Tajemnicza dziewczyna X Sezon 2 Data premiery Aktualizacja!

Na podstawie japońskiej mangi, której autorem i ilustratorem jest Riichi Ueshiba, serial anime Mysterious Girlfriend X śledzi romantyczną, a zarazem zabawną podróż Akiry i Mikoto, którzy przemierzają tajemniczą drogę swojego związku. Pełen interesujących postaci, w tym drugoplanowych, oraz unikalnej i dobrze napisanej fabuły serial pozostawia w widzach wyjątkowy ślad. Głębia i szczegóły związane z postaciami drugoplanowymi oraz ich głębokie zaangażowanie w główny wątek i fabułę sprawiają, że anime staje się jeszcze przyjemniejszą przejażdżką rollercoasterem.

Seria jest wypełniona dziwnymi aspektami, które czasami nie mają sensu w normalnych warunkach lub stają się wątpliwe w pewnym momencie ze względu na otaczającą je tajemnicę, ale o to chodzi w całym serialu, jak wynika z samej nazwy, a także nie spieszy się z wyjaśnieniem pewnych rzeczy, co przynosi bardziej zdrowy zwrot akcji i pozwala widzowi lepiej zrozumieć, co się dzieje. Seria wykonuje wspaniałą robotę, zapewniając szerokie spektrum romantycznych aspektów, jednocześnie zachowując swoją tajemniczą aurę, co jest dość trudne do zrobienia i nie jest niespodzianką, że fani na całym świecie mają głęboki podziw dla tej serii anime.

Oto co wiemy o Mysterious Girlfriend X Season 2 Release Date.

Mysterious Girlfriend X Sezon 2 Data premiery

Seria anime, mimo że ma tylko jeden sezon, ma ogromną rzeszę fanów i przez ostatnie lata fani starali się jak mogli i podpisywali petycje, by przywrócić anime. Jednak jak na razie nic się nie sprawdziło, ponieważ twórcy nie podali żadnych informacji na temat drugiego sezonu tej serii anime.

Tajemnicza dziewczyna X sezon 1 streszczenie

Tajemnicza dziewczyna X (sezon 1)
Tajemnicza dziewczyna X (sezon 1)

Miłość to rzecz skomplikowana i czasami tajemnicza. Ludzie nie mogą kontrolować tego, co i kiedy do kogoś czują. Miłość to piękna rzecz, która może się komuś przytrafić, przynosi szczęście, ciepłe uczucie i pomaga innym romantycznym emocjom wypłynąć na powierzchnię.

Jednak kochanie kogoś i bycie w związku nie jest wcale takie łatwe. Szczególnie nastoletnia miłość jest najbardziej skomplikowana ze wszystkich, ponieważ to właśnie w tym wieku osoba płci męskiej lub żeńskiej przechodzi szereg zmian zarówno fizycznych, jak i psychicznych. W tym czasie ich punkt widzenia psychologiczny i społeczny ulega znacznym wahaniom, co sprawia, że czasami trudno im być w związku. Trzeba pokonać wiele przeszkód, które los stawia przed nami, aby zachować swoją miłość lub udowodnić swoje oddanie dla związku. Aby pokonać takie przeszkody, trzeba być świadomym swoich partnerów. Aby związek był bardziej konkretny i treściwy, człowiek powinien wiedzieć, z jaką osobą jest w związku.

Znajomość siebie nawzajem i dbanie o siebie tworzy podstawę związku. Ale co się dzieje, gdy ma się do czynienia z kimś tajemniczym?? Co zrobić, gdy prawie nic nie wiesz o swoim partnerze?? Jak radzić sobie z ich emocjami lub komunikować się z nimi??

Cóż, seria anime Mysterious Girlfriend X zajmuje się taką skomplikowaną sytuacją. W tej serii obserwujemy związek dwojga licealistów, Mikoto Urabe i Akiry Tsubaki. Nigdy nie wiemy, jaki obrót przybierze życie, gdy kogoś spotkamy, ale na pewno daje to możliwość nowych doświadczeń. Pierwsze spotkanie Mikoto i Akiry miało jednak charakter romantyczny.

Seria dziwnych wydarzeń, które nastąpiły po ich spotkaniu, sprawiła, że Akira zaczął darzyć Mikoto uczuciem, co doprowadziło ich do związku, który na początku był mniej lub bardziej tajemniczy. Co czyni ich sytuację jeszcze bardziej zabawną i skomplikowaną, to fakt, że Mikoto była introwertyczną dziewczyną, która również została przeniesiona do nowej szkoły nie tak dawno temu, z zimnym opanowaniem, która postanowiła pozostać na uboczu i unikać interakcji z innymi. Ta cecha uczyniła ją niemal nieprzystępną i nadała jej bardziej tajemniczy charakter. Z drugiej strony, Akira nie miał wcześniej doświadczenia w kontaktach z dziewczynami. W rezultacie oboje znaleźli się w niezręcznej sytuacji, ponieważ początkowo żadne z nich nie potrafiło się poprawnie porozumieć.

Na ratunek przychodzą im Ayuko Oka i Kouheu Ueno z tej samej szkoły, do której uczęszczali. Ayuko i Kouheu to para, która spotykała się przez jakiś czas i utrzymywała swój związek w tajemnicy, o czym później dowiedzieli się tylko Akira i Mikoto. Pewnego dnia po szkole Tsubaki natknęła się na Ayuko i Ueno, którzy się całowali, ale Ayuko nie była tym faktem zbytnio przejęta.

Później Ayuko zachęciła Mikoto, by się z nią zaprzyjaźniła, mimo że początkowo Mikoto była temu niechętna. Stopniowo jednak zaprzyjaźniły się i w ten sposób Ayuko stała się pierwszą przyjaciółką introwertycznej, powściągliwej Mikoto. Później Ayuko zaczęła udzielać Mikoto wskazówek na temat związków, aby pomóc jej w pogłębieniu relacji z Akirą. Z drugiej strony, Ueno, który był kolegą Akiry z klasy, pomagał Akirze w poprawieniu jego relacji z Mikoto. Seria śledzi rozwój wyjątkowej i tajemniczej chemii między Akirą i Mikoto, ich związek rozwija się z niewielką pomocą Ayuko i Ueno.

Tajemnicza dziewczyna X sezon 1 Postacie

Tajemnicza dziewczyna X (sezon 1)
Tajemnicza dziewczyna X (sezon 1)

Mikoto Urabe – japońska aktorka głosowa Ayano Yoshitani z prefektury Chiba w Japonii podkłada głos Mikoto w serialu anime. Urodziła się 26 września 1991 roku.

Akira Tsubaki- Japoński głos Akirze w serii anime podkłada powszechnie ceniona Miyu Irino, która zagrała również wiele kultowych ról, takich jak Haku z legendarnego filmu Spirited Away, Minato z serii Naruto, Sugawara z Haikyuu, Tadakuni z Daily Lives of High School Boys i wiele innych. 

Serial można obejrzeć na stronie Crunchyroll.

Jak oceniasz artykuł?