrofą był najlepszym przyjacielem Tae-Woon i Joon-ki. Jednak po śmierci Joona, między nim a Tae-Woonem wytworzyły się napięte relacje.

Shim Kang-myung jest grana przez Han Joo-wan.

Jest on wychowawcą klasy 2-1 i szczerze troszczy się o swoje dzieci, zawsze w nie wierzy wbrew zaleceniom reszty personelu. Trudno mu się wypowiadać w obliczu autorytetu. Zakochuje się w Han Soo-ji, policjantce.

Han Sun-Hwa w roli Han Soo-ji

Po degradacji za niewłaściwe prowadzenie sprawy, detektyw policyjny zostaje oddelegowany do liceum jako funkcjonariusz policji szkolnej. Jest świetnym detektywem, który dokładnie przestrzega przepisów. Shim Kang-Myung, nauczyciel, staje się jej miłosnym zainteresowaniem.

Szkoła 2017 Sezon 2 Data premiery

Szkoła 2017 Sezon 2 Data premiery
Szkoła 2017

Do tej pory nie ma żadnych informacji od twórców na temat sezonu 2, ale mamy nadzieję, że wkrótce zostanie wydany. Od zakończenia 1. sezonu widzowie czekają na jakiekolwiek wieści dotyczące 2. sezonu serialu. Twórcy zadbali o to, by nie pojawiły się żadne spoilery ani plotki, zanim sami podali datę premiery 2. sezonu.

Sezon 1 był bardzo udany, jeśli chodzi o oglądalność i wywarł duży wpływ na widzów. Przewidujemy, że informacje pojawią się wkrótce. Niezależnie od tego, jaka będzie data premiery, The Pop Times jako pierwszy przekaże Wam wszystkie informacje. Bądźcie czujni!

WIĘCEJ CZYTAJ | Dimension W Season 2 Release Date Updates and More!

Jak oceniasz artykuł?